-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Momo zawsze będziemy o tobie pamiętać ![']
Paula95 replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Anja, nie możesz się obwiniać. Dzięki Tobie Momo poczuł, choć na chwilę, czym jest miłość... Pieski, żegnaj. Biegaj szczęśliwy za TM. ;( -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jak najbardziej rozumiemy. :) Dziękujemy za informacje o Soni. Selenga, a może Ty znasz kogoś z okolic Lasu Kabackiego? -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']ja deklaruję opłacenie 1 pakietu, jeśli Szoł ma, to dla innego - wybierzecie którego psiaka i zamawiajcie, ja przeleję pieniążki na wskazane konto[/QUOTE] Ciocie, wspaniałe jesteście.;) To może Koralik? -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Pędzelopka, serdecznie Ci dziękuję!:) Tylko powiedz mi proszę za jaką kwotę mam zamówić. -
Ooo;) W takim razie życzę powodzenia.
-
Jak tam nasza kruszyna się miewa w swoim domu?:)
-
Piaseczno k/Warszawy - Zmarł opiekun, a co z psami?
Paula95 replied to gabat's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off, ale znacie może kogoś zaufanego do wizyty przedadopcyjnej z okolic Lasu Kabackiego w Wawie? -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Olena, czy znasz może kogoś z okolic Lasu Kabackiego w Wawie, a może sama mieszkasz w tamtych okolicach?:) Potrzebna wizyta przedadopcyjna, dla najwierniejszej przyjaciółki Sabci-Delmy, z którą dzieliła jeden kojec. -
Terra, przecież teraz są już nie potrzebne, bo nie można ich rozmnażać... ;( Pyza jest niestety starszą labką, mam nadzieję, że znajdzie szybko dom... Radosna z niej "klucha":) A co do Kiki, to niestety zapalenie płuc. Mieszka w budynku, żeby było jej cieplutko. Dużo wypoczywa. Wielka z niej przylepa, jak tylko na chwilkę przestanie się ją głaskać, to podtyka główkę pod rękę i prosi o mizianie. Jak wszyscy wyszliśmy z budynku, to było słychać, jak przez chwilę piszczała, ale jak po chwili wróciłam, to już wylegiwała się na kocu. Z innymi suczkami zgadza się dobrze. :)
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Cichutko się tu zrobiło u naszych bidul:-( -
Momo zawsze będziemy o tobie pamiętać ![']
Paula95 replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaraz się za to zabieram. Miałam już wczoraj rozsyłać, ale nie dałam rady. -
Na razie jej niestety na żywo nie widziałam. Także ciężko mi powiedzieć. Wiem tylko, że jest w podobnym wieku do Nany, więc ok.1,5roku. Jest po wypadku, miała leczoną łapkę. Dodatkowo przyplątało się do niej jakieś przeziębienie. :( Ale o jej charakterze nie wiem nic. Zapomniałam napisać, że mamy amstaffa w schronisku-pierwszy odkąd chodzę do schroniska. Na razie nie mam zdjęć.
-
Uaktualniam, że Nana już w domu. Jest bardzo grzeczna, tylko lubi wskakiwać na...stół. :) Poza tym świetnie zgadza się z synkiem właścicielki. :) [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Nana_po.jpg[/IMG] A do schroniska trafiła już Kika, o której wspominałam. Myślałam, że jest bardziej podobna do Nanki, ale jest równie piękna:loveu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Kika.jpg[/IMG]
-
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, wybaczamy:)