Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='weszka']Dobrze że Tazzik od razu miał fachową pomoc w tak przykrej dolegliwości ;)[/QUOTE] ja też się cieze ja jedyne co zrobiłam to pooglądałam z każdej strony jeszcze na szkoleniu... ogólnie musiałam fajnie wyglądac z głowa w kroku u Tazza ;) [quote name='wilczy zew']jutro mu tam zerknij czy wszystko OK[/QUOTE] Oczywiscie sprawdzę;)
  2. [quote name='weszka']Hehehe :) Taki to już kobiecy los :) Jak w tym powiedzonku: "Dzieci psują figurę, a po 20 latach masz w nich osobistego wroga."[/QUOTE] heheh nie znałam :D [quote name='ariss'] ja jestem na etapie wyboru kandydata na kolejny miot,ciężko jest, kilku na oku mam, pytanie czy mi ich udostępnią:razz:[/QUOTE] Oooo :)No prosze coto się człowiek dowiaduje przy okazji oczekiwań ;) Mam znajomą co by chciała średniaczkowa suczke;) I zreszta osttanio rozmawiałam z panem na wybiegu o Twej hodowli :) Pan ma psa s gdzies białystok/Bydgoszcz :hmmmm: i jakos nam tak rozmowa zeszła na inne sredniakowo czarne;)
  3. Ale fajne doopki;) Ja tez lubię wysokość ;) i włąśnie jak mała byłam to mnie babcia sadzała na parapecie na 6 piętrze i ja tak sobie nogami machałam... Babcia mmnie trzymała bardzo mocno do dziś pamietam, nie dało by rady się wysmyrgnąć. Ale się skonczyło jak kiedys ojciec szedł po mnie do babci i mnie zobaczył :razz: Ale wysokośc lubię od kiedy pamietam ;) Nawet jak ze spadochronem skakałam to bardziej się samolotu bałam a wysokość mnie pasjonowała ;) Ale Tazzmanowi bym tak nie pozwoliła ;)
  4. [quote name='wilczy zew'][B]nie[/B],tylko nie wiem czy dotyczy to Twoich mszyc ale mrówki potrafią mieć kolonie mszyc o które dbają właśnie myjąc,czyszcząc po to aby je doić,serio[/QUOTE] Ja potwierdzam. Mszyce mają ochrone mrówek za to wydzielają słodkie mleczko które mrówki uwielbiają. Taka symbioza heh. Moja mama na mszyce stosowała gnojówke. Na wisni były mszyce. zaśmierdziało całe osiedle ale mszyce znikneły;) 3mam kciuki za wyzdrowienie oczka!
  5. [quote name='wilczy zew']herbata dezynfekuje,to stare dobre zalecenie weta zawsze w domu dobrze jest mieć strzykawkę :lol: a może to pokrzywy[/QUOTE] Miałam ale widac wyrzuciłam heh jutro pojade i się zaopatrzę! No ja stawiam albo na osty albo na pokrzywy :( W każdym razie Tazzio już lezy i nic sobie tam nie grzebie, wiec widac przeszło;) Dziękuję [B]wilczy zew[/B] i [B]Doginko[/B] za podpowiedzi;)
  6. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/251.jpg[/url] no promieniejesz :) A co do reki to "do wesela sie zagoi: ;)
  7. [url]http://img694.imageshack.us/img694/6733/08062011445.jpg[/url] i znikneło wcięcie w talii;) Koniecznie trzeba się spotkać z tatusiem i mu nawrzucać:lol:
  8. [quote name='Doginka']Tylko nie herbatą:shake: Rumianek jest lepszy, łagodzi podrażnienia;-)[/QUOTE] Poprzez brak strzykawki przemyłam mu tylko herbata troche ale tak na zapas w sumie bo w między czasie przestał się interesować.
  9. [quote name='wilczy zew']zrób mocną esencję herbacianą i ciepłą wstrzykni do napletka parę razy[/QUOTE] Ok zrozumiałam. Idę wstawić wode.
  10. [quote name='Doginka']Może coś go tam ugryzło?:hmmmm: Przemyj tantum rosa;-)[/QUOTE] Mnie się wydaje, że mógł się ostem nakuć eh a cos poza tantum rosa bo tego nie posiadam :niewiem: [quote name='wilczy zew']podejrzyj dokładnie którym miejscem się interesuje[/QUOTE] ehhh ptaszkiem. Przejrzałam dokładnie, nawet "do srodka" zajrzałam .... nic nie ma. ehhh ide patrzec raz jeszcze. EDIT no nic nie :niewiem: może jak się nakuł to teraz takie nie fajne uczucie ma heh
  11. [quote name='Doginka']W Wawie właśnie zbliża się burza, już grzmi i czarno jak w du...żej czarnej dziurze:lol:;-)[/QUOTE] Taaa u mnie tez tak było... po czym jak luneło.... to po 2 minutach ustało... :mdleje: bez sensu... [quote name='ahedok']co ja widzę - Tazz ma coraz bujniejszą brodę :loveu: a we Wrocu oczywiście upał niemiłosierny jak zwykle :D[/QUOTE] Ano broda rosnie;) W szczecinie parno ehhh Z ostatniej chwili: Tazzman ciapa :mdleje: Na szkoleniu sobie wziął i nakuł ptaszka chyba... nie chciał nic robić tylko wciąż z głowa w kroku.... sprawdzałam nic nie ma... nawet kuleć zaczał...i miałam wrazenie ze łape przekręcił... nie chciał się kłaść ani nic.... :mdleje: teraz tez siedzi z glową w kroku... ehhh:niewiem:
  12. Ahhh ale lenistwo słodkie :) Hmmm urlop masz?:)
  13. [quote name='malawaszka']aaaa ratunku - dopiero zaczynam i już problemy :cry: irgę jedzą mszyce :mdleje:[/QUOTE] Matko Boska... a ja się zastanawiałam który to sznupek irga... miałam zawał :mdleje:
  14. przybyłam w przerwie między miastem a wybiegiem i szkoleniem ;) Pełna nadzieji, że już.... ale czekamy dalej :loveu:
  15. [quote name='jambi'] zerduszko - jasne! tylko kurcze może być tyci tyci problemik z noclegiem [B]ewentualnie[/B], ale coś sie wymyśli :grins:[/QUOTE] czyli nie jest pewny problem :)
  16. Alez Wy ładnie do siebie mówicie, Darlingi :razz:
  17. [quote name='jambi']ale dlaczego zaraz "brzydkie" ??? a swoją drogą, ciekawe kiedy TZ się zorientuje, że jak Saththa wyprowadza psa i zamyka drzwi to "coś" sie kroi ... :cool3:[/QUOTE] No czasem nie wyprowadzamy ;) wszystko zależy od natężenia hmmm efektów dzwiekowych...
  18. [quote name='malawaszka']Zbynio bardzo ładnie - przedłużyliśmy mu jeszcze antybiotyk bo przy samym uszku trochę się zrobiło dzisiaj wilgotne i boli, ale cała reszta jest suchutka i niebolesna - macałam :lol:[/QUOTE] Bardzo się ciesze ;)
  19. [quote name='jambi']Aliści. kociaczki z ptaszkami i szczurkami. Jak ja bym chciała to całe towarzystwo przenosic na dzień do mamy... to bym zdaje sie sierotą została... co kupiłam? spodnie :p i [B]całościowo to będzie tak: spodnie (takie lejące, cienkie, bardzo fajne i co najważniejsze do wielokrotnego użytku), taka tuniko-bluzka, takie coś ala narzutka - co by w kościele nie zmarznąć, oraz [/B]kurde szpilki... sie poświęcę trudno już :p[/QUOTE] Eeeee ja nie mam wyobrażni takiej... wiec [quote name='wilczy zew']poka,poka...[/QUOTE] własnie, własnie;)
  20. [quote name='klaudusia0219']u nas też od 9,00-13 lało tak, i grzmiało, że z domu strach wyjść, a teraz siedze przy wiatraku i umierammm bo 30*C i słońce :shake: a Tazzik mężnieje :D mój się robi strasznie do niego podobny ;][/QUOTE] Ja tak samo z tym, ze jeszcze nie pada heh. pewnie się rozpada jak na wybiegu albo na szkoleniu będziemy;) [quote name='zerduszko']Nie strasz ludzi, patrzę i nie widzę gdzie się opala. a ta sobie zedytowała po cichu, Ty ;)[/QUOTE] Wcale nie po cichu wcale się nie kryłam z tym :lol: [quote name='wilczy zew']wczoraj to była mega ulewa i straszne wiatrzysko oraz grad[/QUOTE] Grad? łooo to nie ciekawie....
  21. Ło cholera.... :mdleje: brak mi słów ze szczęscia i ide malawaszko z Tobą pobeczec do kącika!
  22. [quote name='jambi']ja nie wiem czy Was nie rozczaruje ... bo ja nie kupiłam sukienki... [COLOR=darkslateblue][B] Jak to? to cos kupiła? :hmmmm:[/B][/COLOR] ooo fajnie! :) a "Burżujki" zasadniczo zostały przez moją mamę zaanektowane i uznane jako JEJ psy ... ale nie ma tak dobrze! w ciagu dnia, gdy ja jestem w pracy Aron również jest u mojej mamy :) tam jest chłodniej, jest balkon, więcej miejsca no i towarzystwo :)[/QUOTE] Aaaa to one fajnie maja jak same siedzą;) A kociaczki same z ptaszkami i szczurami siedzą?
  23. [quote name='wilczy zew']fajny jest,u mnie też grzmi a wczoraj...[/QUOTE] a wczoraj? Ja to tylk oczekam az sie rozpada bo jest tak parno, że zwariowac można:( [quote name='deer_1987']opala sie :loveu:[/QUOTE] ano chwilowo bo ogolnie ucieka od slonca;)
×
×
  • Create New...