-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='WATACHA']Ciekawe gdzie by sobie uciekła jak całe życie tam spędziła.Na pewno coś z nią zrobili.Co im zależało k...?Wystarczyło trochę serca[/QUOTE] trochę czego? ehhh
-
[quote name='ania0112']jest rodzina zainteresowana adopcją nari - wizyta pa będzie dzisiaj lub jutro. Rodzina jest z poznania mieli olbrzyma i 2 miniki, olbrzym i jeden minik już nie żyją i szukają koleżanki dla miniczki która została :) zdjęcia tej rodziny są powyżej. jak się uda wszystko to nari zamieszka w domku z ogródkiem :) a jakby co to dzisiaj Nari była na zapoznaniu z dziewczyną z dąbrowy i ją też oczarowała i dziewczyna chce ją adoptować :) pierwszeństwo ma poznań bo tam jest ogród i piesek do towarzystwa. Dziewczyna z dąbrowy bardzo miła i czeka na info co z Nari, jeżeli nari zostanie pyrką to dziewczynie coś innego znajdziemy - amen :lol:[/QUOTE] Rozumiem :) [quote name='ania0112']Rozmawialiśmy z przyszlym domkiem. Jeżeli ktoś będzie jechał do Poznania to Pan chętne zapłaci za przewóz Nari :) Jeżeli nie to w przyszły weekend Pan jakoś przyjedzie po łobuze :)[/QUOTE] Super super super :multi:
-
Noz esz kurde blade te 3 dni by ich raczej juz nie zbawiły :shake: [quote name='marako'] (a tak przy okazji jak już jesteś Pysiu, to pochwalę się, że 10 listków ma sadzonki, dalsze 3 chyba też. Tylko jeden listek schnie po brzegach i chyba padnie).[/QUOTE] U mnie zadnych sadzonek
-
[quote name='JankaBezZiemii']on ma bardziej zadbany tyłek niż ja gębę :p[/QUOTE] ja też:mdleje: z 5 lat temu byłam u kosmetyczki :lol:
-
Znaczy ze ja się zgubiłam totalnie i nie odwołalnie :lol:
-
[quote name='Margi']Co wy.Tazzman by się moczył w oczku a białas szalał z Doną i Nikusiem.[/QUOTE] Tazz w oczku owszem :) [quote name='Tekla64']ja se bardzo wypraszam moje psy nie sa jakimis straszakami!!! a napewno te psy nimi nie sa bo sie nie nadaja no moze kiedys Tekla by dala rade zrobic porzadek jakby chciala ale nie dzis[/QUOTE] Nie są Magda nie są. Ale sa ułożone i pod kontrolą :) i o to mi chodziło ;) Jak rozzmawiałysmy kiedyś rpzez telefon :) [quote name='ania0112']no Sandra napisałas ze pakujesz manatki i jedziesz no to jako manatek założyłam ze chodzi tez o tazza. a mi sie wydawało ze mówiłas ze [B]fizz[/B] sie rzuca a tazz najczesciej grzecznie przechodzi, cos pokopałam?[/QUOTE] Fix :lol: nie pokopałaś :) tj Tazz jak idzie z Fixem to też swiruje :lol:
-
[quote name='ulana'] I co to za petycja?[/QUOTE] wyslę Ci na PW
-
Ooooo ciekawy pomyśł na odchudzanie:) a dlaczego leżec w łóżku? Karpik uratowany - super;) A Zibi i piłka no cóż :lol: :evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']amen :lol:[/QUOTE] [quote name='wilczy zew']To super,że byk :-)[/QUOTE] [quote name='zerduszko']Mlody jest, zwalmy to na to :D Zaciesz, ze trzustka ok![/QUOTE] [quote name='ulana']Ufff. Grunt, że zdrowy. Z kopułką sobie poradzicie jakoś. :)[/QUOTE] nie poddajemy się;) ale dobrze ze ta trzustka zdrowa mimo wszystko ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko'] Bolcik się wystraszył badania krwi. Oprócz tego, ze przybrał, to kupa zwarta brązowa :lol: Zabić to mało :p[/QUOTE] MOze nie mów mu co chcesz robić :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Dopiero wet dzwonił. U nich jest tak ze ja dzwonie a oni oddzwaniają jak juz konczą i pacjetów nie maja. No więc wyszło ze Idefix zdrówy jak Byk. Trzustka ok morfologia tez ok. wyniki super... Po prostu ma nawalone pod kopułą... :megagrin: narazie na to nawalanie, stresowanie sie i kupkanie dostaje Calmwet... zobaczymy... wiec można by rzec fałszywy alarm :) -
u mnie to samo niestety :shake: Podpisała petycję?
-
No szlag by ich trafił... A petycję podpisała Pani? O zakazy sprzedazy osobom fizycznym?
-
[quote name='malawaszka']JEST przecież JEST NIKITA u WATACHY!!! ale nie jestem przekonana czy ona nie jest zbyt postrzelona do takich małych dzieci... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247088-Moje-tymczasy-od-A-do-Z[/URL][/QUOTE] bno ja tez o niej myslałam ale ona ma 7 miesiecy chyba tak? to nie za młoda?
-
[quote name='malawaszka']no własnie może jemu potrzebna porządne psie lańsko :lol:[/QUOTE] No tylko brakuje mi na miejscu odpowiednio ułożonych suk :evil_lol: [quote name='ania0112']a myślicie, ze Tazz mendy by nie bronił? Bo ja mysle ze pomimo dobrego charakteru Tazz by bronił :) Inka średnio lubi Nari ale jak co to poszła własnym ciałem ochraniać głupola:shock:[/QUOTE] A kto by Tazzmana tam wpuścił? I jakiego Dobrego charakteru :) Ja wiem ze Fix jest tez taki jaki jest bo go ta Czarna Menda podpuszcza....
-
DELI sznupeczka z DT u Brokatki prosto do WŁASNEGO PAŁACU :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']:evil_lol: nie no! przeca to Nari... tylko zrobiła sobie baleage i teraz jest tricolor :)[/QUOTE] Oj tam oj tam :) -
[quote name='Margi']Myślę,że to całkiem dobry pomysł.;)[/QUOTE] Z tym Białym skurczybykiem? :razz: no nie wiem :lol: Chcoiaż juz sie zastanawiałam czy jakby go Tekla z Dona nie przetrąciły to czy b y sie nie uspokoił przypadkiem :diabloti:
-
Jaka niedołężna??? Magda co Ty pleciesz!! Po prostu masz troche mniej sił niz zawsze. A z tym czasem to sytuacja się trochę zmieniła;) trochę tez Twojej uwagi poswieca i mysle, ze to jest powód dla którego nie masz tyle czasu ile miałaś kiedyś :) Ale nie pisz mnie tutaj ze tys niedołężna bo jak sie spakuję i wparuję Ci na chatę :razz: to zobaczysz :evil_lol:
-
[quote name='JankaBezZiemii']domek z rozmowy fajny - do sprawdzenia szuka psa najlepiej suczki niedużej w [B]typie sznaucera super lub innej[/B] [/QUOTE] Znaczy ze co przepraszam bo ja nie rozumiem :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Nooo a wyniki?[/QUOTE] [quote name='Tekla64']ja tyz czekam ale mysle ze jak juz bedzie cos wiedziec to nam powie[/QUOTE] Dzis po 18 mam dzwonić;) krew pobrana w środę po 17 wysłana do Berlina w czwartek (wczoraj) dziś mają być wyniki po południu. ehhh -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale z Rudek menda będzie :lol: jak z tego mojego Mendolina :) Cholera taka zaczepialska:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)