Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. Ale nie sugeruje sprzedaży, bo pies jest do adopcji. Sprzedażą jest fotka. I od tej sprzedaży może być naliczona prowizja. Problem może być jedynie z kategorią wystawiania
  2. a ja pomyślałam o innym wyjściu - skoro pseudo sprzedają obroże za 600zł dodając psa, to może wystawić aukcję typu "Malutka kudłata suczka" itp z opcją KT 1zł i w opisie aukcji dać info, że za 1zł kupuje się zestaw kilku fotek tej suczki a zainteresowanych jej darmową adopcją prosimy o kontakt... to przecież nie sugeruje kupna poza allegro
  3. no to dobre wieści :) kasę się jakoś uzbiera albo "ubazarkuje" :)
  4. to jest niezłe :megagrin: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YBx3QHAhRMU/TxCSWM27ngI/AAAAAAAAEBg/jeT15DaJ0vE/s720/DSC_1888.jpg[/IMG]
  5. oj brzośka! przyjedźcie na 13 i też nas zastaniecie :)
  6. [quote name='kora78']a w jakiej to dzielnicy jest???? ten moj dt jest gdzies w centrum... pilsudskiego chyba...[/QUOTE] to z Piłsudskiego całkiem niedaleko jak autem :) a i w tramwaj można wsiąść nr 5 przy Głównym albo wcześniej i dojechać bezpośrednio do parku
  7. [quote name='brzośka']może i my się z Irą przyłączymy? no chyba że będzie taka śnieżyca jak dziś :shake:[/QUOTE] dziś też byliśmy we Wschodnim i udało nam się przed śnieżycą, może uda się i jutro :kciuki:
  8. [quote name='justika']My też będziemy i mam nadzieję, że mój dziki pies wysiądzie chociaż z samochodu:)[/QUOTE] a może wózeczek jej kup :D [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/wozek_kolka/227485[/URL] może ona po prostu łapek nie chce brudzić :)
  9. to ja póki co wstawię "domowe rozrywki" z dnia dzisiejszego czyli przeciąganie zabawki oraz memłanie uszka króliczego :) [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7526/kolaen.jpg[/IMG]
  10. [quote name='mestudio'][B]Może jestem głupi[/B], ale jak go dowieziecie do nas to możemy być BDT. Ale Weta (opłaty) w razie czego bierzecie na siebie. Pasuje? TZmestudio[/QUOTE] głupi na pewno nie :) super propozycja :)
  11. mała jest fajna, to prawda :) poszalała dziś w parku, będzie fotorelacja od niezawodnej cioci bros :)
  12. [quote name='DarkWater']dzisiaj idzie nam ze sobą nawzajem lepiej! :-)[/QUOTE] no i fajnie :) trzymam kciuki za rudaska :)
  13. no i super :)
  14. Jutro park Wschodni godz. 12 - ktoś chętny?
  15. no dobra, to idę na spacerowym zapodać propozycję :)
  16. ale dopiero jedna propozycja padła! nie odpadajcie ciotki, tylko dawajcie swoje propozycje.
  17. jak dla mnie może być Trestno :) tylko kalosze obowiązkowe raczej ;)
  18. no to która godzina jutro wam pasuje? jakieś propozycje? koło 12 czy później/wcześniej?
  19. Stwierdzam, że Megi jest psem idealnym :) załatwia co trzeba na dworze (pomijam chrzest legowiska ;)) ładnie jeździ autem, w kąpieli cierpliwa, w domu potrafi się wyciszyć, nie jest namolna, kot ją nieco zaciekawił, ale nie pogoniła :) niecierpliwi się przy czesaniu i podgryza mi ręce, no ale ma trochę kołtunków na łapkach i ich wyczesywanie naprawdę nie jest przyjemne. Myślę torcia, że nie będzie żadnych problemów z jazdą busem :)
  20. nooo, Emir jeszcze nigdy tyle we własnym ogrodzie nie biegał :)
  21. [quote name='Ingrid44']Rzadko spotyka sie osoby jak Mari, pelne ciepla , wielkiego serca i pelne milosci do tych bezdomniakow. Marysiu robisz wszystko co w Twojej mocy i tylko tyle mozemy robic jako ludzie. Twoje psiaczki maja najlepsza opieke pod sloncem. Mam nadzieje ze kiedys bede miala zaszczyt poznac Cie osobiscie.[/QUOTE] też się pod tym podpisuję :) mari - nie możesz mieć żalu do siebie, wiele z nas podejmuje codziennie ryzyko biorąc tymczasy, zawsze może zdarzyć się choroba :( Posyłam ciepłe myśli Tobie i całemu stadku, zwłaszcza Kilusiowi, trzymajcie się, musi być dobrze![IMG]http://www.picturesanimations.com/b/bears/82.gif[/IMG]
  22. specjalnie dla cioci bros - fotki domowe :) [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1991/megi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6870/megi8.jpg[/IMG] i podwozie do miziania :) [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1165/megi7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...