Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Cicho tu od stycznia, więc chciałabym zaprosić na bazarki z podpisu. Szukam sposobów na oddłużenie moich zwierzów. Czy wszystko w porządku z Kiką? Jakieś fotki może?
  2. Cioteczki, zajrzyjcie, proszę, na moje bazarki, bo juz nie mam kasy na utrzymanie moich tymczasów V V V V V
  3. zobaczcie jak Birma pomagała mi robić zdjęcia do bazarku. To naprawdę fajna panienka i nikt nie pyta. Duże psy zdecydowanie gorzej sie wyadoptowują. V V V V
  4. a chciałam zaprosić na bazarki, a tu taka smutna wiadomość. Kurczę trzymajcie się, bo to nie będą łatwe chwile.
  5. czy mogę prosić o pomoc w bazarkowaniu? staram się oddłużyć moje zwierzaki. wystarczy kliknąć w zdjęcia w sygnaturze. Jeśli autorka wątku nie życzy sobie umieszczania takich próśb, usunę wpis
  6. Chciałabym zaprosić na bazarki z podpisu. Szukam sposobów na oddłużenie moich zwierzów.
  7. [quote name='Agula99']Tak, z tego co pamiętam to sunią cudo, no ale potrzebne potwierdzenie, ale widzę, że ten wątek chyba już obumarł, nikt tutaj nie zagląda, tragedia....[/QUOTE] zagląda, tylko nie wiadomo co myśleć...
  8. niektórym pieskom dopisuje szczęście dzięki staraniom odpowiedzialnych osób.
  9. ooo, widzę, że coś sie klaruje... kciukasy w pogotowiu
  10. Sądzę, że poczucie stabilizacji daje poczucie bezpieczeństwa. Dysfunkcje neurologiczne nasilają się w chwilach napięcia.
  11. [quote name='Syla']Tak właśnie jest, jak Inguś mówi...uśmiecham się, fajnie o panieństwie suni napisałaś :lol: Pierwszy raz nazwałam piesanderka imieniem dwuczłonowym, jak jakiś snob z wyższych sfer, ale ona BYŁA Panną Melą. Nie Melą, tylko Panną Melą. Ratowanie jej kruchego życia przez 3 miesiące to ok. 3000 zł. Warto było wydać każdą złotówkę. Taka była moja Panna Mela Nie zawsze była słaba Tu już była słabiutka Po przyniesieniu do domu obowiązkowa kąpiel A tu Melunia ze mną w pracy przytulana przez zaprzyjaźnionego studenta
  12. na prośbę pumki wklejam i mam nadzieję, że nikt mnie nie podkabluje do moda, jak to już się stało w styczniu [quote name='pumka1990']Witam, Zapraszam na akcje dla Fantusi - suni z podejrzeniem nowotworu wątroby... Do sprzedania ciasteczka ze zwierzaczkami - możliwość zrobienia napisu... Niestety tylko na terenie Warszawy.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224491-CIASTECZKA-Z-MOTYWEM-ZWIERZ%C4%98CYM-TRANSPORT-GRATIS-DLA-FANTUSI-DO-18.03-D0-21szej?p=18814370#post18814370[/URL] Oto wydarzenie Fanty: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223046-Fanta-z-nowotworem-ma-DT%21%21Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-domek-%21/page12"]http://www.dogomania.pl/threads/223046-Fanta-z-nowotworem-ma-DT!!Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-domek-!/page12[/URL] P.S. Jeśli znasz kogoś z Warszawy to możesz podać, bo nie jestem w stanie nawet nikogo zaprosić Pozdrawiam[/QUOTE]
  13. na prośbę pumki wklejam i mam nadzieję, że nikt mnie nie podkabluje do moda, jak to już się stało w styczniu [quote name='pumka1990']Witam, Zapraszam na akcje dla Fantusi - suni z podejrzeniem nowotworu wątroby... Do sprzedania ciasteczka ze zwierzaczkami - możliwość zrobienia napisu... Niestety tylko na terenie Warszawy.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224491-CIASTECZKA-Z-MOTYWEM-ZWIERZ%C4%98CYM-TRANSPORT-GRATIS-DLA-FANTUSI-DO-18.03-D0-21szej?p=18814370#post18814370"]http://www.dogomania.pl/threads/224491-CIASTECZKA-Z-MOTYWEM-ZWIERZ%C4%98CYM-TRANSPORT-GRATIS-DLA-FANTUSI-DO-18.03-D0-21szej?p=18814370#post18814370[/URL] Oto wydarzenie Fanty: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223046-Fanta-z-nowotworem-ma-DT%21%21Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-domek-%21/page12"]http://www.dogomania.pl/threads/223046-Fanta-z-nowotworem-ma-DT!!Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-domek-!/page12[/URL] P.S. Jeśli znasz kogoś z Warszawy to możesz podać, bo nie jestem w stanie nawet nikogo zaprosić Pozdrawiam[/QUOTE]
  14. [B]Inga[/B], nie bardzo rozumiem, co masz na myśli, pisząc "tylko jedni są pokrzywdzeni normalniej, a inni nienormalniej"... Jakaś widocznie niezbyt kumata jestem... :stupid: wystarczy wejść na wątek hospicjum Czarodziejki, żeby tych pokrzywdzonych nienormalniej zlokalizować. Tyle, że odradzam wizytowanie tego wątku, żeby pozostać przy zdrowych zmysłach. W miarę, przynajmniej, zdrowych.
  15. reklama i podrzuty - jak najmilej widziane. Co do bandy kretynów - zgadzam się z Twoimi odczuciami. Rany, tylu bezproduktywnych trzaskaczy klawiszowych, hipokrytów i infantylów nie spotkałam nawet na miau. Przez długi czas miałam klapencje na gałkach ocznych, ale już sobie je rozspawałam i przejrzałam znaczną część tej, pożal się Boże, społeczności. Ale są ty też wspaniali ludkowie i z nimi warto się kumać i dla nich warto zostać. A najbardziej dla psiunów.
  16. to wcale nie jest gorsze. Miałam na dożywociu tylko 3 miesiące Pannę Melę. Tak ją nazwałam, chociaż rodziła nie wiadomo ile razy, więc panną raczej nie była. Wzięłam ją gdy miała jakieś 15 lat. Nosiłam ją do pracy w torbie sportowej. Te 3 miesiące były dla mnie czymś tak ważnym jak 3 lata, albo 13. Oczywiście, żałuję, że były to tylko 3 miesiące, ale była kochana, przytulana, leczona. Nie w schronie czy na ulicy. Pomoc staruszkom przynosi więcej radości, ale też więcej smutku po rozstaniu.
  17. a mój bazarek odwiedziłyście? V V V V
  18. [quote name='Zofija']Inga jesteś kofana!!!!!! dziękuję!!! Aj tam, aj tam Instrakszyn: - istotne jest, żeby link nie miał rozszerzeń zawierających numer strony lub postu dobry: http://www.dogomania.pl/threads/215874-Reks-wyrwany-z-piek%C5%82a-ZNOWU-PORZUCONY-POMOCY!!!!!!! zły: http://www.dogomania.pl/threads/215874-Reks-wyrwany-z-piek%C5%82a-ZNOWU-PORZUCONY-POMOCY!!!!!!!?p=18815859#post18815859 - wklejasz goły banerek w nowego posta - kopiujesz link (ctrl c) - najeżdżasz myszą na banerek i klikasz tak aby pokazała się ramka/obwódka - klikasz w globus nad okienkiem otwartego postu i wklejasz zapamiętany link. - ok i gotowe zapraszam na mój bazarek V V V
  19. pozdrawiam
  20. Tess, pomóż pozapraszać klientelę na bazarek z banerka robiony n długi moich lokatorów, którzy nie mają szczęścia do znajdowania domów.
×
×
  • Create New...