-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
tia dla kotów wyrzucają....
-
[quote name='ania0112']to było ludzkie.....:shake::angryy:[/QUOTE] bleh... Ostatnio Tazzia kąpałam w stawku(coby sie wypłukałał przed autem) a u Idefixa patykiem kagana czyściłam :grab:
-
iiiii Tam Idefix zjada z później wymiotuje... i znowu potrafi zjeść :B-fly:
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='omry']Odwołuję wszystko, co mówiłam odnośnie Iwana i kagańca. Wczoraj Iwan ugryzł naszego kolegę. Byliśmy nad jeziorem, była już noc, suki biegały, a Iwan stał na smyczy obok mnie, ale odwrócony ode mnie tak, że nie miałam jego mordy w zasięgu wzroku. Rozmawialiśmy i nie zauważyłam, że jeden ze znajomych podszedł i pogłaskał Iwana. Z tego, co mówili później, [B]to nie tyle pogłaskał, co złapał za mordę i robił coś ala puci puci..[/B] Ucierpiał palec i wyglądało to średnio. Uświadomiłam sobie, że nie jestem w stanie kontrolować wszystkiego, a to mógł być ktokolwiek. Iwanek będzie musiał się przyzwyczaić do namordnika.[/QUOTE] :mdleje: znajomy ma fajne pomysły :eek2: -
Na Tazziowe perfumy najlepszy i jedyny w sumie który mi działa to Pet Society szampon neutralizujący odor [IMG]http://www.psiekosmetyki.pl/24-66-large/odor-neutralizing-shampoo-410ml.jpg[/IMG]
-
Nie jak średniaczka nie nie Tylko jak Dama :) przeciez nie moze postury facetowej byc :lol:
-
ooooooooo tego nie wiedziałam.
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-r6yfAwlkc5E/U5ma6DGvh1I/AAAAAAAAC4I/gxIxrFHS5bg/w700-h399-no/10396487_303079879855104_1663244777_n.jpg[/url] super hiper ekstra!!!!! -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
to nie mogłas widziec :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']ja niby mam FB ale nie używam i Fixia nie widzialam nań[/QUOTE] A Masz mnie w znajomych? :evil_lol: -
[quote name='WATACHA']tak, tak mięso też pochodzi od zwierząt:evil_lol:[/QUOTE] :splat: :diabloti:
-
[quote name='WATACHA']bierzemy. Wegetarianie nie jedzą mięsa, a weganie produktów pochodzenia zwierzęcego.Chyba dobrze gadam, ale Zerduszko niech potwierdzi.[/QUOTE] Ale weganie i miesa i produktow pochodzenia tak?:lol:
-
co to te ulubione?
-
[quote name='zerduszko']Ale jajka i masło i mleko to przeca wegetariańskie są? :razz:[/QUOTE] [quote name='WATACHA']Mnie się ciągle myli z weganizmem:evil_lol:.No to w sumie jestem wegetarianką choć zdarza mi się raz na miesiąc wziąć gryza parówki od męża (ale to zabrzmiało :diabloti:). Ja właściwie jem tylko jajka z takich rzeczy.[/QUOTE] A to własnie ja sie nie znam :) Czym sie róznią od siebie :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Swiss ma szczęście, ze nie żyje, bo bym go rozszarpała na strzępy. Lap mi zdycha, bo kiedyś ktoś mi zalał herbata z miodkiem :mad:[/QUOTE] Eeeeee a to potwierdzona diagnoza ze własnie DLATEGO? :lol: po TAKIM czasie? :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Cudowny. :loveu: Zapatrzony w jakieś bezkresy...[/QUOTE] wypatruje "zagrozenia" :razz: [quote name='WATACHA']Jaki dumny Fixsiu[/QUOTE] :) Wczorajsze : [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/dwa_zps2e3cdcd4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/dwa_zps2e3cdcd4.jpg[/IMG][/URL] było na FB ale i tutaj przekopiuje chociaz juz chyba tylko AnkaG nie ma FB :evil_lol: Dziś jedziemy do Magdy :) Zabieram te Mendy i jedziemy. wracamy pewnie jutro :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']no śliczny :)[/QUOTE] :) [quote name='weszka']Fix wygląda jak ze starego obrazu :)[/QUOTE] :):) [quote name='marako']Rozbrajająco uroczy.[/QUOTE] :loveu: [quote name='wilczy zew']zdolna jesteś :)[/QUOTE] :lol: [quote name='Pink']Bosh a on co Taki powazny :crazyeye: pierwsze widze az sie zagapilam, bo uwierzyc nie moglam. Calkiem dobrze opitolenie wyszlo :eviltong:[/QUOTE] No powazny bo idefix jak nie ejst rozbawiony i trzepniety i sie uspokaja to taki własnie melancholijny sie robi... i oczka ma bardzo smutne wtedy :( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie będzie dostawała jakiejś agresywnej chemii na pewno, nie wiem jeszcze jakie są możliwości -[B] ona się teraz czuje dobrze i oby jak najdłużej.[/B].. muszę jechać teraz odebrać z kliniki Czarnego bo jedzie do Małgosi, a siedzę uryczana :-([/QUOTE] i to jest na ten czas najwazniejsze. Strasznie przykro :( 3majcie się i nie dajcie.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']Fiksik :loveu:[/QUOTE] Taaak :) To on :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
tylko takie mi wyszło wczoraj... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/10006511_860415690652998_8611086392047136974_n_zpsd61d2ad0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/10006511_860415690652998_8611086392047136974_n_zpsd61d2ad0.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Pysia']W sumie to ja też kochałam śnieżną zimę dopóki....nie zamieszkałam w domu. Teraz NIENAWIDZĘ bo: 1. trzeba odśnieżać. 2. Brama mi zamarza i czasami mam problemy z wyjściem 3. Opłaty za utrzymanie domu tak drastycznie wzrastają że siedzę i kwiczę! Punkt ostatni jest decydujacy...[/QUOTE] Nie zamieszkałam w domu i nie zaczałem prowadzic auta :razz:
-
[quote name='Pysia']Reasumując: 1. Zimą jest zbyt zimno i pada śnieg. 2. Wiosną są burze. 3. Latem jest za goraco. 4. Jesienią pada. Znaczy sie wilcza ma w 100%-tach polskie pochodzenie :evil_lol:[/QUOTE] Niet ;) [quote name='wilczy zew']Zimę to ja kocham!![/QUOTE] Własnie :) I Zima tym sniegiem to sypie ze szczęściem radościa i złosliwoscia dla nas zasypanych i juz mających dosyć :razz:
-
[quote name='zerduszko']Torty to chyba zwykle sa wegetarianskie, czy o czym innym mowicie? Stoooo lat :new-bday:[/QUOTE] a ja nie wiem a jajka? albo nie wiem jakies masło? :eek2:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Zaczesałaś na żel czy lakier :) Zdolna jesteś :multi:[/QUOTE] na nic :) trzyma sie samo:lol: -
[quote name='Pysia']Buahahaha znaczy wiosną śle pioruny? A jesienią?[/QUOTE] jęczy ze pada :lol: