Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. czy mogę wiedzieć co ze Stefciem?
  2. powiedzcie, czy poza adopcją i bezpośrednim wolontariatem na Paluchu jakaś inna pomoc jest potrzebna? Adopcja - mam swoje osiem sztuk geriatryczno-szpitalne, wolontariat - nie dam rady czasowo, przyjeżdżam na Palucha kiedy mogę, przywożę pozyskane dobra, natomiast na regularne wizyty nie daję rady. Poza tym na geriatrię rzadko kiedy wpuszczają.
  3. podeślij mi plakat, druknę powielę i jutro po południu będzie gotowy
  4. ile kolorowych plakacików druknąć? Kiedy lodówka, bo jest u mnie w pracy, ale nie pamiętam co zrobiłam z kablem samochodowym. jutro poszukam
  5. [quote name='koosiek']W sobotę polowanie na Smoka, jeśli ktoś może wydrukować kolorowe zdjęcia (ja nie mam drukarki, na kolorowy druk mnie nie stać, a czarno-biały jest do niczego), to porozwieszam. BTW, potrzebuję pożyczyć lodówkę turystyczną na weekend, do przewiezienia szczepionek do hotelu w Łowiczu - ktoś może dysponuje i mógłby użyczyć?[/QUOTE] ile kolorów trzeba wydrukować? mam lodówkę, ale cholera jedna, ciężka jest i wymaga zasilania, żeby chłodzić
  6. czy Zara ich zjadła???? Taka cisza, ze dreszcze biegają po plecach
  7. Rozmawiałam juz o konkretach. Sprawa wyglada tak: Jeśli będzie zabieg prosty, nie wymagający rekonstrukcji, to rzeczywiście kwota ok. 400 zł jest realna. Natomiast jeśli przy takiej operacji, po otworzeniu pieseczki i wycięciu narządów okaże się, że potrzebna jest rekonstrukcja jakiś fragmentów, to cena, niestety wzrasta. Wysyłam Ci mój tel na pw, jeśli będziesz zainteresowana. Lecznica jest na Mokotowie, w moim budynku, więc awaryjnie jestem w odwodzie.
  8. czy sunia z 3546 i 3586 to ta sama dziewczynka? Interesowała sie nią mshume. Oferowałam przewóz panienki do nowego domu.
  9. [quote name='Kostek']myslalam ze wyjdzie inaczej ale musze prosic o pomoc w kwestii znalezienia kasy na operacje Pchly... w przepuklinie najprawdopodobniej jest macica i operacje trzeba wykonac na cito jej koszt to 500zl razem juz ze sterylka macie jakis pomysl?ja wymieklam i opadlo mi wszystko:([/QUOTE] Kostek, napisz mi dokładnie jaka to przepuklina, co wiadomo. Jeśli to jest przepuklina brzuszna to moja wetka oceniła operacje na ok. 400 zł. Ufam jej, chociaż tak jak każdemu lekarzowi: z pewną dozą nieufności
  10. [quote name='Kostek']a co to jest ten pchli targ?[/QUOTE] pchli targ to takie allegro czyli możesz sprzedać rzeczy niecelowo. Nie wskazujesz zwierza, tylko zarabiasz na siebie. Na pchlim targu można też oddać rzeczy za darmo. Ja przechwyciłam dwa kubeczki sagi ku mojemu niepisanemu szczęściu i strzykawki przeterminowane, bo potrzebuję do karmienia geriatrii. Koci bazarek to podobnie jak na dogo sprzedaż celowa. Kot musi zaistnieć na forum jako kot w potrzebie.
  11. wpadam dziś na chwilę, ale tu wrócę
  12. [quote name='sambo_os1']Pewnie zacałował na śmierć bo forum zamarło....a ja dziewczynki zapraszam też na bardzo ciekawy wątek pt,,koszyczek niechcianych staruszków'' czyli staruszków z Palucha,tam gdzie oko ludzkie nie sięga-do geriatrii [url]http://www.dogomania.pl/threads/190811-W-wa-KOSZYCZEK-NIECHCIANYCH-STARUSZK%C3%93W-spis-str-1-i-2[/url][/QUOTE] moje oko sięgnęło, ale juz nie mam fizycznych możliwości przygarniania kolejnych bid, chociaż serce pęka mi każdego dnia
  13. Byłam dziś na Paluchu. Tak ok. 19-tej z minutami. Zawoziłam dobra różne, a w schronie nader przydatne. Wyjeżdżając na przystanku w stronę Wawy zobaczyłam psinę (chyba sunię) tak chudą, że w ciemnościach (względnych, bo jakaś latarnia bździ się tam) widać było jej żebra i kości miednicy. Niestety, nie udało się jej namówić, żeby podeszła. Nie miałam żadnego żarełka żeby przekupić ją albo zostawić żeby troszkę podjadła. Sambo, może uda się Tobie ją zlokalizować. Wiem gdzie zniknęła w krzaczorach.
  14. wpadam między jednymi zajeciami a drugimi Awit założyła temat [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203470-Cmentarz.Z%C5%82apana-sunia-nie-ma-nic%21%21-%28-B%C5%81AGAMY-o-wp%C5%82aty-i-o-DT-NA-CITO"]http://www.dogomania.pl/threads/2034...i-o-DT-NA-CITO[/URL] Tam opisała dziewczyny, jak złapały psinę nieufna i przestraszoną. Może któraś z nich sie zgodzi pomóc? Lece dalej pracować.
  15. sorki, że wskakuję w drodze i nie przeczytałam całego tematu. Czy potrzebny nocleg w Wawie? Ew. Krótki pobyt? Proszę uprzejmie. Oferuję się. dr Magda Garncarz zna mnie przez mojego kota Vita, psy Fida i Tośkę. Z pewnością wyda referencje w razie potrzeby.
  16. Awit założyła temat [url]http://www.dogomania.pl/threads/203470-Cmentarz.Z%C5%82apana-sunia-nie-ma-nic!!-%28-B%C5%81AGAMY-o-wp%C5%82aty-i-o-DT-NA-CITO[/url] Tam opisały dziewczyny, jak złapały psinę nieufna i przestraszoną. Może któraś z nich sie zgodzi pomóc? Lece dalej pracować.
  17. Łoł, to dzisiaj były chrzciny? Jakoś tak mi głupio z przymiarka do innego imienia, ale oczywiscie nie protestuję.
  18. Jaki Zbyś???? czy jest coś o czym nie wiem?
  19. no zobacz, koosiek, tez tu przydreptałam, jak okazuje się już mnie uprzedziłaś
  20. wpisuje się tu, choćby po to, żeby podrzucić
  21. ja go kocham już, więc będę szukała możliwości. Same wiecie, jak to jest: wszyscy przyzwoici sąsiedzi, znajomi, rodzina są zapsieni i zakoceni. Kaplica, ale próbować trzeba
  22. [quote name='Bejotka']Wizyta u dr Garncarza to koszt ok. 90zł, do tego koszty transportu do i z W-wy, dochodzi badanie Małego u weterynarza, utrzymanie pieska w DT. Na razie leczenia oczu nie bierzemy pod uwagę, bo nie wiemy jaka będzie diagnoza....[/QUOTE] hej, wpadam tu z interwencji yoko100 Nie wiem czy to prawda, że dr Garncarz stosuje upusty dla nieszczęść. Piszcie do Agnieszki_K.
  23. dorzuć może w poście 1 linkę do Rudego i Kudłatego, będzie więcej wiadomo o nich. Przecież psia przyjaźń to jest jeden z najpiękniejszych elementów tego posranego padołu. U Rudego też trzeba zrobić odsyłacz.
  24. niech będzie Smoczek
×
×
  • Create New...