-
Posts
7764 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terierfanka
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazar na tymczasy Ulvhedinn [url]http://www.dogomania.pl/threads/211572-NOWE-RZECZY-DZIECI%C4%98CE-I-M%C5%81ODZIE%C5%BBOWE-na-tymczsasy-Ulvhedinn-do-2.08-%29?p=17301150#post17301150[/url] :) -
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
terierfanka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazar na tymczasy Ulvhedinn [url]http://www.dogomania.pl/threads/211572-NOWE-RZECZY-DZIECI%C4%98CE-I-M%C5%81ODZIE%C5%BBOWE-na-tymczsasy-Ulvhedinn-do-2.08-%29?p=17301150#post17301150[/url] :) -
Pinczerka ocalona, 1100zl jeszcze na minusie 460zl
terierfanka replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazar na tymczasy Ulvhedinn [url]http://www.dogomania.pl/threads/211572-NOWE-RZECZY-DZIECI%C4%98CE-I-M%C5%81ODZIE%C5%BBOWE-na-tymczsasy-Ulvhedinn-do-2.08-%29?p=17301150#post17301150[/url] :) -
mała Misia - z ulicy do dt.. szuka domu. MA WSPANIAŁY DOM!!!
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
będą z niej psy ;) ale dywany to bym zwinęła na Twoim miejscu... -
mała Misia - z ulicy do dt.. szuka domu. MA WSPANIAŁY DOM!!!
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
po lecznicy też spacerowała i trochę z doktorkiem się za nią nachodziliśmy, żeby kaganiec założyć a potem kubraczek :) ale się udało w końcu :) ona na szczęście nie kłapie, nie rzuca się z zębami tylko tak podgryza np zapięcia od 2 kagańców załatwiła dzisiaj (Nikaragua - w Twoim klamerkę rozgryzła, xmartix zaoferowała, że odkupi, ale to klamerkę wystarczy kupić za 50gr tak naprawdę) -
[quote name='demi']foty to dopiero bedzie można zrobić jak wyjdzie z kwarantanny, czyli na dniach. To taki "mniejszy dog" ale dość w typie. Bardzo miły do ludzi:)[/QUOTE] dzięki demi :) on kończy kwarantannę chyba jutro
-
mała Misia - z ulicy do dt.. szuka domu. MA WSPANIAŁY DOM!!!
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
No to zbieram się i jadę po nią... xmartix-zadzwonię jak będę od weta wyjeżdżać -
mała Misia - z ulicy do dt.. szuka domu. MA WSPANIAŁY DOM!!!
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
biedulka jest sparaliżowana strachem :( -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Niestety, już się dogadałyśmy z Justika na PW i jutro przekazuję pluszaki .Ale może i na Wasze jej psy będą miały ochotę.[/QUOTE] No to naszym pluszakom się na razie upiekło :evil_lol: -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
terierfanka replied to Szira's topic in Już w nowym domu
ale Pusia to już nie do adopcji [url]http://allegro.pl/pusia-mala-wrazliwa-sunia-czeka-na-ciebie-i1728479586.html[/url] chociaż, gdyby ktoś się zainteresował to można jakąś inną podsunąć -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
terierfanka replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']jak coś to link do allegro - "przedmiotów"użytkownika TOZ Wrocław [URL]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7121690[/URL][/QUOTE] o matulu! ten TOZ to jakieś pseudo chyba ma, tyle psów sprzedaje :evil_lol: -
mała Misia - z ulicy do dt.. szuka domu. MA WSPANIAŁY DOM!!!
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
no to jakoś się zgramy / zdzwonimy jutro, będę się widzieć z Nikaraguą ok 11:00 -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
pływa na lince, bo kiedyś się trochę zaplątał w grążele i już myślałam, że będę skakać psa ratować :evil_lol: boję się, że np. popłynie za ptactwem jakimś czy co i nie będzie miał siły wrócić, na lince może popłynąć 15 metrów tylko/aż :) -
mała Misia - z ulicy do dt.. szuka domu. MA WSPANIAŁY DOM!!!
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
ja mogę z transportem pomóc, tylko jutro jestem z dziewczynami poumawiana... tak ok.12 może być? -
[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5245/dscn6558.jpg[/IMG] [quote name='tu_ania_tu']umaszczenie ma takie jakie dog może mieć, ale co do reszty to chyba nie bardzo. A nie ma szansy na inne foty?[/QUOTE] no właśnie przez to umaszczenie pomyślałam, że taki dogopodobny... postaram się o inne foty jak najszybciej
-
o matulu, ta w typie jack russel jest słodka! koniecznie ciachnąć przed adopcją...myślę, że można je razem ogłaszać, ale niekoniecznie muszą iść do jednego domu jeśli jedna lękliwa za drugą się chowa, solo nawiązałyby lepszy kontakt z człowiekiem - podobna sytuacja była niedawno z dwoma erdelkami wychowanymi razem w kojcu, osobne domki bardzo im służą
-
cioteczki - wiem, że tu na wątku co drugi post zaczyna się "czy on/ona ma w sobie coś z doga?", ale we Wrocławiu w schronie jest taki wielkopies - chłopak, 5 lat (niestety mam tylko foty leżące): [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1383/dscn6557.jpg[/IMG][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5245/dscn6558.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/8515/dscn6559.jpg[/IMG] gdzie go jeszcze mogę wkleić?
-
Puśka pozdrawia ze swojego własnego domu.
terierfanka replied to Basia1244's topic in Już w nowym domu
Spotkałyśmy dziś w schronisku: Puśkę-"kierowniczkę" ;) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6136/dscn6541m.jpg[/IMG] i babradora Odisia :) - z zadowoloną miną leżącego w kałuży [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1142/dscn6595.jpg[/IMG] -
Spaniele we wrocławskim schronisku -potrzebne DS i DT
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
A pamiętacie Demona? Po kastracji był ponoć agresywny i trafił z powrotem do schronu, potem były deklaracje, że jednak go zabiorą... no i co? i guzik! Demon dalej w schronie, na boksie ogólnym. Nie wykazuje żadnych oznak agresji ani do opiekunów, ani do współtowarzyszy, ale ponieważ trafił tam po raz drugi z łatką agresora będzie teraz miał podwójnie po górkę [IMG]http://www.cockerspaniel.webd.pl/images/smiles/smutny.gif[/IMG] Będzie traktowany jako praktycznie nieadopcyjny... Nie wiem gdzie są osoby, które miały go wziąć i dlaczego on tam dalej jest? Miała być pomoc behawiorysty z fundacji itp, a wyszło jak zwykle... [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1299/dscn6545.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4852/dscn6551x.jpg[/IMG] -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4854/dscn5271t.jpg[/IMG] ja takie wystawiałam, przekazane mi przez Ulvhedinn - były po 2 zł, nikt nie chciał, czekają u mnie na nowy bazar -
WĄTEK DO ZAMKNIĘCIA Pinczerkowaty Kajtuś ma domek!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']o piękności [SIZE=1]a tż już będzie miał beagla bez oka z adopcji (właśnie się dowiedzieliśmy), szukał i ratlerka i beagla jakiegoś i padło na beagla (niestety i stety) :)[/SIZE][/QUOTE] no dobrze, niech będzie beagle :) zawsze to jedna bieda mniej, a Kajtusiowi poszukamy domku jeśli go nikt ze schronu nie weźmie -
Kajtuś trafił do wrocławskiego schroniska 13.07.2011 jako znaleziony, czyli jeszcze mu został tydzień kwarantanny. Taki pinczerek z cziłką zmieszany. Wiek oceniony na 4 lata. Spokojny, grzeczny piesek nakolankowy, na spacerku pilnował się nas, szybciutko załatwił potrzeby fizjologiczne na prośbę Nikaragui :evil_lol: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4593/dscn6578s.jpg[/IMG][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7015/dscn6585p.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9605/dscn6588g.jpg[/IMG]