-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Z tego co słyszałam jest podyplomówka behawiorystyki w Krakowie.
-
Ja już nie wiem, na jakie studia mam iść. Jedyny przedmiot jaki mnie interesuje to chemia, ale mam podstawy, chcę wziąć rozszerzenie, ale jak mi pójdzie, to nie mam pojęcia. Teoretycznie powinna mnie interesować biologia, ale ja jej...nienawidzę.;d
-
[quote name='Soko']A ja mam pytanie.. orientujecie się, czy są uczelnie, gdzie na podyplomowe - behawiorystykę - można się dostać nie mając uprzednio skończonego jakiegoś konkretnego kierunku jak np. psychologia? Chodzi mi o to, czy po np. akademii muzycznej czy germanistyce byłyby na to jakieś szanse.[/QUOTE] Sama właśnie się na tym zastanawiałam. Ktoś może się orientuje?
-
Właśnie tego boję się w weterynarii, nie jest mi straszna krew itd. Ale nigdy w życiu nie dałabym rady uśpić psa, albo patrzeć, jak umiera mi na rękach... :( Wygląda na to, że będę też musiała wybrać, jakieś inne studia, a potem podyplomówka. Bezsensu. Psiarze mają ciężkie utrudnienia muszę stwierdzić.
-
No dokładnie... Ja nie chcę studiować weterynarii, bo zawsze mnie ciągnęło do psychiki. Czemu pies robi coś tak, a nie inaczej itd... Patrzyłam na zootechnikę też we Wrocku, ale jakoś nie jestem przekonana. Najgorsze, że nic innego poza psami mnie nie interesuje...:(
-
To rewelacyjnie. :)
-
Właśnie nie wiem. Natalia(od hasiorków) będzie coś wiedzieć. Niki nie ma osobnego wątku na dogo. Założyłam jej wątek na fundacji ONków w potrzebie, ale zupełny brak odzewu. :( Oto nasza Happy po wizycie u fryzjera [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Happy2.jpg[/IMG]
-
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
A tu znowu cisza... Nie zadzwonil nikt..:( On jest taki cudowny... -
Trzymajcie kciuki za Mumina, żeby się sprawował dobrze! [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2011/04/Mumin.jpg[/IMG] Happy ma DT. Przed odjazdem do domu odwiedziła fryzjera i wygląda teraz cudownie:loveu: Ale nie mam zdjęć. [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Happy.jpg[/IMG]
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
Paula95 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zupełna nieodpowiedzialność! ;( Ja niestety nie mogę w żaden sposób pomóc Lunce... -
[quote name='beka']do rodziny z dzieckiem? do pana co swoja suke oddał czy sprzedał jak dziecko sie urodziło a teraz podrosło i szuka psa? bo do mnie taki pan dzwonił. Byle mu sie drugie nie urodziło bo moze kolejnego odda..[/QUOTE] Dzwoniła do mnie pani. Raczej w średnim wieku. Z tego co pamiętam już na emeryturze.
-
Ciocie, znacie kogoś zaufanego z Wawy z okolic Bemowa? Potrzebna wizyta przedadopycjna dla ONki. :) Pomożecie? Dajcie proszę znać na PW
-
Cudo!:loveu::loveu::loveu:
-
Rewelacja! Tak bardzo się cieszę. :)