-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Nooo, już jestem. I cieszę się i smucę. Cieszę się, że Rudy jest już bezpieczny, ale martwię się o Kudłatka - Koosiek, jeśli Kudłatek nie jest już Kudłatkiem, to kim jest? Dziewczyny, jesteście wielkieeeeeee. Padam na twarz, ale będę starała się reklamować chłopaków i bazarek. Chyba trzeba zmienić tytuł. np. Rudy - już bezpieczny w hoteliku, Kudłatek nadal śpi w błocie - potrzebne wsparcie. Chyba, żeby chłopców rozdzielić. Ja bym tego jeszcze nie robiła, bo nie bardzo wiem jak reklamować Kudłatka.
-
Sunia ratlerek SPRAWY SIE POKOMPLIKOWALY potrzebne fundusze na operacje
inga.mm replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
o, q-rrrr.... niechby ciotki kupowały na bazarkach to zaraz zrobiłabym następny. A w ogóle to szukam kogoś kto może na miau robić pchli targ. Tam też idą rzeczy, tyle, że można zrobić na psa, a klientela bardziej urozmaicona. Mam dużo rzeczy do opchnięcia, ale na dogo coś cienko idzie. -
HEJ, na wątku maleńkich wystraszonych bidulek napisałam "O Mateńko Kochana, znów mnie ścięło. Wzięłabym ją na płatne domowe dt, tyle, że muszę znacznie więcej o niej wiedzieć. Czy jakaś fundacja opiekuje się nią, czy środki stricte prywatne? Ile może mieć lat? Co jej dolega, zdjęcia nie są wyraźne? Czy tylko kwestie jamy ustnej? Sterylizowana? Czy zdajecie sobie sprawę, że utrzymanie starszego psa jest znacznie droższe niż psa zdrowego młodego lub w wieku średnim? Ile ta piękność waży? Stan zdrowia jest bardzo ważny, ponieważ mam inne, bardzo schorowane zwierzęta." No i koniecznie inne zwierzęta - jak reaguje? Wielkość/waga jest istotna, ponieważ sama jestem ułomna zdrowotnie, więc noszenie niepełnosprawnego pieseczka musi zmieścić się w moich możliwościach. Weta mam w budynku, więc jeśli jakaś fundacja opiekowałaby się nią, byłoby świetnie. To na razie byłoby na tyle. Nie doczytałam o efektach rozmowy z Panią Teresą.
-
[quote name='inga.mm']O Mateńko Kochana, znów mnie ścięło. Wzięłabym ją na płatne domowe dt, tyle, że muszę znacznie więcej o niej wiedzieć. Czy jakaś fundacja opiekuje się nią, czy środki stricte prywatne? Ile może mieć lat? Co jej dolega, zdjęcia nie są wyraźne? Czy tylko kwestie jamy ustnej? Sterylizowana? Czy zdajecie sobie sprawę, że utrzymanie starszego psa jest znacznie droższe niż psa zdrowego młodego lub w wieku średnim? Ile ta piękność waży? Stan zdrowia jest bardzo ważny, ponieważ mam inne, bardzo schorowane zwierzęta.[/QUOTE] hej, nikt mi nie odpisał
-
[quote name='malvaaa']ja mieszkam od tluszcza jakies 20 km wiec jakby cos to go tam podwioze, bo i tak jade w tamte strony :) ja tez bylabym za tym paluchem. koosiek mam twoj nr wiec bede dzwonic :) ubierzmy sie jakos charakterystycznie, na zolto albo cos :P[/QUOTE] znaczy, że nie będę musiała jeździć po ciemaku? Byłoby o tyle super, że pracuję od 9 rano do 20, organizując dokształty dla złaknionych wiedzy. Wieczorem będę wracała na czworakach podpierając powieki zapałkami i rzężąc okrutnie niczym Himmilsbach.
-
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
inga.mm replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
skoro życie Zary jest wreszcie piękne, to pomóżcie mi w ogłaszaniu dwóch psów i bazarku dla nich: szukamy środków na hotelik dla dwóch piesków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203869-Rudy-i-staruszeczek-Kud%C5%82atek-%C5%9Bpi%C4%85-w-b%C5%82ocie-zbieramy-deklaracje-na-hotelik"]http://www.dogomania.pl/threads/2038...cje-na-hotelik[/URL]... każda złotówka przybliża je do bezpieczniejszej przystani może ktoś zajrzy do nich. Robimy też bazarek dla nich, może ktoś zainwestuje w ich przyszłość i sam znajdzie chwile przyjemności [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204303-ROMANSE-zbieramy-na-hotelik-dla-Rudego-i-Kud%C5%82atka-%C5%9Bpi%C4%85cych-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00"]http://www.dogomania.pl/threads/2043...31.03-do-21.00[/URL] -
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
inga.mm replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Jaanna, a może zmienisz tytuł? Przecież Zara jedzie do domku. Może optymistyczny akcent będzie zachecajacy dla innych? -
wyłudziłam 10 zetów jednorazowych od psiapsióły. Ma dać mi we wtorek
-
Do Tłuszcza będę mogla bardzo późno wieczorem. Nie wiem dokladnie o ktorej. Koosiek ma mój telefon, więc w razie potrzeby prosze o smsa. Oddzwonie w przerwie zajęć
-
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
inga.mm replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
czy to już????? Niemożliwe, przecież niedawno mój Wąż wiózł Szarkę-Zarkę do Ani!!! Ola, prosimy o relacje z poznawania się pieseńków. No i dziewczyny: szerokiej, bezpiecznej drogi, bo warunki pogodowe są takie sobie. Nawet polskie niebo płacze za Zarunią. -
dziewczyny, w ogóle nie podnosicie bazarku. pomózcie mi, bo mamy za mało kasy. Megi, ja juz pokumałam bazarek, więc pomoge Ci. na dwie ręce będzie szybciej
-
Dobry wieczór. Mam nadzieję, że Misiek nie obrazi się, bo to fajny piesek szukamy środków na hotelik dla dwóch piesków http://www.dogomania.pl/threads/203869-Rudy-i-staruszeczek-Kud%C5%82atek-%C5%9Bpi%C4%85-w-b%C5%82ocie-zbieramy-deklaracje-na-hotelik... każda złotówka przybliża je do bezpieczniejszej przystani może ktoś zajrzy do nich. Robimy też bazarek dla nich, może ktoś zainwestuje w ich przyszłość i sam znajdzie chwile przyjemności http://www.dogomania.pl/threads/204303-ROMANSE-zbieramy-na-hotelik-dla-Rudego-i-Kud%C5%82atka-%C5%9Bpi%C4%85cych-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00
-
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
inga.mm replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie wiem co powiedzieć... Płaczę z Wami. Tyle cierpienia, iskierka nadziei i już nic.... Tinusiu, spotkasz tam moją Tulę. I Aksonka. I Gucia. I Melunię. I Kamunię. I Korę. I Kizunię. Gwiazdeczki mojego życia. Uściskaj je ode mnie, wyliż pysiaczki. Bawcie się wesoło i czekajcie na nas, tych którzy Was kochali. -
[quote name='koosiek']Inga, popraw proszę rozliczenie, bo potwierdzonych jest 365 zł.[/QUOTE] no jasne! awansem dodałam deklarację sambo. Sambo! gdzie przepadłaś???
-
[quote name='golf']Po jaka cholerę rodowody??? Albo się psa kocha, albo nie. Jeśli nie to wypad. Won. Aus.[/QUOTE] kwestia rodowodu jest o tyle istotna, ze gdyby ludzie kupowali psy rodwowdowe za ciezkie pieniadze, a nie za grosze chowane po stodolach z pseudo, odsetek psow porzuconych,mixow itp itd by sie zmniejszyl. Niech sie snobuje rasowym psem, a nie prawie rasowym bez rodowdu zrodzonym w meczarniach za 200 zł[/QUOTE] tak, to tez prawda. Jakoś nie patrze na to w ten sposób, bo moje wszystkie sa przygarnięte. Nawet Akson był wzięty niejako nie do końca z własnej woli. Wet mnie namówił.
-
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zamieszczenie w tym wątku zaproszenia na nowy, romantyczny bazarek dla Rudego i Kudłatka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204303-ROMANSE-zbieramy-na-hotelik-dla-Rudego-i-Kud%C5%82atka-%C5%9Bpi%C4%85cych-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00"]http://www.dogomania.pl/threads/2043...31.03-do-21.00[/URL] Bazarek robię pierwszy raz. Jeśli ten powiedzie się, będę mogła robić furę bazarków i wspomagać inne pieski.
-
w kwestii snobizmu: Przez wiele lat miałam czarnego skyteriera po medalistach. Ponieważ sky'e mierzy się na metry czyli im dłuższy tym wyższe notowania, wiec mój Akson był nader pożądanym osobnikiem w snobistycznym świecie wystawców i jurorów. Oczywiście, inne walory też sa brane pod uwagę. Ale mniejsza o nie. Byłam ścigana przez niektóre osoby, w tym jurorkę, żebym koniecznie go wystawiała. A my chcieliśmy żyć spokojnie, bez szaleństwa umysłowego, bez szczotkowania, tapirowania, lakierowania i innych wątpliwych atrakcji związanych z samą wystawą. Kochaliśmy się bardzo bez tych atrakcji. A Akson trafił do mnie, bo nikt go nie chciał kupić od hodowczyni. Dostałam go gratis + akcesoria i dokumenty. Był cudownym piesem, z wielkim sercem, zawsze skory do zabawy. Nawet gdy umierał na raka jeszcze chciał się bawić. Mimo, ze nie wykastrowałam go (żeby nie utył, bo kręgosłup mógł nie wytrzymać), nie dopuściłam do bezsensownego rozmnażania, mimo, ze miałam chętnych na jego ojcostwo. Po jaka cholerę rodowody??? Albo się psa kocha, albo nie. Jeśli nie to wypad. Won. Aus.
-
Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zamieszczenie w tym wątku zaproszenia na nowy, romantyczny bazarek dla Rudego i Kudłatka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204303-ROMANSE-zbieramy-na-hotelik-dla-Rudego-i-Kud%C5%82atka-%C5%9Bpi%C4%85cych-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00"]http://www.dogomania.pl/threads/2043...31.03-do-21.00[/URL] Bazarek robię pierwszy raz. Jeśli ten powiedzie się, będę mogła robić furę bazarków i wspomagać inne pieski.
-
dziewczyny, podrzucajcie bazarek
-
wg mnie jest 415 zł na bieżąco i 225 deklaracji stałych. Ponieważ, jak już pisałam, u mnie jest bryndza finansowa, zamiast deklaracji dorzucam ewentualny transport bezzwrotnie, byle nie jutro i nie w niedzielę do ok. 11-tej, bo pracuję.
-
[quote name='megi_winters']Inga, wczoraj dostałam 2 śliczne torebki na bazarek dla Rudego i Kudłatego:)[/QUOTE] następny bazarek będzie ciuchowy. A może sama spróbujesz zrobić bazarek? okazuje się, że to nie takie trudne, tylko pierońsko czasochłonne, więc można na cztery ręce, a może jeszcze więcej, bo Pliszka oferowała pomoc bazarkową, tylko nie wiem w jakim zakresie.
-
Sunia ratlerek SPRAWY SIE POKOMPLIKOWALY potrzebne fundusze na operacje
inga.mm replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Hej Ciotaski, zapraszam na nowy, romantyczny bazarek dla Rudego i Kudłatka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204303-ROMANSE-zbieramy-na-hotelik-dla-Rudego-i-Kud%C5%82atka-%C5%9Bpi%C4%85cych-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00"]http://www.dogomania.pl/threads/2043...31.03-do-21.00[/URL] bazarek robię pierwszy raz w moim długim życiu, więc proszę o opinię na temat przygotowania. Jeśli ten powiedzie się, będę mogła robić furę bazarków i wspomagać inne pieski, nie tylko te dwa pieszczochy -
Hej Ciotaski, zapraszam na nowy, romantyczny bazarek dla Rudego i Kudłatka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204303-ROMANSE-zbieramy-na-hotelik-dla-Rudego-i-Kud%C5%82atka-%C5%9Bpi%C4%85cych-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00"]http://www.dogomania.pl/threads/2043...31.03-do-21.00[/URL] bazarek robię pierwszy raz w moim długim życiu, więc proszę o opinię na temat przygotowania. Jeśli ten powiedzie się, będę mogła robić furę bazarków i wspomagać inne pieski, nie tylko te dwa pieszczochy