Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [url]http://img713.imageshack.us/img713/6650/dsc0072ee.jpg[/url] łoooo alez profeska ;) [url]http://img39.imageshack.us/img39/8833/dsc0070xf.jpg[/url] może "po" zpostaw im niech mają legowisko :lol: [url]http://img696.imageshack.us/img696/3525/dsc0079ni.jpg[/url] Biedna Dirki.... może korzysta poki może z spokoju:) Albo Vesperka niech korzysta poki może :evil_lol: A i mam pytanie taki kojec to na zamówienie? i tak z czystej ciekawości... Bo na tym zdjęciu gdzie sa obie dziewczyny wydaje się taaaaaaaaaaaaaki duuuuuuuuuuzy to jakie ma wymiary?:oops:
  2. Witam się ;) Ja bardzo szanuje tą rase ;) O Was już długo na "chamstwie" czytam i jak zobaczyłam, że ejst galeria to przybiegłam szybko;) Mając 7 lat miałam sąsiada który miał suczke rotta :loveu: Moja babcia miała bardzo dużo zawałów jak widziała jak jej reką grzebie w paszczy w poszukiwaniu kamienia :evil_lol: Tina już dawno za TM ale moje uwielbienie nie zmalało;) I ja poproszę wiecej zdjęć:D
  3. Łoooo dałas czadu obfotografowane niektóre zkażdej strony :lol::)
  4. [quote name='Silky123']Myślę, że od hopek, bo to najprostrze. Cody i Suzi zaczynali od hopek, więc próbuj, próbuj. Jakie niszczenie trawnika czi nawet 10kg nie waży. [B]Ale ludzie robią z tej rasy kanapowce[/B], bo malutki piesek to nie musi biegać. No to taka babcia se weźmie czi i nosi potem w torebce całymi dniami. :P A ta czi, o której słyszałaś to może być ona, albo i nie. Bo Kasia(koleżanka) brała udział w zawodach, ale dość mało jak na 3 letnią naukę, więc do końca nie jestem pewna. :P[/QUOTE] Ja ostatnio usłyszałam, ze mój pies był pierwotnie kanapowcem :razz: A mam sznupa olbrzyma :lol:
  5. [quote name='lilo']o cholerka , idę sprawdzic ... Wilga umarła :([/QUOTE] No przykre to ale tak jak pisze Tekla probowaliście i to sie najbardziej liczy!!
  6. mam nadzieję, że wyjazd sie udał;) Kury pcozułyzew natury jak Cie nie było :evil_lol: A dla Dony: [IMG]http://zooexpress.pl/photo/kosc_wedzona.jpg[/IMG] [IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTea1ALEhJyyvvmeolKxLRX120dzF69bSH6VCR2ZCZRszr_pRyv[/IMG] I Sto Lat :lol:
  7. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/IMG_5665.jpg[/url] to chyba kwintesencja sznaucerowatych...
  8. [quote name='Fides79']oo to jednak ktoś się cieszy, że wróciłam ;) [COLOR=darkslateblue][B]Oooo no wiesz co? Zwatpiłaś w naś?:mad:[/B][/COLOR] jak ogarne się deczko i powrócę do rzeczywistości, to uraczę Was zdjęciami (a własciwie linkiem do galerii) [COLOR=darkslateblue][B]Czekamy z niecierpliwością :)[/B][/COLOR] ciut sie wczoraj niepokoiłam apatycznością i sennością Felkową, ale jeść je, pić pije, na spacerach szaleje, wiec też sie musi zaaklimatyzować :cool3: no i pewnie deczko teskono mu do Balbi :p[/QUOTE] Koniecznie koleżanke trzeba dla F. coby mu smutno nie było;)
  9. [quote name='malawaszka']przy butelce wody mineralnej zrób :lol: albo wsadź do torebki i zarzuć na ramię :lol:[/QUOTE] Dobre :lol:
  10. [url]http://i54.tinypic.com/ixwmyr.jpg[/url] iniech mi ktoś powie, ze psy sie nie umieją usmiechac ;)
  11. [URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Teo/Teospacer040.jpg[/URL] Tutaj byłby mikrusek gdyś mu tak szyi nie wyciągała :lol: chyba, ze z niego taki Żyraf :lol: EDIT: Czarny Żyraf w dodatku :lol:
  12. [quote name='zerduszko']Pasek na dpę starczy? :diabloti:[/QUOTE] A nie wiem nie próbowałam :) Zazwyczaj patyk albo smaczek na wymianę;) chociaż dziś oddawał sam za pochwałę słowną i kolejny rzut :loveu::)
  13. [quote name='zerduszko']Nie mam większego kota, wszystko u mnie takie liche :( A ta druga kota jeszcze mniejsza, ma ze 4 miesiace. Coś trzeba pomyśleć, żeby on na mikrusa wyglądał.[/QUOTE] A zdjęcie przy człowieku? w sensie, ze on na ziemi a człowiek obok... nie na rekach tylko na ziemi;)
  14. [QUOTE][FONT="][SIZE=4]Silver KEEP DREAMIN’[/SIZE][/FONT][/QUOTE][FONT="] [SIZE=3]Klękajcie narody :mdleje: Ale perełka :loveu:[/SIZE] [/FONT]
  15. Liluś Pani Ci nie dopilnowała i kocyki Ci podwędzili :evil_lol:
  16. W porównaniu do kota to jak dla mnie duzy jest:lol: bo nie widac na zdjęciach , że kociak 2,5kg tylko;) Nie masz większego kota?:lol:
  17. jak to juz na FB pisałam... Jakoś się jej wiecej zrobiło :lol:
  18. ja jako laik totalny stwierdze jednoczesnie z zapytaniem... Że BOB Junior jest super?... Prawda?:) Bo najlepszy z rasy / juniorzy :lol::) Jeszcze raz gratuluję :)
  19. [quote name='deer_1987'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01133.jpg[/URL] mam patysia i nie oddam![/QUOTE] Odda odda... Tylko trza miec coś na wymianę :diabloti:
  20. [quote name='deer_1987']od Twojego postu za moment minely 2h a fotek nie ma :([/QUOTE] I juz jest wieczór i CZEKAMy!! :mad:
  21. Witam się:) Przybłąkałam się z Doti wątku;) I chciałam stwierdzić z całą stanowczością, ze Cody'iego coś mało :) Zdjęcia wymagane :evil_lol:
  22. [url]http://img534.imageshack.us/img534/5668/dsc0107eyq.jpg[/url] tutaj linkę widać :)
  23. [quote name='malawaszka']hahahah t ośmiesznie brzmi ale w ten sposób moja Luna polubiła dzieci :D[/QUOTE] no Tazzowi troche przeszlo pracujemy dalej nad większą akceptacją;)
  24. Mój Tazz tez zazwyczaj nie złapie. Ale jak to m itłumaczyli, chodzi o to aby w pierwszej fazie w przypadku Tazza myslał on, ze dzieci sa nieszkodliwe i gubią jedzenie... :D
×
×
  • Create New...