Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. polecilam paru osobom te psiaki. zobaczymy jakie dostane maile zwrotne. :) edit: zrobiłam bannerek, gdyby ktos się chciał poczęstować to proszę :cool3: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8492/aavek.jpg[/IMG] nie jest za ładny, wiem, ale żaden ze mnie grafik komputerowy :shake: :eviltong:
  2. ogłosilam na 5 portalach, jak znajde czas poogłaszam dalej:)
  3. czyli szczeniaki juz m aja domki ?! bo jeszcze maile dostaje
  4. [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/5020/1009158.jpg[/IMG] piękne jest po prostu :loveu:
  5. [quote name='ania10512']no to dzięki tobie Fanta jedzie we wtorek do nowego domku z czego bardzo się ciesze do Zabrza[/QUOTE] cieszę się ogromnie :sweetCyb::sweetCyb:
  6. pare zrobiłam, na gumtree i szerloku sa i na 2 innych, ale odzewu nie ma, więc jeśli ktoś chce, to moze pomóc w oglaszaniu:>
  7. [I]''martwi mnie natomiast jedna rzecz...że w umowie jest obowiązkowa kastracja psa po roku. Ja nie widzę takiej konieczności..byłby to pies domowy i raczej i tak by nie miał zbyt dużego kontaktu z innymi psami , a jak wiadomo kastracja to tylko i wyłącznie stres dla psa. Czy nie da się tego punktu jakoś ominąć?'' [I]taka wiadomosc na emaila dostałam...[/I][/I]nie wiedziałam co odpisać więc napisałam że wszystkie formalnosci nie ze mna nalezy zalatwiac.
  8. [I]jestem zainteresowana pieskiem jeśli to nadal aktualne to ja na 100 procent go biore tylko prosze o natychmiastowy kontakt 504509389 [/I]taka wiadomosc dostałam[I]..[/I] tak wiec prosze o kontakt z w/w osoba
  9. [quote name='Ania102'][INDENT] Megi gdzie tak przeczytałaś? Jeżeli chodzi o wpis Ani44 to to były 2 psy. Ale mimo to suczki nie ma i jest to naprawdę dziwne. [/INDENT][/QUOTE] no tu chodzi o post Ani44 i o te 2 potrącone psy.. bo to ich sie chyba tyczyło pytanie
  10. one chyba nie żyją, o ile dobrze doczytałam
  11. ciekawe co by wet-siostra zrobiła ze szczeniorami, Bona młoda, to pewnie byłoby ich trochę... ;/
  12. w góre kochanieee:sweetCyb:
  13. okej, właśnie mnie pytała tam jakaś osoba czy bedzie wizyta przed adopcyjna i czy bedzie umowa podpisywana i coś mi tu śmierdziało.. ale najważniejsze chyba zeby pies nie był na łańcuchu, był karmiony i otoczony opieką.. jesli ktos ma to zamiar zrobic, to umowa nie jest mu straszna. ^^
  14. [B]mru[/B] prosze opróżnij skrzynkę.. chętni są na psiaki a ja nie mam jak sie z Tobą skontaktować.. wysłałam maila
  15. hohoho zrobiłam ogłoszenia i już 3 potencjalni chętni są!! super!!! proszę o kontakt z jedną osobą - 793-644-375 który numer jest dobry ? bo potencjalny chetny napisał że numer jest błedny a podane sa 2 nr ;790 102 273 i 790 102 272 różnią sie tylko koncowka, który prawidłowy ?!
  16. [B]scarlet -[/B] racja, pieski wyglądają jakby w przyszłości miały byc duże..
  17. moge porobic ogłoszenia ale prosze o jakiś tekst który moge wkleic do ogłoszen, bo nie wiem co mam tam wpisać.. jak bedzie gotowy tekst to sie biore do robotki ;)
  18. wygląda na taką szczęśliwą, mimo że tyle przeszła! :placz: zasługuje na dobry domek!!!
  19. dziś ogłosiłam jeszcze na dwóch: [url]http://tiny.pl/hcfpc[/url] [url]http://katowice.szerlok.pl/oferta/dwie-przesliczne-25-miesieczne-sunie-szukaja-domu-ID4Bqt.html[/url] jutro reszta :cool3:
  20. najlepiej linkować na [url]www.imageshack.us[/url] a potem nalezy [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2427/klikc.jpg[/IMG] a filmiki to trzeba skopiowac link i wstawic normalnie;)
  21. może być? w takim razie ogłosze jeszcze na jakiś 5 portalach
  22. okej, to mogę poogłaszać, a co z transportem? gdyby znalazł sie potencjalny chętny istnieje jakaś pomoc w transporcie?? [url]http://katowice.szerlok.pl/oferta/dwie-przesliczne-25-miesieczne-sunie-szukaja-domu-ID4Bqt.html[/url] może być takie ogłoszenie? bo nie dostałam takiego sklejonego tekstu i musiałam pojedyncze informacje brać "do kupy" i nie wiem jak mi to wyszło.. :hmmmm:
  23. [quote name='Buster']se wzięłam banerek a co ;)[/QUOTE] ależ prosze bardzo :lol: proszę się częstować :bigcool:
×
×
  • Create New...