-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79'] głaski dla Taziorka :p [/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Tazzio dziekuję;) [quote name='jambi']a to dzis Dzień Cioci? :hmmmm: :evil_lol: cuudny Tazzmanek [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/dddd.jpg[/URL] Dzieki Słoneczny Chłopcze! :lol:[/QUOTE] Jako, że ciocie to kobiety to tak :) EDIT [QUOTE]Dzieki Słoneczny Chłopcze![/QUOTE] zobaczcie atego worginale w poscie jambi nie ma... -
[quote name='jambi']jaaa, znaczy eria teraz w pracy, później tez będzie w pracy... bieedna Foxi, a foty z Figą pięknościowe :)[/QUOTE] teraz w pracy, później w pracy a później po później tez w pracy... Zombie to chyba mało powiedziane... :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][COLOR=red][FONT=Fixedsys][FONT=Georgia][SIZE=4][B]Wszystkim kochanym Ciociom Tazzmanka Tazzmanek życzy z okazji ich święta dziś dużo zdrowia- zawsze sie przyda, dużo miłości- bo wtedy jest miło, dużo pieniędzy- bo ich nigdy dość, dużo słońca w życiu- aby ciepło było i przyjemnie, dużo kwiatów- aby ładnie pachniało, dużo cierpliwości- aby nie utłuc futrzaków. [SIZE=5]Dużo miłości, miłych chwil marzeń i ich spełnienia[/SIZE][/B]:multi: [SIZE=2][SIZE=4]życzy Tazzmanek ze słońcem w tle :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/dddd.jpg[/IMG] [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/FONT][/FONT] [/COLOR][/CENTER] -
No do dobrze, że wszystko w porządku, duzo zdjęć rób abysmy też widziały jak Mały rośnie :)
-
[quote name='eria']spoko, to typowy objaw sznauceromaniaka hihihihi[/QUOTE] Ahh czyli juz mnie dopadło? :D
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Mani2000']Chcecie mi powiedzieć że jestem złą dogomaniczką?[/QUOTE] Ja nie twierdzę, ze jestes złą dogomaniaczką ani, że wogule nią jestes na dobra sprawę. Ja moge stwierdzić tylko, że masz problem jak widac z ogarnięciem pewnych wątków. Jak równiez z ich właścicielami kto jest kim i dlaczego. Jest to czywiście dość śmieszne bo czasem twoje wypowiedzi zupełnie nie pasuja do chociażby zadanego pytania jak to miało miejsce dziś: [QUOTE]Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16448299#post16448299"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A Fides to dlaczego przepraszasz? [/QUOTE] I Twa odpowedź: [QUOTE]Mani2000 [INDENT] nie oto chodzi Witamy właścicielki sznaucerków:smile:(i Foxi) [/INDENT][/QUOTE] troche jak nie z tego świata. Może po prostu/ albo krzywemu zastanów się co piszesz i gdzie. -
[quote name='Tekla64']urosla to juz sie z nami nie zadaje!!![/QUOTE] A to nie dobra noooo :evil_lol::evil_lol::mad::mad:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']tyz mam czasem dosc ale ja czasem korzystam z mojego kojca, jest to calkiem fajny sposob na odstresowanie siebie przede wszystkim hihihi[/QUOTE] [B]Teklo[/B] czyzbyś kojcowała samą siebie?:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja też z tazzem 3mamy, ja kciuki a Tazz wilcze pazury zaciska :D -
[quote name='eria']mam jeszcze kilka, ale muszę podawkować bo znowu długo nie będzie. [/QUOTE] Ja rozumiem, że trzeba dawkowac ale po jednym? :crazyeye::mad::-(
-
[URL]http://i55.tinypic.com/2rwaxrm.jpg[/URL] pierwsze co rzutło mi się w oczy to broda :D [URL]http://i56.tinypic.com/5p4da0.jpg[/URL] ależ on jest sliczny :crazyeye:
- 21590 replies
-
[quote name='Fides79'] PS. K***a ciągle mnie dogo wywala i żeby dodać zdjęcia albo coś napisać musze się co chwila logować :angryy::angryy::angryy: też tak dzisiaj macie??[/QUOTE] Nie, nie mam tak:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[B]Fides[/B] a bardzo prosze ulżyj sobie ja już nie mam sił a jak widze co sie u niej dzieje to już abstrakcja totalna :D W każdym razie czytujac Twoje wywody się pozacieszałam troszku też :D:D [B]Jambi, Tekla i Fides[/B] zdjęcia postaram się wygrzebac jakies ale to wieczorem albo jutro bo zaraz tesciowa przyszła przyjeżdza :) [quote name='deer_1987']juz na kleszcze zakraplacie?[/QUOTE] Tak, juz zakropiony Tazz. -
[quote name='jambi'] ja bym sie obraziła :evil_lol: ale faktycznie, te nózie... [URL]http://img143.imageshack.us/img143/8166/dscn6522.jpg[/URL] [/QUOTE] Alez ja przepraszam Tazz też tak wyglada tylko ja nie mam jak na zdjęciach pokazac bo nie dam rady go kapac i zdjęć robić, ale jak przyjdzie lato i beda kapiele wodne to tez tak bedzie wygladal:) A co do myszki to wiem, wiem widziałam:)
-
[url]http://img848.imageshack.us/img848/6750/dscn6529.jpg[/url] heheh a któż to?:) Zmokły kurosznup :) Na codzien przez ta sierśc/ wlochy czy co one tam mają:) I te chudziutki łapki:) Miziamy czyściocha :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Mani2000'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16448299#post16448299"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A Fides to dlaczego przepraszasz? [/QUOTE] nie oto chodzi Witamy właścicielki sznaucerków:)(i Foxi)[/QUOTE] Aha... :roll::roll: Przepraszam, ale nie mogę :megagrin::roflt: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']mnie tam intryguje ta butelka... to Karmi jest? :razz: [COLOR=navy][B]Tak :D[/B][/COLOR] no powiem Ci że mnie az na moment zatchnęło bo juz myślałam, że zwidy mam i nie ta galerie przeglądam... [img]http://manu.dogomania.pl/emot/blee.gif[/img] ale fakt, zwazywszy, że to "miejsce" Tazza, [B]Mani2000[/B] wypadałoby się chociaz przywitać ... [B]chyba, że uwielbienie dla erii przesłania wszystko :evil_lol:[/B][/QUOTE] Tak myslę, że o to chodzi ale teraz doszło jeszcze: [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Mani2000[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16448264#post16448264"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] ojoj Przepraszam i Saththową panię Tazza i Felkowa właściecielkę [/QUOTE] I teraz to ja już wogule nie ogarniam skoro jeszcze Fides została wymieniona... Ja rozumiem, że można się pomylić ale aż tak? :) to już mało logiczne jest :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Mani2000']ojoj Przepraszam i Saththową panię Tazza i Felkowa właściecielkę i teraz patrze to miało być napisane na watku Foxi i Kreona:-D[/QUOTE] A Fides to dlaczego przepraszasz? -
[quote name='klaudusia0219']dziękuje wszystkim ! starzeję się !!! :([/QUOTE] No zestarzałas się, skleroza Cie dopadła i zapomniałaś o nas czekających na zdjęcia :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Mani2000']witam Kreonka(*) , Foxi:)i Kreonko-Foxiowa panią:)[/QUOTE] Hmmm no troszku się poczulismy z Tazzem pominięci ale jakos damy radę :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ten uraz psychiczny to raczej do mnie ma po tym zakropelkowaniu heh bo już dawno nie zdarzyło mi się być aż tak konsekwentną i nie sie przejednaną ale tak mnie zdenerwował, ze myślałam, ze coś mu zrobię ehhnie Musiałam mu przedziałek zrobić przez cała długośc grzbietu i co tylko mi się udało to ta menda kładła się na plecy i całą pracę diabli wzieli... I tak 3 razy... normalnie miałam ochote go ugryźć wrrr -
[quote name='Tekla64']pewnie ze wszystkie sa przez okna robione inaczej zadnej szansy nie ma na takie zdjecia tego obiektu hihihi[/QUOTE] Ehh to dlatego się rozmazał ) A ja myslałam, że miał racje i mu dusza wycieka :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Witamy [B]eria[/B] no zdjęcia były ale juz przegonione gadaniem zostały:) Weekend minał szybko w sobote Tazzior został z moją mamą bo my na wesele z TZ pojechaliśmy. My żyjemy, Tazz żyje ale mama moja została na spacerach wyszarpana za wszytskie czasy...Do tego jak poszła z nim na specer to wywedrowali hen daleko... A mówiłam, jej, żeby sie nie pytała Futra czy wracamy :D A wczoraj Tazz został zaatakowany Fiprexem :)