-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Kurna ja mam wielkie łóżko z dwoma kołdrami w tym jedna 2x2 metry. Wiesz ile to jest do prania???? Dwie całe zmiany.... A pralkę mam małą 4 kg. Wrrrr[/QUOTE] Przywieź do mnie :) tylko do suszenia sobie weźmiesz do domku :) [quote name='3 x']to faktycznie malutka moja z 30 albo i więcej waży :diabloti:[/QUOTE] Moja też w cholere... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']No tak na uczynku nie złapałam ... :P[/QUOTE] Noooo kamerke moze nastaw czy cóś takiego :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Łepki poukręcam moim pieseczkom... tylko nie wiem której .... dwa dni pod rząd nalane na łóżku w sypialni....[/QUOTE] hmmmmmm a skąd wiesz ze to one?? :scared: :diabloti: -
Dzięki Wasiu :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']No właśnie, właśnie. Cichutcy są :)[/QUOTE] jakos Tazzio chyba zmęczony był:) A Fix zazwyczaj po cichu się bawi ;) To Tazz jest naczelnym Traktorem;) i w sumie dorbze bo jak idefixa walnie i zaczyna szczekac to az ciarki ida :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
Niby taka malutka... a taka obfita na fotach :evil_lol: -
[quote name='malawaszka']nosz jak to nie kojarzysz? Birma moja babciuszka to jest!!!![/QUOTE] Oj bo piszesz jakoś takz e ja tez nie wyłapałam dopiero p ofotkach ze to Birma :) A i chyba Janis Joplin co? ta Nowisia? Nie Chca Bryzusi? :scared:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']haha a co im mówisz pod koniec, że takie skupienie na twarzach? nie włączam głośników z wiadomych wzgledów :shock:[/QUOTE] heheh zasadniczo filmik jest o dziwo po cichu- inaczej bym ostrzegła;) Pod koniec mówię do TZta ze rozproszył szczeniaki bo tak stanął w drzwiach ;) takie skupienie na niego maja czego on tak stoi :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Słodziaki :) Ja jeszcze mogę zrozumieć fajerwerki ale strzelanie z petard mnie wkur...[/QUOTE] Nom petardy sa tylko p oto aby zatrząść miastem... Filmik? Prosze bardzo bardzo delikatne zjadanie się;) grzecznie spokojnie bez stresu ;) [video=youtube_share;8ZgIRm-uGso]http://youtu.be/8ZgIRm-uGso[/video] [URL]http://youtu.be/8ZgIRm-uGso[/URL] -
ja rouzmiem, ze mozna odsypiac ale moze juz wystarczy? :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']ta dwójka rozbraja mnie kompletnie, nie można się nie uśmiechnąć :loveu: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2618Kopiowanie_zps5c18a652.jpg[/URL][/QUOTE] Uwierz mi o 8 rano masz ochotę ich zabić :lol: [quote name='malawaszka']ahahahaaa dobre :lol: NOS rządzi :lol:[/QUOTE] się ciesze ze się podoba :) NOS chwilowo znowu za kanapą bo nie ma łapy :lol: msuze rpzysyzć;) [quote name='zerduszko']Głowy im się ukręcą kolo tego stołu :lol: Ale z nich śpiochy, tylko śpią i się tulą ;)[/QUOTE] takie zdjęcia mają b ojak sie tłuką to mój aparat nie daje rady :lol: ale mam filmik zaraz zaraz zaraz.... -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[url]http://i1221.photobucket.com/albums/dd466/OkamiaK/Spacerowe/7P3B6417_zpsf22a5756.jpg[/url] przecudne!!!!!!!!!!!- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Trochę dał Małpeczce oddechu ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2644Kopiowanie_zps4b2e2e7c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2644Kopiowanie_zps4b2e2e7c.jpg[/IMG][/URL] A Tazzio Nosowi też;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2646Kopiowanie_zps98870f41.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2646Kopiowanie_zps98870f41.jpg[/IMG][/URL] Z sylwestra tez mam foty ;) Ide patrzec;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Idefix miał Małpeczkę;) Która sie zgubiła jak pojechałam na wakacje :) Hmmm a chyba Wam zdjecia z wakacji obiecałam i nie pokazałam... Ale Fix spi z Małpeczką :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2628Kopiowanie_zps0cff4ddc.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2628Kopiowanie_zps0cff4ddc.jpg[/IMG][/URL] Słodziak [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2630Kopiowanie_zpsa2eaa270.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2630Kopiowanie_zpsa2eaa270.jpg[/IMG][/URL] Ja nie mam sił do niego ... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2634Kopiowanie_zpse342caf3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2634Kopiowanie_zpse342caf3.jpg[/IMG][/URL] To Ja Słodziak :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2637Kopiowanie_zpsdb851bd4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2637Kopiowanie_zpsdb851bd4.jpg[/IMG][/URL] Sweet focia Nosa [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2639Kopiowanie_zpse642c94d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2639Kopiowanie_zpse642c94d.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pamiętacie Nosa?? [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/579553_456002734427631_295595674_n.jpg[/IMG] Nos jest zszywany, rozrywany chowany przeze mnie za kanapę i znowu zszywany i znowu rozrywany i tak dalej w kółko:) Mamy Nosa wielki come back ;) MÓJ!! [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2622Kopiowanie_zpsa58e8693.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2622Kopiowanie_zpsa58e8693.jpg[/IMG][/URL] Ohhhh przytul [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2623Kopiowanie_zps5ca469e1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2623Kopiowanie_zps5ca469e1.jpg[/IMG][/URL] Stęskniłem się [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2624Kopiowanie_zpsb1dfc01c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2624Kopiowanie_zpsb1dfc01c.jpg[/IMG][/URL] Ahhhhhh tak dawno Cie nie miałem Ze az przytulę a nie rozerwę :diabloti: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2627Kopiowanie_zpsd08bbfda.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2627Kopiowanie_zpsd08bbfda.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Strzelali... [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2607Kopiowanie_zpsee0d198d.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2607Kopiowanie_zpsee0d198d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2609Kopiowanie_zpsc01615a0.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2609Kopiowanie_zpsc01615a0.jpg[/IMG][/URL] Koniec konców stwierdziłam ze lepsze sa moje spodnie od dresu nogawki mozna zawinąć i zawiązać :evil_lol: ale zdjęcia nie mam :P WSTAWAC P.S. Idefix chudzinka :) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2618Kopiowanie_zps5c18a652.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2618Kopiowanie_zps5c18a652.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Idefix :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2579Kopiowanie_zps4508c388.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2579Kopiowanie_zps4508c388.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2588Kopiowanie_zps80cb89bd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2588Kopiowanie_zps80cb89bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2589Kopiowanie_zps2e8c3e9e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2589Kopiowanie_zps2e8c3e9e.jpg[/IMG][/URL] Aaaaa w czasie posiłku ludzkiego... Udają ze nie patrzą... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2597Kopiowanie_zpse3bf833d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2597Kopiowanie_zpse3bf833d.jpg[/IMG][/URL] Ciamknąłeś???? :cool3: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2598Kopiowanie_zpsda255766.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2598Kopiowanie_zpsda255766.jpg[/IMG][/URL] Masz cos? [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2600Kopiowanie_zpsb10912f0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2600Kopiowanie_zpsb10912f0.jpg[/IMG][/URL] Aaaaaa [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2602Kopiowanie_zpsb5081025.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2602Kopiowanie_zpsb5081025.jpg[/IMG][/URL] To aparat... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2604Kopiowanie_zpsdc978b28.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2604Kopiowanie_zpsdc978b28.jpg[/IMG][/URL] Dałaś mu coś? :shake: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2606Kopiowanie_zpsa4ab4d2d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2606Kopiowanie_zpsa4ab4d2d.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
no nic.... telewizor mam znowu na maxa juz mi łeb peka... ale przywlekłam Wam zdjęcia z zeszłego tygonia te zaległe :) Aby już wyjśc chociaż zdjęciowo z tego 2013 :) z zeszłego tygodnia :) gdzieś się taki piekny poranek pojawił:) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2556Kopiowanie_zpsec86cdd5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2556Kopiowanie_zpsec86cdd5.jpg[/IMG][/URL] Szczeniaki na mnie się wylegiwały oczywiście :) Cycki moje :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2558Kopiowanie_zpsbbc678b4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2558Kopiowanie_zpsbbc678b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2568Kopiowanie_zps1044c812.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2568Kopiowanie_zps1044c812.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2569Kopiowanie_zps30892510.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2569Kopiowanie_zps30892510.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2574Kopiowanie_zpse8918fa6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2574Kopiowanie_zpse8918fa6.jpg[/IMG][/URL] heheh [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/29/DSC_2575Kopiowanie_zps7531cefa.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/29/DSC_2575Kopiowanie_zps7531cefa.jpg[/IMG][/URL] -
U mnie dalej walą psy swiruja bo mam skleroze izapomniałamz e przeciez będa jeszcze niedobitk istrzelac i dopiero rpzed chwilą im dałam tabsa...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
krwa mac zapomniałam ze przeciez nadal dziś będa walić :shake: Tazz swiruje własnie im dałam tabletke i kości coby zajecie miały ... szlag mnie trafi :shake: o ja durna ehhhh -
tez zaglądam ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Margi no jak ładnie Wam poszło ;) Marako nadrob to co tam musisz i też moze trochę odpocznij?? 3 x dobrze ze sie oebszło bez sranka;) Zerduszko - Tak Idefix olał strzały, w ciągu dnia bardziej na niego działały mzoe dlatego ze mniej ich było? jak nadeszła godzina zero to chyba stwierdził ze to normalne... ale jak Tazz szalał troszku to on juz nie spał. Lizali na zmiane pastę łosiosiową :) Uffffff to u mnie ebdzie powtórka z rozrywki jakoś w czerwcu albo w lipcu teraz :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']No to mam nadzieję, że daliście radę - Wszystkiego Naj!!!![/QUOTE] Dalismy no przecież nie ma wyboru ;) nadal walą ale już mniej :) i stwierdziliśmy ze idziemy spac;) ile nam z tego wyjdzie to zobaczymy bo wciaz troche walą ale mam nadzieje ze z Tazza tez zejdzie i pojdzie spac i ogłuchnie na troche;) Mimo wsio to trochu stresu nas kosztuje nas i szczeniaków;) Idefix na szczescie spokojnie ejdnak :) -
[quote name='marako'] No i uszy mi puchną, ale od szczekania tej głupiej Abi (yorczka). Zaczęli strzelać, wszystkie psy spokojne, nawet ta, z powodu której przyjechały tu na wieś, bo to ta druga się boi fajerwerków. A Abi się drze, chce wciąż wychodzić na dwór.[/QUOTE] Mendy są wszędzie :diabloti:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Marako super wieści o Grace z tym zero stresu przy wystrzałach ;) A u mnie.... Idefix mimo właczonego telewizora prawie na maxa głośniość... Idefix śpi :evil_lol: Menda jedna Kochana No :loveu: Tazz liże TZta pluszaka... PLuszak już cały mokry ale Tazzio narazie się nie zrywa. Mnie juz ryje beret od tego głosnego TV jeszcze 10 minut... do północy ;) Wznoszę Wasz Toast ;) Coby psów w schronach zabrakło :)