Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. Anja, nie możesz się obwiniać. Dzięki Tobie Momo poczuł, choć na chwilę, czym jest miłość... Pieski, żegnaj. Biegaj szczęśliwy za TM. ;(
  2. Przepraszam za off, ale może znacie kogoś zaufanego z okolic Lasu Kabackiego? Potrzebna wizyta przedadopcyjna dla mikro suni. Proszę o kontakt na PW.
  3. Jak najbardziej rozumiemy. :) Dziękujemy za informacje o Soni. Selenga, a może Ty znasz kogoś z okolic Lasu Kabackiego?
  4. [quote name='mari23']ja deklaruję opłacenie 1 pakietu, jeśli Szoł ma, to dla innego - wybierzecie którego psiaka i zamawiajcie, ja przeleję pieniążki na wskazane konto[/QUOTE] Ciocie, wspaniałe jesteście.;) To może Koralik?
  5. Pędzelopka, serdecznie Ci dziękuję!:) Tylko powiedz mi proszę za jaką kwotę mam zamówić.
  6. Macia, dziękuję. :) Już dołączam do grupy i będę kogoś szukać.
  7. Trzymajcie kciuki, żeby ten dom okazał się dla Aresa dobry... [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2527/aresz.jpg[/IMG] Znalazł się właściciel Goliata:loveu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Goliat.jpg[/IMG]
  8. Ooo;) W takim razie życzę powodzenia.
  9. Macia, nie mogę wejść na tę stronę. Nie wiem czemu.
  10. Malawaszko, dziękuję za czujność. Niedługo nasze psiaki byłyby w jej rękach na szczęście na czas znalazła się jedna z cioć. W tym wypadku nie chodzi akurat o Agnieszke Cz.;) Macia, dziękuję;)
  11. Jak tam nasza kruszyna się miewa w swoim domu?:)
  12. Ciocie, znacie kogoś mega zaufanego z Kutna, albo z okolic? Pilnie potrzebujemy kogoś do wizyty po adopcyjnej... Na mapie dogo nie ma nikogo. :(
  13. Przepraszam za off, ale znacie może kogoś zaufanego do wizyty przedadopcyjnej z okolic Lasu Kabackiego w Wawie?
  14. Olena, czy znasz może kogoś z okolic Lasu Kabackiego w Wawie, a może sama mieszkasz w tamtych okolicach?:) Potrzebna wizyta przedadopcyjna, dla najwierniejszej przyjaciółki Sabci-Delmy, z którą dzieliła jeden kojec.
  15. Terra, przecież teraz są już nie potrzebne, bo nie można ich rozmnażać... ;( Pyza jest niestety starszą labką, mam nadzieję, że znajdzie szybko dom... Radosna z niej "klucha":) A co do Kiki, to niestety zapalenie płuc. Mieszka w budynku, żeby było jej cieplutko. Dużo wypoczywa. Wielka z niej przylepa, jak tylko na chwilkę przestanie się ją głaskać, to podtyka główkę pod rękę i prosi o mizianie. Jak wszyscy wyszliśmy z budynku, to było słychać, jak przez chwilę piszczała, ale jak po chwili wróciłam, to już wylegiwała się na kocu. Z innymi suczkami zgadza się dobrze. :)
  16. Przedstawiam Goliata:) [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Goliat.jpg[/IMG] oraz Pyzę, kolejną labkową ofiarę pseudo.... [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Pyza.jpg[/IMG]
  17. Cichutko się tu zrobiło u naszych bidul:-(
  18. Zaraz się za to zabieram. Miałam już wczoraj rozsyłać, ale nie dałam rady.
  19. Witusiu, biegaj szczęśliwy za TM. :( Cieszę się, że przez te ostatnie chwile swojego życia był kochany...
  20. Dziś Światowy Dzień Kota z tej okazji zobaczcie, jakie 4 cuda mieszkają w schronisku: [IMG]http://www.stowarzyszenienoe.pl/images/p2170841_640x480.jpg[/IMG] Od lewej: Bruno, Maurycy, Filemon i Fibi.
  21. No niestety... :( Ale lepiej, żeby były u nas, niż miałyby się błąkać po ulicy.
  22. Na razie jej niestety na żywo nie widziałam. Także ciężko mi powiedzieć. Wiem tylko, że jest w podobnym wieku do Nany, więc ok.1,5roku. Jest po wypadku, miała leczoną łapkę. Dodatkowo przyplątało się do niej jakieś przeziębienie. :( Ale o jej charakterze nie wiem nic. Zapomniałam napisać, że mamy amstaffa w schronisku-pierwszy odkąd chodzę do schroniska. Na razie nie mam zdjęć.
  23. Uaktualniam, że Nana już w domu. Jest bardzo grzeczna, tylko lubi wskakiwać na...stół. :) Poza tym świetnie zgadza się z synkiem właścicielki. :) [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Nana_po.jpg[/IMG] A do schroniska trafiła już Kika, o której wspominałam. Myślałam, że jest bardziej podobna do Nanki, ale jest równie piękna:loveu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Kika.jpg[/IMG]
  24. Rozumiem, wybaczamy:)
×
×
  • Create New...