Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='beka']Inga a jakich informacji oczekujesz? moge pojsc i się dowiedzieć.[/QUOTE] Wszystko co się da: - jaki ogólny stan zdrowia - bardzo ważne? - czy obecna waga wynika z niedożywienia, czy to jest "super-mini" - miałam taka maliznę, która ważyła 2300, - co z nóżką? jak długo jeszcze ten gips? - sterylizowana? - wiek? - inne obrażenia lub blizny wszystko, wszystko.
  2. mam takie skojarzenie: chyba byłby fajnym ludziowym facetem.
  3. [quote name='beka']byłam, nie było nowych szczeniąt. Maleńka ratlereczka, moze ze 2 kg wagi. Znaleziona w lesie z otwartym złapaniem łapy [IMG]http://images50.fotosik.pl/691/3fbccfceaf57d00bmed.jpg[/IMG][/QUOTE] prosze o więcej informacji o maleńkiej
  4. zagadajcie, czy nie maja jakiś chętnych na psy i psiny
  5. Noo, to już idzie ku lepszemu.
  6. Niezłe. Ale myślcie dalej. na razie próbuje zadowolić skarbówkę, więc trochę czasu jest
  7. czy to oznacza, że już jest wyciągnięty ze schronu?????
  8. postaram się w tygodniu do tego przymierzyć. Może podrzucicie mi pomysł na chwytliwy tytuł?
  9. [quote name='rutta']Inga.mm znalazłam takie maluchy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203227-2-mikro-ODPADY-Z-PSEUDO-POMOCY[/URL]!!![/QUOTE] dziękiiiii!!!! Byłam tam i cholera mnie wzięła. Dziś już oczy mi w zadek spływają. Jutro będę się wczytywała.
  10. jeszcze nie przeczytałam wpisów i już na początku szlag mnie trafił. Teraz odpadam ze zmęczenia, ale jutro wrócę tu.
  11. mam prośbę do autora tematu o zdjęcie nieaktualnych ogłoszeń, np. Felek.
  12. Jest dom z ogrodem u emerytów, ale chcą ratlerka.
  13. [quote name='rutta']Inga.mm ściągnęłam od Ciebie zdjęcie do sygnaturki[/QUOTE] Na zdrowie i domek Stefciowi, niech mu służy
  14. ja też dorzucę do towarzystwa moją Tośkę. wpiszę co o niej wiem w najbliższym czasie
  15. kasiek, czy ten piesek jest planowany do adopcji?
  16. jeśli sprawa aktualna, to być może ma domek dla niej. Proszę o odpowiedź
  17. [quote name='Basia1244']A który to Borys? Jakoś nie kojarzę.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/203204-W%C5%82a%C5%9Bciciele-si%C4%99-zreflektowali-Borys-nie-b%C4%99dzie-u%C5%9Bpiony-!!!!!!!Jest-bezpieczny[/url]!!!
  18. a może Stefan ma podobny problem jak Borys. Stąd ta niechęć do dotykania szyi. Trzeba by zobaczyć czy nie ma śladów po urazach. Rutta, chcesz do sygnaturki zdjęcie Stefcia? Mogłabym w poniedziałek Ci wysłać albo ściągnij ode mnie. Trzeba go pokazywać
  19. Ja protestuję!!! Nie życzę sobie takich stresów!!! Ja jestem kobieta 50+ i trzeba mieć na względzie mój podeszły wiek i wątłość zdrowia! Yuki, powiedzcie Lolusiowi, że jak będzie takie numery odstawiał, to pojadę do niego na poważną rozmowę. Nie będzie lekko.
  20. Ruttka, plizzzz, usuń z sygnaturki Mimi, bo zapeszysz, ale zajrzyj do tematu Mimuni, bo tam pojawił się domek dla małego stworka
  21. znaczy szukać maleństwa? daj mi adres lub tel do tej Pani, bo maluchów jest sporo w schronach i luzem, ale muszę wiedzieć coś więcej o oczekiwaniach i warunkach
  22. czegoś nie rozumiem: czy chodzi jej o Mimi czy Mimi-podobną? Przecież Mimi jest wyadoptowana chyba?
  23. [quote name='Agmarek']Samo "nie najlepiej" już wywołuje u mnie dreszcze. Mój pies ma autoagresję i dzisiaj zauważyłam nowe zmiany. Paznokcie wyglądają jakby były odłamane u samej nasady co oznacza że nie jest dobrze [/QUOTE] mów mi co z paznokciami, bo mojemu pudelsonowi też ułamał się w samej nasadzie. mam z nim spore kłopoty zdrowotne. Dziel się wiedzą o pazurkach
  24. znaczy taka jazda od pacniętego oka? Uczul tych państwa na komplikacje pokastracyjne. Niech mają oczy dookoła głowy. Czekam na wieści. Tylko pomyślne. Nie przyjmuję do wiadomości, że Lolusiowi mogłoby coś się stać! Już mi wystarczy tragedii po stracie Tuli.
  25. zaczynam się bać. Za długo nic nie wiemy.
×
×
  • Create New...