Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='malvaaa']malvaa 20zł stałych deklaracji prosze dopisac :) dziewczyny a moze zrobic kazdemu psiakowi oddzielny watek pozniej? nie pogubimy sie z ta cala trojka :)? jak jest potrzebna pomoc w zlapaniu i przewiezieniu to ja chetnie pomoge, piszcie i dzwoncie w razie czego 509 050 404[/QUOTE] malvaa, dopisałam, sprawdź. * Jeszcze do sprawdzenia: <a moze zrobic kazdemu psiakowi oddzielny watek pozniej? nie pogubimy sie z ta cala trojka> Ja doliczyłam sie dwóch: Rudy i Kudłatek. Trzeci pies/suka mieszka z kimś na działce 756. Proszę o weryfikację informacji.
  2. [quote name='koosiek']Nie, to znaczy to, co napisałam tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203869-Wyrzucony-Rudy-szczeniak-mieszka-na-gruzowisku-pilnie-DT-lub-sta%C5%82y?p=16502582&viewfull=1#post16502582[/URL] Tzn. wciąż szukamy deklaracji do pełnych 350 zł, ale jeśli nie znajdą się do dnia złapania psa, to i tak niech jedzie do hotelu, ja dopłacę.[/QUOTE] ok. pokumałam, naniose poprawki. Tak mi wydawało się, że byłoby zbyt piękne, a do tego masz te swoje nieszczęścia podrzucane w rejonie Otwocka, więc musiałabyś być milionerką, czego Tobie i nam wszystkim życzę.
  3. [quote name='tripti']to już musisz ustalić z dziewczynami tam, czy jakieś psiaki jadą w tą niedzielę na giełdę i czy ten kudłatek ewentualnie też jest zagrożony wyjazdem. My sunię astowatą zabieramy jutro.[/QUOTE] Kruszynki w żadnym wypadku na giełde nie wystawiajcie
  4. [quote name='ludwa']Ktoś prosił o numer konta:) A ja z moją sklerozą dopiero sobie przypomniałam:) [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red][B]16 1370 1109 0000 1706 4838 7315[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]ul. Kopernika 6/8[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=4][FONT=Times New Roman]00-367 Warszawa[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER][/QUOTE] zjadłaś "Ą" - smacznego. Czy nie powinno być dopisku celowego np. rudy?
  5. mam nadzieję, że kudłaty będzie spolegliwy
  6. Jeśli to ta Gosia, to mam od niej Tośkę. Najcudowniejszą ratlerzycę pod słońcem, chociaż żre ją 10 chorób albo nawet 11. Nazwiska ma dwa, ale nie pamiętam. Musiałabym wyciągać umowę Oczywiście dwa nazwiska ma Gosia, nie Tośka
  7. czy do Tłuszcza do Gosi?
  8. [quote name='sambo_os1']może ktoś mi podać instrukcję jak się zmienia temat?[/QUOTE] wchodzisz w pierwszy wpis, którym rozpoczęłaś cały temat (edytuj post), następnie wybierasz opcje zaawansowane. Otwiera się cały post razem z tematem i wtedy możesz zmienić temat
  9. pardon, ja już dziś nie kumam, mózg mam zlasowany po nasiadówce. Może coś wykrzesam z siebie później. Tymczasem podrzucimy zwierzaki do góry, może jakiś dsik się znajdzie?
  10. puk, puk - jest tam któś? - nie któś, ino Loluś. Gdzie jest Loluś???? Kur-czak-norris, co taka cisza podejrzana?
  11. żeby było jasne: nie chodzi o kasę za pobyt, tylko za wikt i opierunek czyli np. weta. Nie jestem w stanie wziąc jeszcze jednego futrzaka na swoje utrzymanie. Na lokum - tak, ale na krótko.
  12. Sambo, zmień nieco temat, bo szczeniakami one nie są. Jeśli ktoś pomoże mi w bazarkach, to na sterylke/kastracje też się coś uzbiera
  13. [quote name='Equus']A nie mogłabyś wziąc tej drugiej malizny z kontenerka?[/QUOTE] na jakich warunkach i na jaki czas? Finansowo/bdt teraz nie jest możliwe ze wzgledu na bezrobocie Węża. I na jak długo? Ważne, bo już następny psiur czeka.
  14. [quote name='koosiek']Moment, bo nie czaję. To ona jedzie do Ciebie? Ja w ogóle jestem poza tematem, nawet nie wiedziałam, że mała ma wątek...[/QUOTE] odpiszę do Ciebie na pw, żeby nie zaśmiecać wątku Rudego
  15. [quote name='megi_winters']mała dygresja: ale super naprawdę, że są chęci, jest jakieś działanie widać, że wszyscy coś probują zrobić!:)))) jesteście (sorry za sformuowanie) zajebiste!!!:))))[/QUOTE] ja się nie obrażam. Nawet rzekłabym, że to komplement. Chętnie będę zajebista, tylko, żeby efekty zajebistości były konkretne. Tu idzie nam całkiem dobrze, ale już następne nieszczęścia czekają w kolejce.
  16. ja się zgadzam. Czy fry na przejazd taryfą do lecznicy też? Na karmy będę mogła wystawić przelewową, tylko muszę dokonczyć procedurę uruchomienia firmy, a to jeszcze chwile potrwa. Moja wetka na Bełskiej zgadza się na przelewowe (mam z Vivy jedną sunię na dt) z jednym zastrzeżeniem, że badania krwi i moczu muszą być gotówkowe, ale faktura będzie. Myślę, że pewne potrzeby będziesz mogła załatwić z wolnych wpłat (nie Vivowych). Koosiek, rozmawiałam z Atomowką. Jeśli szczawiczka z Ług miałaby być u mnie kilka dni to tak, ale dosłownie kilka dni, bo, jak wiesz, u mnie jest szpital i geriatria. 350 zetów za 3kg malorka to jednak zdzierstwo. max 250. Nie dopytałam, czy ta malorka była ważona, bo wygląda mi na 6-7 kilosów, a nie na 3. Ciotaski, zajrzyjcie do niej [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204169-3-kilogramowa-m%C5%82oda-sunia-domowe-DT-lub-wsparcie-finansowe-na-hotel-potrzebne"]http://www.dogomania.pl/threads/2041...otel-potrzebne[/URL]!
  17. kurczę, nie ogarnęłam jeszcze ogłaszania na fb, ale będę po znajomych puszczać. Gdyby nie moje zoo, natychmiast bym ją wzięła. Zmniejszenie limitu w sygnaturkach też nie ułatwia życia. Jeśli potrzebne byłoby przeniesienie do innego dt, to polecam się.
  18. hej, ciotaski. od wczoraj wyszarpałam od ludzi 70 zetów bieżących (nie stałych) więc kolejna kasa na teraz jest. Podoba mi się pomysł puszczania pieniędzy przez Vivę i to nie dlatego, że nie ufam Ludwie, tylko jest to pomysł na oskubanie skarbówki. Otóż wszelkie pieniądze w postaci darowizny na oficjalne konta, szczególnie OPP, można na koniec roku rozliczyć w podatku. Za rok 2010 odzyskałam ponad 68 zetów, które już puściłam na schron. Same korzyści. Najpierw skorzystał bokser Skinny i Stefan-pies z budowy, teraz przekazałam do schronu. Z tego schronu na koniec roku 2011 odzyskam znowu 13 zetów, które zasilą jakiegoś psa. Tylko trzeba skrupulatnie notować, a najlepiej drukować wyciągi z przelewu. Ludwa, jeśli masz możliwość rozliczania przez Vivę, to polecam uwadze ten sposób, żeby jak najwięcej skorzystać. Ponadto spotkałam się na forumnach już dwukrotnie z zakwestionowaniem rozliczeń z prywatnego konta. Czasem człowiek ma ochotę sam zbanować (:mad:) idiotów, którzy mącą
  19. Krusia jest absolutnie przepiękna. Najchętniej wzięłabym ją. Jeśli nie znajdzie sensownego domu, to proszę o informację. Ona powinna być rozpieszczana na maksa.
  20. [quote name='sambo_os1']musisz zalogować się na [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL] wysłać zdjęcia,wykupić abonament na aukcje i fora intern.oraz pobrać kod do wklejenia na wątek w forum.[/QUOTE] na fotosiku jestem, ale czy nie da się z dowolnej strony np. hotmaila?
  21. [quote name='sambo_os1']podobnie jak Ty jest to mój pierwszy watek na dogo i nie mam pojęcia jak się robi tutaj rozliczenia,poza tym,zakładałam ten watek z myślą o znalezieniu Rudemu domu a szczerze mówiąc nie myślałam o płatnym hotelu,poza tym nie jestem czasowo dyspozycyjna,jak już napisałam mogę psiaki dokarmiać i ogłaszać w necie,oraz wpłacic co miesiąc deklarowaną kwotę.[/QUOTE] No to jasno określiłaś się. Kto w takim razie może przejąc temat i poprowadzić go? Oczywiście pomoc będzie. Chodzi głównie o ogarnianie finansów i pozostawanie w kontakcie z Ludwą, tak aby na bieżąco interweniować na forum, gdyby coś się waliło.
  22. [quote name='Lida']Trzeba podjąc jakieś decyzje. Myślałam, ze robi to osoba zakładająca wątek. Krótko jestem na dogo i niepewnie się poruszam w tym wszystkim. Teraz mamy taką sytuację: są osoby chętne do złapania psów, Inga zgłaszała się do robienia bazarków. Ludwa ma wziąć psy. Potrzeba osoby, która przejęłaby dowodzenie, bo z tego co zrozumiałam, to Sambo nie chce, tak? Czy poprowadzisz sprawę dalej, a nie chcesz się zajmować finansami tylko, czy nie chcesz też być odpowiedzialną za psiaki, bo chyba nie rozumiem. Chyba musi być jedna osoba prowadząca (ogarniająca sprawę), prawda? Ustalmy coś proszę, bo martwię się o te psiaki.[/QUOTE] Ta kobieta dobrze gada. Sambo, określ jasno swoją rolę w dalszych działaniach.
  23. dobry wieczór. dopiero pojawiam się, bo odsypiałam migrenę ew. napier.... głowy. Widzę, że pojawiają się konkrety. Ja deklaruję bazarki i chcę Was ogołocić z czego się da. Gdy ogołocę was, poproszę o ogołocenie Waszych znajomych, a następnie znajomych znajomych itd. Mam sporo fantów do wystawienia, ale będziecie musiały ponapędzać klientelę. Chwilowo, ze względu na bezrobocie mojego Węża i Progenitury, a także zaposiadanie 8 sztuk inwentarza żywego, ale schorowanego, nie deklaruję wpłat, ale bazarek mogę zrobić już w środę-czwartek. Pliszka deklarowała pomoc w bazarkowaniu. Jest jeden problem: nie umiem dodawać zdjęć w postach, a linki zewnętrzne nie są dopuszczalne. Sambo, proszę o instrukcję.
  24. gdzie dowieźć? dziś postaramy się zorganizować się i odbyć naradę wojenną. Sambo odezwij się też, bo Twój temat
×
×
  • Create New...