-
Posts
7764 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terierfanka
-
a ja pomyślałam o innym wyjściu - skoro pseudo sprzedają obroże za 600zł dodając psa, to może wystawić aukcję typu "Malutka kudłata suczka" itp z opcją KT 1zł i w opisie aukcji dać info, że za 1zł kupuje się zestaw kilku fotek tej suczki a zainteresowanych jej darmową adopcją prosimy o kontakt... to przecież nie sugeruje kupna poza allegro
-
czarna mała TIGA z nowotworem złośliwym. MA NOWY DOM STAŁY!! :)
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
no to dobre wieści :) kasę się jakoś uzbiera albo "ubazarkuje" :) -
oj brzośka! przyjedźcie na 13 i też nas zastaniecie :)
-
[quote name='brzośka']może i my się z Irą przyłączymy? no chyba że będzie taka śnieżyca jak dziś :shake:[/QUOTE] dziś też byliśmy we Wschodnim i udało nam się przed śnieżycą, może uda się i jutro :kciuki:
-
[quote name='justika']My też będziemy i mam nadzieję, że mój dziki pies wysiądzie chociaż z samochodu:)[/QUOTE] a może wózeczek jej kup :D [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/wozek_kolka/227485[/URL] może ona po prostu łapek nie chce brudzić :)
-
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
to ja póki co wstawię "domowe rozrywki" z dnia dzisiejszego czyli przeciąganie zabawki oraz memłanie uszka króliczego :) [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7526/kolaen.jpg[/IMG] -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
czekamy cierpliwie :) -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
mała jest fajna, to prawda :) poszalała dziś w parku, będzie fotorelacja od niezawodnej cioci bros :) -
no i super :)
-
Jutro park Wschodni godz. 12 - ktoś chętny?
-
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
no dobra, to idę na spacerowym zapodać propozycję :) -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
ale dopiero jedna propozycja padła! nie odpadajcie ciotki, tylko dawajcie swoje propozycje. -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
jak dla mnie może być Trestno :) tylko kalosze obowiązkowe raczej ;) -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
no to która godzina jutro wam pasuje? jakieś propozycje? koło 12 czy później/wcześniej? -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
Stwierdzam, że Megi jest psem idealnym :) załatwia co trzeba na dworze (pomijam chrzest legowiska ;)) ładnie jeździ autem, w kąpieli cierpliwa, w domu potrafi się wyciszyć, nie jest namolna, kot ją nieco zaciekawił, ale nie pogoniła :) niecierpliwi się przy czesaniu i podgryza mi ręce, no ale ma trochę kołtunków na łapkach i ich wyczesywanie naprawdę nie jest przyjemne. Myślę torcia, że nie będzie żadnych problemów z jazdą busem :) -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
nooo, Emir jeszcze nigdy tyle we własnym ogrodzie nie biegał :) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
terierfanka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
[quote name='Ingrid44']Rzadko spotyka sie osoby jak Mari, pelne ciepla , wielkiego serca i pelne milosci do tych bezdomniakow. Marysiu robisz wszystko co w Twojej mocy i tylko tyle mozemy robic jako ludzie. Twoje psiaczki maja najlepsza opieke pod sloncem. Mam nadzieje ze kiedys bede miala zaszczyt poznac Cie osobiscie.[/QUOTE] też się pod tym podpisuję :) mari - nie możesz mieć żalu do siebie, wiele z nas podejmuje codziennie ryzyko biorąc tymczasy, zawsze może zdarzyć się choroba :( Posyłam ciepłe myśli Tobie i całemu stadku, zwłaszcza Kilusiowi, trzymajcie się, musi być dobrze![IMG]http://www.picturesanimations.com/b/bears/82.gif[/IMG] -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
specjalnie dla cioci bros - fotki domowe :) [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1991/megi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6870/megi8.jpg[/IMG] i podwozie do miziania :) [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1165/megi7.jpg[/IMG]