Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. czyli "grzywka" bez grzywki? nie widziałam nigdy takich całkiem gołych, stąd to podejrzenie o "peruwiańskie korzenie" :razz: tak czy siak, fajniutka i nie dziwię się, że państwo Pokerostwo tęsknią
  2. no to czekamy cierpliwie na wieści
  3. halo, czy ktoś wie jak się Figuni w nowym domku powodzi?
  4. cwaniara z niej, niech sobie ciotka sama chrupki je :evil_lol:
  5. powodzenia Zuniu w nowym domku! a z innej beczki: ona to chyba nie jest "grzywka" tylko peruwianka czyli nagi pies peruwiański
  6. spokojnej nocki Zunieczko i niech się brzusio szybko goi!
  7. suuper że ma domek :multi: taka bidulka kochana zasługuje na ciepłe łóżeczko
  8. na którymś wątku tu dziewczyna pisała, że na niegojące rany rewelacyjny jest tzw balsam Szostakowskiego,może by u Kry coś wspomógł?
  9. tak, Florcia zdecydowanie bardziej "niskopodwoziowa" ale z mordeczki jak mama z córką :lol:
  10. A moi rodzice mają adoptowaną z wrocławskiego schroniska młodszą wersję Florci ;) Kaja pozdrawia Florcię i życzy szybkiego znalezienia domku!
  11. Bianka1, ulvhedinn: mam całe mnóstwo fantów na bazarek a nawet kilka bazarków (książki, ubrania, domowe artykuły różne - nowe i używane), chętnie przekażę właśnie na psiaki "lokalne". Mogę porobić foty i opisy i nawet zająć się późniejszą wysyłką tylko wolałabym, aby prowadzeniem bazarku zajął się ktoś bardziej na dogo doświadczony bo ja tu dość nowa jestem. Rzućcie propozycje jak to zorganizować najlepiej, jeśli oczywiście byłybyście zainteresowane.
  12. Sunia jest prześliczna, byłam dzisiaj w schronisku, pogłaskałam ją przez kratki... serce mi pękło :-( a te pierwsze zdjęcia trochę mylące są bo tam wygląda jakby miała bielmo na oczkach, a ona ma śliczne tylko smutne czarne oczka... Ech, gdyby nie moja zazdrosna suka - nie wiem jak by ją przyjęła no i kot jeszcze...
  13. :-( przynajmniej nie cierpi już bidulek
  14. nikt do Jeżyka nie zagląda już?
  15. no to super! podziękowali chociaż?
  16. podniosę cię Jeżyku co tam słychać u staruszka?
  17. Ok, no to pozdzwaniam się z Wami jakoś. Mariusz, a ty chcesz podrzucić do schroniska czy też "przez pośredników" ? ;)
  18. Ja też mam parę kocyków i poduszek i trochę mało czasu, żeby jechać z tym do schroniska. [B]Basia1244[/B] - czy ty jeździsz regularnie do schronu? Bo przeczytałam gdzieś tu, że jeździsz z Szybowcowej - ja bywam regularnie w piątki między 16 a 18 na Szybowcowej właśnie - może mogłabym Tobie podrzucić? Ewentualnie w inny dzień, bo bywam na Kozanowie, to mogę podjechać. Wtedy mogłabym odebrać te poduszki od Poker... [B]Poker[/B] - czy mogłabyś podrzucić je np na Grunwaldzki? ... Jakaś skomplikowana operacja logistyczna się z tego robi chyba...
  19. super, dzięki
  20. to muszę wypróbować tego championa, chociaż dwa razy droższy jest od trixie - może zaszalejemy przy następnej kąpieli
  21. a można to wyprać jakoś? zdejmuje się pokrowiec?
×
×
  • Create New...