-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Nie, to nasza sznaucerkowata trójka. :) Najodważniejsza jest najmniejsza, czyli Nelly. Przynajmniej tak wynika z moich wczorajszych obserwacji. Młodziuteńka. Patrzyłam z ząbki, ale nie umiem oceniać wieku, ale ma bieluteńkie. Jest bardzo kochana, kontaktowa. Zgadza się z innymi psami, z suniami też świetnie.
-
Neo, świetny pies! Wesoły energiczny i dość duży - ma dom!! :-))
Paula95 replied to si_bcw's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści. Uwielbiam takie relacje prosto z DS:) -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Z niecierpliwością czekam. Mój pies to ma chyba wyjątkowo spokojny sen. :) -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Serio mówię.;) -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Nigdy jeszcze nie widziałam psa szczekającego przez sen. ;p -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Kakadu, serdecznie Ci dziękuję!!!:) -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Właśnie, zapraszajcie proszę znajomych na FB. -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za obecność. :) -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Oby tak dalej.;) -
Osobiście zdjęć nie mam, ale widziałam. Włosy długie i duże wyłysienie od pcheł. Moli ma ok.5lat. W stosaunku do innych psów i suczek ok. Jest trochę niepewna i nieufna. Ale mimo to, widać, że zależy jej aby ktoś ją czasem pogłaskał, bo podchodzi i domaga się głaskania. Także trochę czasu i będzie dobrze. Powinna troszkę schudnąć, sierść zaczęła jej już odrastać. Jeszcze sterylki nie było, ale to warunek adopcji. 607350567(po 16.00)