-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
w czwartek?? i dopiero teraz mówisz?? Jestem :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Od razu mi się skojarzył ten sznupek w krawacie ha,ha,ha.Zwierzaki wiedzą gdzie szukać pomocy.[/QUOTE] o to to to :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kurde nooooo jak nie jedna to druga jak nie druga to trzeci... :watpliwy: *tuli wasię*
-
[quote name='malawaszka']to kołyska na kółkach?[/QUOTE] Że na kółkach to widzę, ale skąd wiesz, że to kołyska??
-
Uwolnić Alę :lol: Ale jaka ona już duża :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Znam roślinkę z tych samych powodów co Ty, ale dawno nie miałam z tym styczności także nawet nie wiem gdzie to łapaliśmy. Dzięki za przepis.[/QUOTE] o to cobyś dalej styczności nie miała :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Nie mam piekarnika :( Zdechł był :([/QUOTE] Nooo to już gorzej... [quote name='3 x']a bez tego jelitonu tyz wyjdzie?[/QUOTE] Jak na moje na bank ten jeliton to tylko 4 płaskie łyzki błonnika :) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
heheheh fajna historia :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Chłopaki to chyba lubią tak spać z dzwonkami na wierzchu :lol: Chlebek mniam, upiecz mi :P[/QUOTE] z wężem chyba :lol: Chlebek to tak naprawdę jakies 5 minut roboty... przemieszać łyzką no i wrzucić do piekarnika :) żadnego wyrabiania, stania ani nic :) [quote name='ania0112']a ja też tej rośliny nie znam.... a chlebek wygląda bomba :)[/QUOTE] I obyś nie poznała :) Chlebek z czymś słonym naprawde super :) do tego bardzo syty jest :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jak uda mi się ją zlokalizować tak dokładnie bo teraz to jest bez liści i nasionka zauważam już po wetknięciu łba - spróbuję to znaleźć bo mniej więcej wiem gdzie jest[/QUOTE] super jakby się udało :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ja nie wiem jak się nazywa ta roślina, ale u nas rośnie w kilku miejscach i Kenzo najczęściej łeb w to wtyka i potem mu wybieram...[/QUOTE] Durny kolejny :lol: Wasiu ja błagam zrobisz jej zdjęcie? muszę wiedzieć jak to wygląda :shake: -
[quote name='Olson'][URL]http://pl.wiktionary.org/wiki/mieć_kiełbie_we_łbie[/URL] ;)[/QUOTE] znaczy domysliłam się całkiem nienajgorzej :razz:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Znam taką roślinkę ;). Dasz przepis na chlebek?[/QUOTE] a wiesz jaks ie nazywa?:lol: Przepis: [URL]http://issuu.com/rekomenduj.to/docs/przepis_chleb[/URL] jeliton jest tylko dodatkiem :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Wasiu on sie spada on specjalnie się przytula do ściany bo mu gorąco :lol: To fioletowe to podejrzewam ze chodzi Ci o orzechy laskowe :lol: Trzyma sie przez siemię lniane :) Ja peirwszy raz widze takie cóś... podejrzewam, ze Tazzman całą roślinę ogołocił był cały w tym (załowałam, ze bez aparatu jestem) Wasiu wiesz co to jest?? musze unikac tego jak ognia. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A i ostatnio mnie natchnęło i upiekłam chleb... Taki nietypowy bo ani grama mąki nie ma :lol: Oooo w foremce czeka na pieczenie;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2281Kopiowanie_zps086c578a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2281Kopiowanie_zps086c578a.jpg[/IMG][/URL] W całej okazałości [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2292Kopiowanie_zpsa6838f2b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2292Kopiowanie_zpsa6838f2b.jpg[/IMG][/URL] i kromeczka :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2293Kopiowanie_zps2e52d883.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2293Kopiowanie_zps2e52d883.jpg[/IMG][/URL] Musze przyznać, ze wyszedł całkiem fajny tylko mało słony :) Ooooo i jeszcze Idefix mi się zaplątał jak atakuje sam siebie Głupek :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2294Kopiowanie_zpsb8113cfd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2294Kopiowanie_zpsb8113cfd.jpg[/IMG][/URL] [B] Iiiii Jeszcze chciałabym Wam przedstawić wroga publicznego naszego nr 1 [/B] Nerwów co mnie ksoztowało to to to to masakra. Bylismy w niedzielę na spacerze... i Tazzio wpierdzielił się w jakąs taką roślinę (TZ go prowadził na smyczy nie widziałam jej) która pokryła Tazzmana dosłownie od czubka nosa po nasade ogona.... wszędzie miał to to to co: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2295Kopiowanie_zps68692d0e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2295Kopiowanie_zps68692d0e.jpg[/IMG][/URL] MASAKRA!! a on jest taki zarośnięty. Półtorej godziny go wyczesywaliśmy... część się sama z niego wysypała ( pomijam, ze Tazzio ze 3 razy się połozył w to co się z niego wyczesało, wypadło. Jeszcze te "Osłonki nasionek" jak to sobie nazwałam jakies takie ma haczyki... MASAKRA mówię Wam. Do dzis to z niego wyciagam już pojedyncze kawałeczki ehhhh Gdybym miała maszynke w domu to bym go obcieła od razu po powrocie ze spaceru :shake: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Sandra masz raczej dyskopatię (wysunięcie krążka między kręgami ),dysplazja jest najczęściej w stawach biodrowych. W środku miednicy od tyłu są dwa stawy krzyżowo-biodrowe po obu stronach kości krzyżowej. [/QUOTE] Margi dziś byłam u ortopedy na zastrzyku znowu (:watpliwy:) i podpytałam, co to mi jest bo mnie się pomieszało wszystko :diabloti: miałaś rację nie jestem labradorem to dyskopadia :lol: Przywlekłam Wam śpiącego Tazzia :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2287Kopiowanie_zpsf82dbb7c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2287Kopiowanie_zpsf82dbb7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2285Kopiowanie_zps21c09395.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2285Kopiowanie_zps21c09395.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2286Kopiowanie_zps7a4aa243.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2286Kopiowanie_zps7a4aa243.jpg[/IMG][/URL] I Idesixa :) Nie śpiącego tylko hipnotyzującego :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/1383162501112Kopiowanie_zpsc42aa7d8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/1383162501112Kopiowanie_zpsc42aa7d8.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Olson']jak pies ma kiełbie we łbie to choćby miał i 15 nigdy nie będzie lepiej. ;)[/QUOTE] nie wiem co to kiełbie :lol: ale śliczna łapsia w banerku :)
-
[quote name='Olson']moja ma 4... i nie jest lepiej. :diabloti:[/QUOTE] Strasznie mi przykro :shake: Tazz ma 4 i jest lepiej ale Idesix nie ma nawet 1 jest masakra :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
Perełka w pełni sił :) -
[quote name='Tekla64']eee no to juz polowa do dojrzalosci hihihi ino nie licz na za wiele[/QUOTE] :diabloti: hyhyhyhyh 3 lata to nicz.... ale 4 :loveu:
-
[quote name='marako']No, bardzo, tj. do Szczecina.[/QUOTE] Może uda mi sie Cię "załapać" gdzieś pomiędzy dzielnicami :lol: Wasiu WOW!!
-
[quote name='marako'] (chyba będę z nią jechać w Twoje strony na dniach, Sandra)[/QUOTE] Oooooooa jak bardzo w moje strony?
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']musze się wam pożalić :( przez tą prdoloną zmianę czasu nie zdążę po pracy z psami do lasu, bo cima :( lizka wczoraj o 20 to mi prawie na głowę wlazła, tak ja nosiło :( dziś miałam wolne, to śpią padnięte, ale ja nie chce bez lasu i biegania, nie chce łazić po mieście z psami tuptającymi na smyczach :( zima to zuo :([/quote] amen!!![color=#ffffff]....[/color]