Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Fides79'] głaski dla Taziorka :p [/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Tazzio dziekuję;) [quote name='jambi']a to dzis Dzień Cioci? :hmmmm: :evil_lol: cuudny Tazzmanek [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/dddd.jpg[/URL] Dzieki Słoneczny Chłopcze! :lol:[/QUOTE] Jako, że ciocie to kobiety to tak :) EDIT [QUOTE]Dzieki Słoneczny Chłopcze![/QUOTE] zobaczcie atego worginale w poscie jambi nie ma...
  2. [quote name='jambi']jaaa, znaczy eria teraz w pracy, później tez będzie w pracy... bieedna Foxi, a foty z Figą pięknościowe :)[/QUOTE] teraz w pracy, później w pracy a później po później tez w pracy... Zombie to chyba mało powiedziane... :)
  3. [CENTER][COLOR=red][FONT=Fixedsys][FONT=Georgia][SIZE=4][B]Wszystkim kochanym Ciociom Tazzmanka Tazzmanek życzy z okazji ich święta dziś dużo zdrowia- zawsze sie przyda, dużo miłości- bo wtedy jest miło, dużo pieniędzy- bo ich nigdy dość, dużo słońca w życiu- aby ciepło było i przyjemnie, dużo kwiatów- aby ładnie pachniało, dużo cierpliwości- aby nie utłuc futrzaków. [SIZE=5]Dużo miłości, miłych chwil marzeń i ich spełnienia[/SIZE][/B]:multi: [SIZE=2][SIZE=4]życzy Tazzmanek ze słońcem w tle :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/dddd.jpg[/IMG] [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/FONT][/FONT] [/COLOR][/CENTER]
  4. No do dobrze, że wszystko w porządku, duzo zdjęć rób abysmy też widziały jak Mały rośnie :)
  5. [quote name='eria']spoko, to typowy objaw sznauceromaniaka hihihihi[/QUOTE] Ahh czyli juz mnie dopadło? :D
  6. [quote name='Mani2000']Chcecie mi powiedzieć że jestem złą dogomaniczką?[/QUOTE] Ja nie twierdzę, ze jestes złą dogomaniaczką ani, że wogule nią jestes na dobra sprawę. Ja moge stwierdzić tylko, że masz problem jak widac z ogarnięciem pewnych wątków. Jak równiez z ich właścicielami kto jest kim i dlaczego. Jest to czywiście dość śmieszne bo czasem twoje wypowiedzi zupełnie nie pasuja do chociażby zadanego pytania jak to miało miejsce dziś: [QUOTE]Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16448299#post16448299"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A Fides to dlaczego przepraszasz? [/QUOTE] I Twa odpowedź: [QUOTE]Mani2000 [INDENT] nie oto chodzi Witamy właścicielki sznaucerków:smile:(i Foxi) [/INDENT][/QUOTE] troche jak nie z tego świata. Może po prostu/ albo krzywemu zastanów się co piszesz i gdzie.
  7. [quote name='Tekla64']urosla to juz sie z nami nie zadaje!!![/QUOTE] A to nie dobra noooo :evil_lol::evil_lol::mad::mad:
  8. [quote name='Tekla64']tyz mam czasem dosc ale ja czasem korzystam z mojego kojca, jest to calkiem fajny sposob na odstresowanie siebie przede wszystkim hihihi[/QUOTE] [B]Teklo[/B] czyzbyś kojcowała samą siebie?:)
  9. Ja też z tazzem 3mamy, ja kciuki a Tazz wilcze pazury zaciska :D
  10. [quote name='eria']mam jeszcze kilka, ale muszę podawkować bo znowu długo nie będzie. [/QUOTE] Ja rozumiem, że trzeba dawkowac ale po jednym? :crazyeye::mad::-(
  11. [URL]http://i55.tinypic.com/2rwaxrm.jpg[/URL] pierwsze co rzutło mi się w oczy to broda :D [URL]http://i56.tinypic.com/5p4da0.jpg[/URL] ależ on jest sliczny :crazyeye:
  12. [quote name='Fides79'] PS. K***a ciągle mnie dogo wywala i żeby dodać zdjęcia albo coś napisać musze się co chwila logować :angryy::angryy::angryy: też tak dzisiaj macie??[/QUOTE] Nie, nie mam tak:)
  13. [B]Fides[/B] a bardzo prosze ulżyj sobie ja już nie mam sił a jak widze co sie u niej dzieje to już abstrakcja totalna :D W każdym razie czytujac Twoje wywody się pozacieszałam troszku też :D:D [B]Jambi, Tekla i Fides[/B] zdjęcia postaram się wygrzebac jakies ale to wieczorem albo jutro bo zaraz tesciowa przyszła przyjeżdza :) [quote name='deer_1987']juz na kleszcze zakraplacie?[/QUOTE] Tak, juz zakropiony Tazz.
  14. [quote name='jambi'] ja bym sie obraziła :evil_lol: ale faktycznie, te nózie... [URL]http://img143.imageshack.us/img143/8166/dscn6522.jpg[/URL] [/QUOTE] Alez ja przepraszam Tazz też tak wyglada tylko ja nie mam jak na zdjęciach pokazac bo nie dam rady go kapac i zdjęć robić, ale jak przyjdzie lato i beda kapiele wodne to tez tak bedzie wygladal:) A co do myszki to wiem, wiem widziałam:)
  15. [url]http://img848.imageshack.us/img848/6750/dscn6529.jpg[/url] heheh a któż to?:) Zmokły kurosznup :) Na codzien przez ta sierśc/ wlochy czy co one tam mają:) I te chudziutki łapki:) Miziamy czyściocha :)
  16. [quote name='Mani2000'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16448299#post16448299"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A Fides to dlaczego przepraszasz? [/QUOTE] nie oto chodzi Witamy właścicielki sznaucerków:)(i Foxi)[/QUOTE] Aha... :roll::roll: Przepraszam, ale nie mogę :megagrin::roflt:
  17. [quote name='jambi']mnie tam intryguje ta butelka... to Karmi jest? :razz: [COLOR=navy][B]Tak :D[/B][/COLOR] no powiem Ci że mnie az na moment zatchnęło bo juz myślałam, że zwidy mam i nie ta galerie przeglądam... [img]http://manu.dogomania.pl/emot/blee.gif[/img] ale fakt, zwazywszy, że to "miejsce" Tazza, [B]Mani2000[/B] wypadałoby się chociaz przywitać ... [B]chyba, że uwielbienie dla erii przesłania wszystko :evil_lol:[/B][/QUOTE] Tak myslę, że o to chodzi ale teraz doszło jeszcze: [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Mani2000[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16448264#post16448264"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] ojoj Przepraszam i Saththową panię Tazza i Felkowa właściecielkę [/QUOTE] I teraz to ja już wogule nie ogarniam skoro jeszcze Fides została wymieniona... Ja rozumiem, że można się pomylić ale aż tak? :) to już mało logiczne jest :)
  18. [quote name='Mani2000']ojoj Przepraszam i Saththową panię Tazza i Felkowa właściecielkę i teraz patrze to miało być napisane na watku Foxi i Kreona:-D[/QUOTE] A Fides to dlaczego przepraszasz?
  19. [quote name='klaudusia0219']dziękuje wszystkim ! starzeję się !!! :([/QUOTE] No zestarzałas się, skleroza Cie dopadła i zapomniałaś o nas czekających na zdjęcia :)
  20. [quote name='Mani2000']witam Kreonka(*) , Foxi:)i Kreonko-Foxiowa panią:)[/QUOTE] Hmmm no troszku się poczulismy z Tazzem pominięci ale jakos damy radę :D
  21. Ten uraz psychiczny to raczej do mnie ma po tym zakropelkowaniu heh bo już dawno nie zdarzyło mi się być aż tak konsekwentną i nie sie przejednaną ale tak mnie zdenerwował, ze myślałam, ze coś mu zrobię ehhnie Musiałam mu przedziałek zrobić przez cała długośc grzbietu i co tylko mi się udało to ta menda kładła się na plecy i całą pracę diabli wzieli... I tak 3 razy... normalnie miałam ochote go ugryźć wrrr
  22. [quote name='Tekla64']pewnie ze wszystkie sa przez okna robione inaczej zadnej szansy nie ma na takie zdjecia tego obiektu hihihi[/QUOTE] Ehh to dlatego się rozmazał ) A ja myslałam, że miał racje i mu dusza wycieka :D
  23. Witamy [B]eria[/B] no zdjęcia były ale juz przegonione gadaniem zostały:) Weekend minał szybko w sobote Tazzior został z moją mamą bo my na wesele z TZ pojechaliśmy. My żyjemy, Tazz żyje ale mama moja została na spacerach wyszarpana za wszytskie czasy...Do tego jak poszła z nim na specer to wywedrowali hen daleko... A mówiłam, jej, żeby sie nie pytała Futra czy wracamy :D A wczoraj Tazz został zaatakowany Fiprexem :)
×
×
  • Create New...