Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='megi_winters']Inga miło Ci widzieć:) mam nadzieję, że lepiej się już czujesz?[/QUOTE] ...ujowo, ale praca zając i może uciec, więc rzeźbię z odskokiem na dogo
  2. [quote name='ludwa']Na jaką pomoc mogę liczyć jeśli zdecyduję się wziąć rudego pod moją opiekę? Jeśli finansową to w jakiej wysokości? Miesięcznie, czy jednorazowo? Niestety jest paskudnie podobny do mojego poprzedniego psiaka....więc nie daje mi spokoju. Mam hotel i wolne miejsce w nim Potrzebuję wsparcia finansowego i mnóstwa ogłoszeń oraz pomocy w transporcie, ponieważ chciałabym go szybko zabrać i trzeba by go było dowieźć na sadybę i stamtąd właściciel hotelu mógłby go odebrać.... Milanówek to też dobre schronisko, oczywiscie jak na schronisko;) Ew. jesli zgadzałaby się z nim ta sunie to mogłaby być razem z nim w kojcu ale ja nie jestem w stanie wziąć pod opiekę obu psów i ich utrzymać i diagnozować niestety. Mamy pod opieką dwa i kolejne dwa przyjadą do nas niedługo a rudego biorę właściwie na własną głowę....[/QUOTE] LUDWA, Z NIEBA SPADŁAŚ? powiedz jakiego rzędu koszty miesięczne utrzymania? i gdybyś wzięła te sierotkę powłóczącą nóżkami? jeszcze do tego: gdzie dowieźć? Poza tym zamierzam otworzyć firmę prowadząca usługi dla zwierząt, przede wszystkim karmy. Na takie zwierzaki będę dostarczała jak najtaniej.
  3. Rozmawiałam dt w sprawie Kruszynki. Jutro będzie wiadomo co z łapeczką, bo bedzie kontrola. W zasadzie można byłoby szukac dla niej domku.
  4. [quote name='koosiek']Inga, psy z lecznicy co tydzień jeżdżą do Słomczyna na giełdę i są tam oddawane do adopcji.[/QUOTE] o nie!!! czyli idą gdziekolwiek? w nieznane, być może do jakiś zboków?????
  5. uff, odetchnęłam. Co mikro-ratlerką? Jakoś zanikły informacje o niej. I pytałam co to za giełda, o której było napisane w którymś poście?
  6. o cholerka! ależ przystojniak. Jest pyszny!
  7. no piękny to on jest. I jakby mniej zestresowany.
  8. [quote name='Pliszka']tak, ta sama ;)[/QUOTE] no to bazarki będa łatwiejsze do zrobienia przy tak niewielkiej odległości a w ogóle, fajnie Cie widzieć
  9. [quote name='Pliszka']Czekam na nowinki. Też mogę jakoś pomóc w bazarkach i jakiś swój fant dorzucić.[/QUOTE] Pliszka z Dolnego Mokotowa?
  10. O Panie! to już??? Zaruniu, będziemy tęsknić za Tobą. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  11. No zobacz, a przedwczoraj pochwaliłam się Ci, ze migreny przeszły mi po ćwiczeniach. Fakt, miewam nadzwyczaj rzadko, ale za to skutecznie. Co do psia, to czekam na pojawienie się Lidy, bo pisała, że pojedzie do psiny.
  12. [quote name='inga.mm']megi, zrób co możesz. Ja rozpuszczam wici w różne strony świata. Natomiast bardzo obawiam się o życie tego zwierzaka. Luna, czy Twoja eskapada aktualna?[/QUOTE] Oczywiście, pytanie o eskapadę bylo do Lidy. Kurczę, mam taka migrenę, że wszystko mi kręci się.
  13. jeśli znasz jakiś hotelik to pewnie, że chcemy, chociaż trudno będzie zebrać kasę na pniu. Bazarki zrobię, szczególnie jeśli ktoś mi pomoże. Na Paluchu idealnie nie jest, ale jest dużo lepiej niz było jakieś 5 lat temu. Jednak lepszy będzie schron niż śmierć lub zdziczenie. Ze schronu tez go można promować.
  14. megi, zrób co możesz. Ja rozpuszczam wici w różne strony świata. Natomiast bardzo obawiam się o życie tego zwierzaka. Luna, czy Twoja eskapada aktualna?
  15. megi_winters, może u Ciebie? kilka dni, jak rany, trzeba pomóc
  16. dzwoniłam do redwetu. Niestety, oni maja podpisana umowę z gminą i nie mają miejsc. Próbuje dodzwonić się do Konstancina, ale nie odbierają tela. Bardzo boje się, że gdy zaczna prace przy obwodnicy psu stanie sie krzywda. Sambo, nie mogłabyś wziąć go na kilka dni? dowioze Ci karmę, Luna dorzuci się. Ja mam problem, bo na 48 m mam ósemke zwierząt starszych i schorowanych, więc siłą rzeczy nie moge go przytulić, ale nie można go tak zostawić. Proszę, zaopiekuj sie nim. Stane na glowie, żeby znaleźć mu dom, ale musi byc bezpieczny.
  17. przepraszam, że byłam trochę niemiła w #386, ale psycha mi siada. Mam takie problemy, że mnie przywaliły jak beton. Niemoc mnie rozwala kompletnie.
  18. z dt mozna zdechnąć. Zobacz szczeniorka z sygnaturki. Musi mieć szybko dt. Nie ma na razie nic poza tym gruzowiskiem. Pościagałam dziewczyny. Może coś uda się wykombinować.
  19. Luna007 czy bedziesz mogla dowiedzieć sie o tego weta z przytuliskiem? Trzeba szukać, bo kurka, nie może dzieciak dziczeć, a jeszcze krzywda stanie się mu i chyba psycha zupelnie mi siądzie.
  20. [quote name='inga.mm']wysłałam na pw[/QUOTE] to było do Lidy, przepraszam
  21. [quote name='mru']jest taka jakaś chyba nowa malutka w kontenerku ratlerkowata, przestraszona[/QUOTE] gdzie???? jakim kontenerku? wyjasnijcie mi o co chodzi z ta gieldą?
  22. [quote name='Lu_Gosiak']matko jaka bida kochana:(:([/QUOTE] wysłałam na pw
  23. [quote name='Atomowka']A czy ta mała ratlerka pójdzie na giełdę w ten week? Chyba nie skoro ona gips ma. Pewnie dopiero po zdjęciu gipsy będzie giełdą zagrożona, czy dobrze myślę? Inga masz jakieś plany co do sunieczki? I czy ją można ogłaszac już?[/QUOTE] co to za giełda????????????????? O czym piszecie??? Na razie mam różne kontakty od AgusiW, ale jeszcze nie sprawdzone. Pyziokot wyrwał biednego yorusia, więc nie weźmie Krusi, ale znajdzie sie domek, byle nie w ciemno. Jesli macie dać ja w ciemno, to ja chyba wezmę ją na dt, bo nie można pozwolić, żeby psina poszła byle gdzie.
  24. [quote name='Luna007']a może to jednak nie jest najlepsze wyjście ten schron - tam on zginie w tłumie......tak myślę sobie, że koło moich rodziców - 15 km od Raszyna - wetka ma takie przytulisko - finansowane przez gminę - hmmm tak sobie myślę, ze można spróbować go tam umieścić.....tam jest ok 20 psw mają wikt i opierunek....[/QUOTE] OOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy jesteś w stanie dowiedzieć się, jaką ma szansę na miejsce u niej i ile to kosztuje?
×
×
  • Create New...