-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
u mnie łeb obrywa.... wczoraj tak samo było albo gorzej nawet. Hustawkę taką tarasową mi wiatr przedmuchał na drugi koniec tarasu... -
Ciacho cudnie wygląda!!!!!!!!!!
-
znaczy ze ten? [url]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/999571_345578515587030_690436652_n.jpg[/url] super;)
-
[quote name='marako']No nie! A taki był ładny![/QUOTE] nic dodac nic ująć... Teraz to może ktoś się zlituje... a potem zdziwi :lol:
-
[quote name='wiewoira'] Dziś śniły mi sie dwa bursztyny oprawione w czerń ... [/QUOTE] Jak slicznie napisane!!
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lilo fajnie Cię widziec, szkoda ze w tak Ci się poukładało :shake: -
Hopsaaaaaaaaaaaaaaaa jedno wielkie;) Fajnie :) Ale patrząc na Twe jasne spodnie jestem w szoku;)
-
No i super;)
-
Biedna Viki no :( A co do kota to może się zaogrodzi gdzies w okolicy....nie koniecznie w domu...
-
[quote name='Pysia']L istki fiołkowe do ukorzenienia i hodowli sadzonek ;) Ostatnie bazarki przyniosły ponad 600 zł., więc warto spróbować znowu.[/QUOTE] ja kiedys kupiła fiołka na bazarku ale 4 listki miał :) po półtora roku sie wziął i zepsuł nie wiem oco mu chodzi ;) a takie wielki się zrobił piekny z tych 4 listków... podrzucisz linka mam nadzieję;)
-
Biedna dziewczynka :( [quote name='Pysia'] Niedługo powstanie bazarek fiołkowy po raz drugi. Potrzeby jak wiecie są wielkie. Starowinka Bryza musi mieć cieplutki domek na zime jak ludzie nie potrafia docenić jej statecznego wieku.[/QUOTE] znaczy ze kwiatki do kupienia??
-
Byłam poczytałam, dobrze ejst!
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']To polecam znaleźć mądrego lekarza, dobrać sobie odpowiednie ćwiczenia i odstawić leki. Ja się wyleczyłam z kręgosłupa dopiero jak się zatrułam lekami p. zapalnymi i wylądowałam w szpitalu. A zastrzyki w staw też przerabiałam, tylko w kolano. Buła z masłem :P[/QUOTE] Super :shake: [quote name='AnkaG']Sandra nie bij ... za tę pisaninę. Biała menda słodziutka do schrupania :)[/QUOTE] Spoko no co Ty? 3mam kciuki za Kajcię! -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Sandra masz raczej dyskopatię (wysunięcie krążka między kręgami ),dysplazja jest najczęściej w stawach biodrowych. W środku miednicy od tyłu są dwa stawy krzyżowo-biodrowe po obu stronach kości krzyżowej. Nie myśl o tym,że boli i zbieraj się do życia.[/QUOTE] No z stawem biodrowym też mam problem... dostaję zastrzyki kolagenowe prosto do stawu... I włąsciewie to ja żyje :) tylko nie mogę siedziec wiecej niz 3,4h bez przerwy... stad pracuje w domku -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A co Ci jest w plecy? Praca siedząca?[/QUOTE] to po 1 po drugie skolioza i mam stany zapalne, i zapalenie stawu biodrowoledziowwego albo krzyzowego szlag wie nie pamietam i lekką dyskopatie albo dysplazję :shake: pomerdało mnie sie już wszystko :splat: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ejjjj ale siostra się nie liczy bo to było[QUOTE] mamą nastolatka[/QUOTE] :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']umiesz pocieszyć :-)[/QUOTE] Grunt to byc gotowym :lol: -
[quote name='wilczy zew']Nerwy mam w złym stanie,bo włącza mi się samo czarnowidztwo w postaci guzów :-( Idziemy[/QUOTE] nie myśl, idz!
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Tazzim ma zdrowe zachowanie psa-bez pańci jest do kitu! Pleców wspołczuje. Nie wiesz kiedy chorować ;)[/QUOTE] od 12 wrzesnia sie kulam z tymi plecami, znowu mam zastrzyki.... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A Tak wygląda Tazzio jak wyłaże do pracy :lol: Ponura akceptacja :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2263Kopiowanie_zps7d880318.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2263Kopiowanie_zps7d880318.jpg[/IMG][/URL] Albo beznadzieja :lol: sam na sam z Młodym hehhe [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2264Kopiowanie_zps6b911ea7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2264Kopiowanie_zps6b911ea7.jpg[/IMG][/URL] A ja tymczasem znowu w domu te moje plecy nienajlepiej dwa tyg pracy w domu mnie czeka... a to znaczy, ze Fixio możliwe, ze przez 2 tygodnie nie zje kupki :evil_lol: Iiii to trzeba być mną... mieć "wolne" od łażenia do pracy przez dwa tygodnie akurat jak są długie weekendy :watpliwy: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana'] Zmień tytuł na mendy trzy. :)[/QUOTE] Wyszło u Emi ostatnio, ze Tamiś tez Menda... Myslę, ze "Mendy otaczają mnie ":) [quote name='Doginka']Wlazłam, nadrobiłam, mordę białą i czarną oblukałam (białą zacałowałabym na ...) i lecę dalej;-)[/QUOTE] NIe wiem czy on by wczesniej Ciebie nie zalizał :lol: [quote name='Tekla64']no fakt jak wolnozyjace koty wracaja do miejsc gdzie maja cieplo , bezpiecznie i zarcie to znaczy zima za pasem duet czarno-bilay jest superancki i taki ma byc[/QUOTE] No to Garaż już jestes ale na zime nie czekam :shake: Ale Miseczki już wróciły na miejsce, karma kupiona Garaż pałaszuje :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2272Kopiowanie_zpsb013cb39.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2272Kopiowanie_zpsb013cb39.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2268Kopiowanie_zpsa6b35620.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2268Kopiowanie_zpsa6b35620.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2269Kopiowanie_zps72798cd8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2269Kopiowanie_zps72798cd8.jpg[/IMG][/URL] I naczelna Głupkowata menda... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2273Kopiowanie_zps5926f679.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2273Kopiowanie_zps5926f679.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2275Kopiowanie_zpsd250fdb2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2275Kopiowanie_zpsd250fdb2.jpg[/IMG][/URL] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Ciężko, to być mama nastolatka :smhair2:[/QUOTE] wszystko przed Tobą :lol: -
3mam kciuki- daj znac jak wrócicie
-
Ładnie ładnie :)
- 21590 replies