[quote name='kalina5648']Kochamy Paulinę i Lalę♥ . Ludzzie rozkręcamy ten wątek !!!! ;P[/QUOTE]
Haha co do miłości do Lali to rozumiem, ale ze mną to nie przesadzajmy. ;)
Lala to naprawde świetna sunia. Wystarczy tylko ciepły i wyrozumiały właściciel i Lala na pewno w nowym domu będzie bardzo kochanym pieskiem. W schronie zrobiła ogromne postępy. Bo z psa, który nie wychodził początkowo z budy, nie wspominając o spacerach,stała się bardzo radosna i spacery są dla niej też bardzo interesujące, szczególnie w towarzystwie kumpla z kojca, którego uwielbia. :)