Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. skoro po niedzieli jest szansa na nowe foty, to bym jednak poczekała... już tyle czekamy, to 3-4 dni nie zrobią różnicy. No i więcej info by się przydało na temat charakteru itp
  2. a czy w Tomaszowie nie ma żadnej innej dogociotki, tylko ocelot? może ktoś inny dałby radę go obfocić?
  3. [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8181/dscn6567g.jpg[/IMG] taką smutną mordkę ma...
  4. A ja w stresie, bo nie mogę się do Pana dodzwonić... Wysłałam maila i czekam...
  5. dobrze, że czasem są jeszcze "happy endy" :)
  6. to trzymamy kciuki za dobre wyniki :kciuki:
  7. [quote name='sunia2000']Na razie mam jeden transport, ale płatny. Możliwy w każdą sobotę, tyle,że dziewczyna ma pożeracz paliwa a nie samochód i koszt do Łodzi to ok.200złoty:( Dałybyśmy radę tyle uzbierać?[/QUOTE] można próbować... pomyślę wieczorem, teraz wychodzę do dentysty ;)
  8. cioteczki - pokazałam dziadeczka na terierkowym forum i ... są ludzie chętni go wziąć :) (z entuzjazmem poczekam aż pojedzie) potrzebny jest transport - kierunek Warszawa - nie trzeba go wieźć do samej Warszawy, wystarczy tak z pół drogi, Pan go sobie odbierze skądś (Pabianice, Łódź, Tomaszów Maz.), chodzi mu o czas, żeby całego dnia nie stracić Ewentualnie jeśli by był transport w przyszłym tyg. do Bydgoszczy, to Pan będzie w okolicy
  9. [quote name='ulvhedinn']Bo je miałam w plecaku..... Zamkniętym na zamek. Świeżo przyniosłam ze sklepu i nie zdążyłam wypakować.[/QUOTE] Ulv, no proszę Cię, to błąd żółtodzioba jest :evil_lol: ... ale w sumie to mi ostatnio nie do śmiechu, bo Emir nauczył się otwierać lodówkę :crazyeye: po takim włamaniu, jak oceniłam co zostało zeżarte, postanowiłam zapodać psu hepatil :cool3:
  10. sunia jest raczej mała, taka dość niska, poproszę Basię to ją zważy dokładnie na życzenie :)
  11. Maks jak sama nazwa wskazuje to ma być maks a nie mini :)
  12. śliiiczna :) Aga, czerwoną kokardkę na wózku trzeba zawiązać :diabloti:
  13. Ten drugi szczeniaczek, Florek: biały, szorstki, znaleziony, w schronie od 9.07.2011, nr na szyi 1513, nr schr. 1230/11, ma około 6 mc, typowy terierkowaty drobiazg, delikatny, ale też zabawowy i czasem szczekliwy. Na spacerach nie ciągnie na smyczy i przy psach Basi1244 jest dość ostrożny, ale nie przerażony. Nie zmusza do zabawy, ale ładnie czyta sygnały psów, poza schronem lubi szczeknąc na przechodnia, w lesie i na łące typowy dzieciak - szybko dom mu potrzebny! [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/6648/dscn6777o.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4105/dscn6771l.jpg[/IMG]
  14. o matko, trzymam kciuki dla starowinki :kciuki: dziś postaramy się o fotki... a może już nie będą potrzebne?
  15. i ja! i ja! :) ależ Leoś uśmiechnięty :loveu:
  16. super domek mu się trafił :) a co do spacerku i braku małych psów do wspólnej zabawy - należy wejść na wątek spacerowy, rzucić hasło "szukamy chętnych na wspólny spacer w takim a takim parku" i na pewno się jakieś psy znajdą zaraz :) wątek spacerowy tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/489-Spacer-we-Wroc%C5%82awiu/page164[/url]
  17. to witamy na świecie małą-wielką Zosię krzykaczkę :loveu:
  18. [quote name='Korenia']Cosik mały ten kaganiec ;)[/QUOTE] no mały, ale Nika tylko na krótkie podróże komunikacją miejską zakłada, przeżyje ;)
  19. ej, ale to małe to chyba szybko domek znajdzie. cudowności, całuję w nosek :*
  20. o, nowy kaganiec Nika ma :) bardzo twarzowy :)
  21. [quote name='rita60']Terierki to zdolne bestie:p[/QUOTE] i za to je kochamy :loveu:
  22. czekamy, najlepiej żeby Państwo się tu sami zalogowali, bo to fajni ludzie są i trzeba ich szybko "zdogomaniaczyć" :evil_lol: mówili nawet, że w przyszłości by chcieli zostać DT :lol:
×
×
  • Create New...