-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']A czemu te fotki takie zamglone są:hmmmm:[/QUOTE] łoj przepraszam nie zauwazyłam :oops: sa robione nie dość, ze pod słońce to jeszcze telefonem komórkowym i takie powychodziły :) [quote name='Fides79']o w jakimś kierunku musi byś uzdolniony :evil_lol:[/QUOTE] Tak tak oczywiście :lol: może ja powinnam go jakos ukierunkować inaczej...:hmmmm: -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']uff uff dobrze, że się Lilkowi poprawiło a nastepnym razem zaaplikuj mu troche aktivii i od razu bedzie wsio ok ;)[/QUOTE] Ooooo tej na wzdęcia? -
[quote name='Taneska']Niedawno zrobiłam kolejną porcję wątróbkowych, bo smakują wszystkim psom w rodzinie. Na szczęście, u nas żadnych sensacji bączkowych nie było. Może dlatego, że dodaję rozmaryn, który - u ludzi- usprawnia trawienie? Niestety, wprowadziłam ostrą reglamentację, bo moja panienka już odtajała po traumie, żyje sobie teraz w raju i tyje błyskawicznie! [B]A ciasteczka wysuszone leżą w szafce i nic im się nie dzieje.[/B][/QUOTE] A moge się dowiedziec jak je ususzyłaś? Mi ostatnio prawie 2 kg sie wzieło i splesniało:(
-
Heheh to co tak nabroił ze zakratowany? [QUOTE][I]miałem pojechać dzis na wyiecke ale siem zepsiuł plom i siem nie udało :shake: i naplawiali caaaałyyyy dzień i nie naplawili nooo :sad:[/I] [/QUOTE] A to Ci łobuzy no :mad: [url]http://imageshack.us/m/153/2648/dscn3486t.jpg[/url] :iloveyou:
-
moja mama tez taka kupiła... ale dla mojej kuzynki :razz:
- 21590 replies
-
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
Saththa replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
[url]http://i1195.photobucket.com/albums/aa395/Gabriela_WhereisgabiCom/DSC_0817.jpg[/url] haaa wiedziałam, ze nie niebieska obróżka :lol: -
Kurcze ale Wam dobrze :)
-
[quote name='bobroska.']Ludzie, bo zaraz ktoś napisze, że pittka mu głowę użarła!! Sybel napisała: Nie "pyskiem", "pysk". !!! Nie było mnie tam, ale podejrzewam, że chodzi o to, że w powietrzu, a nie na gościu. Może źle rozumiem, ale ja nawet nie pomyślałam, że suka go zębami dotknęła.[/QUOTE] Dokładnie tak: [quote name='Sybel']Tamta pittka, była genialna, odratowana ze strasznych warunków, miała być odstrzelona, bo podczas cieczki "puściła się" z dwoma psami, z którymi dzieliła kojec. Nie była socjalizowana, ale trafiła w doskonałe ręce (do mojego dozorcy osiedlowego), gdzie została wyleczona i bardzo szybko nauczyła się właściwych zachowań. Co więcej, była baaardzo łagodna. Wspomniana przeze mnie sytuacja wyglądała tak, że jakiś wyrostek wyrwał kobiecie z ręki torebkę, ona zaczęła go gonić i krzyczeć. [B]Dozorca to zobaczył i puścił sukę z hasłeem bierz. Ona poleciała, wbiegła gościowi między nogi, usiadła na nim i p[COLOR=red]o prsottu trzymała pysk przy szyi. Opluła go,[/COLOR] [COLOR=green]ale poza otarciami od uderzenia w chodnik nie miał żadnych obrażeń[/COLOR].[/B] Okazało się, że w torebce była wiza do USA i koło 1200 dolarów, bo pani za 2 dni miała lecieć do Stanów i się przygotowywała. Tak oto pies zarobił 100 dolarów :)[/QUOTE] Heh jak szybko może dojść na forum do nieporozumienia ehh
-
Ale przeciez ta suka go nie złapała... Trzymała tylko paszczę przy jego szyji. Chuchała mu w szyję. Nie chwyciła go. A bynajmniej ja tak to zrozumiałam... Gdzie ten post ide czytać raz jeszcze
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1974/dbce4740c0e129famed.jpg[/url] clemantyny bardzo ładny kolorek mają :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/1974/31f1165885e4c7b1med.jpg[/url] a cóż to takiego? Bardzo mi się podobją ;) [url]http://images8.fotosik.pl/1974/413447be538c3f67med.jpg[/url] a cóż takiego tam znaleźli? [url]http://images8.fotosik.pl/1974/39b0b626396b7645med.jpg[/url] ogólnie to chyba nie mieli ochoty na zdjęcia :lol: I Borysek :loveu:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']no zdolnego masz psa naprawde!!!![/QUOTE] tylko szkoda, że w tym kierunku:) -
[quote name='malawaszka']a czysty był??? :lol:[/QUOTE] teoretycznie tak ;) Ale on mi teraz wiecznie zakurzony łazi... Po kazdym powrocie do domu go przecieram mokrym recznikiem...
-
No widzę wypad bardzo intensywny :) [url]http://img853.imageshack.us/img853/7209/dsc8905j.jpg[/url] no baldachim normalnie :) Tazz dziś m itak leżał na tarasie pod świeżo wypranym praniem... jak wstał tomi ściągnął połowę ze sznurka... [url]http://img545.imageshack.us/img545/6953/dsc8860.jpg[/url] Oczka :loveu:
-
Może znalazły cudowne nowe kochane mądre domki :modla:
-
[quote name='ageralion']W niedziele jest wielka impreza "Spotkanie pod platanami", na ktorej mozemy byc dzieki uprzejmosci TOZu Szczecin :) [url]http://ttbszczecin.wordpress.com/jak-pomoc/wolontariat/imprezy-festyny-akcje/spotkanie-pod-platanami/[/url][/QUOTE] Oooo kurcze nawet nie wiedziałam :o Dziekuję za wyjasnienie ;)
-
[quote name='evel']No pewnie. Ja takiego hasła nie słyszałam jeszcze, ale czekam z utęsknieniem :evil_lol: Za to ostatnio regularnie zrzucam z siebie wesołą baryłę spanielową, która mnie obskakuje radośnie. Na rany boskie, czy to tak trudno zrozumieć, że skoro nawet mój własny pies na mnie nie skacze (a przynajmniej nie bezsensownie, bo frisbee to inna para kaloszy) to cudzy tym bardziej nie ma prawa? Komentarz właścicieli: ona chce się tylko pobawić... :wallbash: A co jak będzie mokro po letnich burzach? Odstrzelić mam tego psa z daleka czy co? A może oddać ubranie do pralni i [B]właścicielom wesołego hasacza przynieść rachunek?[/B] :roll:[/QUOTE] W sumie myślę, że to nie głupie... Oświadczenie spiszcie i świadków wezcie coby się nie wywineli :mad::)
-
[quote name='ageralion'][B]Aha kto ma koszulke z marszu na pozyczenie? [/B] Moja pojechala do Szczecinka, a potrzebne nam beda conajmniej 2 (dla mnie i toski). Tatankas swoja sprzedala, Tigi koszulke nosi TZ, Agata chyba bedzie w swojej w niedziele. Kto jeszcze mial koszulke, a nie moze pojawic sie na bloniach?[/QUOTE] A to ja przepraszam, że się wetnę... ale co będzie na błoniach?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']ale ja nie rozumiem co wszyscy się czepiają! kobiety płaca cięzkie pieniądze za błotne zabiegi w SPA, a tu chwalić nalezy, że Tazzio tak dba o siebie ;)[/QUOTE] Heheh przekażę to mojej łazience :lol: [quote name='Kaja10014'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01081.jpg[/url] ale czyścioszek :D[/QUOTE] :loveu: [quote name='ahedok']Tazz uśmiany, a szczeniaczek uroczy ;)[/QUOTE] Uświniono usmiany :lol: -
A ja się poczełam zastanawiać... nad liteką Miotową?:)
-
Alez malego zycia u Was ;) Kociaki kurczaki ;) Słodziuchne wszystkie!! Chociaz kocia 3 kolorowa podbiła me serce ;)
-
[quote name='dusiek']Ciekawa jestem szybkości reakcji mojego psa przy dwóch pukaczach bo pojedynczo mają 3 sek na zejście. Chociaż krew się nie leje to miny właścicieli bezcenne :smhair2:i komentarz on się tylko chciał pobawić...:jumpie:[/QUOTE] Ja już nie raz i nie dwa w takiej sytuacji usłyszałam, że mam agresywnego psa i natychmiast na smycz i w kaganiec...
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
Ale za to jaka opalona :)