Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Agmarek']Inga ja mam już tyle swoich problemów że dla mnie ranek nie koniecznie jest ukojeniem, ale może masz rację. Może do rana coś się zmieni... Chciałabym jakichś konkretnych podpowiedzi, instrukcji, ale z drugiej strony wiem że tak się nie da...wiem...[/QUOTE] Przy moich pierwszych psach czy kotach (poza forum) też denerwowałam się, że to tak długo trwa. Niestety, trzeba zachować spokój na tyle, na ile jest to możliwe. Zobacz ile psów jest w takiej sytuacji, a ile psów nie ma nawet tego szczęścia, bo sa krzywdzone przez jakiś zboków. Podeślij mi adres mailowy, bo skrzynki forumowe sa małe
  2. nie wiem czy kuzynka sambo to właśnie ten Białystok. Czy wpłata jest na Rudego, czy na obu chłopców?
  3. Aga, spokojnie. Są tu dziewczyny łebskie i doświadczone. W tej chwili nic nie wymyślisz. Ranek mądrzejszy od nocy.
  4. lubię czasem zaskoczyć. Na mejla jutro, bo idę dokarmiać inwentarz nie-oborowy
  5. Nie bądź skąpa, podziel sie niusami. Czasem rozdmuchanie spraw różnych i dziwnych przynosi pozytywne efekty
  6. jak rany! mnie sie te psy już w oczach mienią. Na wątku Rudego był Kudłaty, ale został wyeksportowany do pracy samodzielnej, więc pojawiły się nowe psy, kolejne chyba trzy. Tu z jednego zrobiło sie cztery. Jakieś szaleństwo! Przecież nawet jeszcze nie zaczęly sie wakacje
  7. [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/229/dsc04389d.jpg[/IMG][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/9148/dsc04391g.jpg[/IMG][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5212/dsc04392.jpg[/IMG][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3873/dsc04393x.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/7749/dsc04412.jpg[/IMG][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3958/dsc04305h.jpg[/IMG][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1189/dsc04318b.jpg[/IMG][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/5930/dsc04329g.jpg[/IMG][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8192/dsc04330d.jpg[/IMG][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9167/dsc04394uu.jpg[/IMG][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1474/d6i.mp4[/IMG]
  8. o rany, nie nadążam. Gdzieś po drodze psy sie rozmnożyły!!! Rudy, Kudłaty, Czoko (czekoladka), sunia od baby. czy jeszcze któregoś pominęłam?
  9. wiem, wiem, nadrabiam różne zaległości. Wiesz, ja chyba chcę odroczyć rozstanie z Awunią. Taki pies - jeden na tysiące.
  10. hej, nikt nie widzi tego co ja???? Czyż ona nie jest śliczna?
  11. Tak przypuszczałam, że do tego pijesz, tyle, że to nie hotel, a dt i nie każdy jest taki. U mnie jest sunia na dt bezpłatnym (!). Cudowna, wspaniała, śliczności, tyle, że bardzo skrzywdzona [SIZE=1][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173653-MLB-AWARIA%21%21%21-ciagle-bez-domu"][MLB] AWARIA!!! ciagle bez domu.[/URL] [/B][SIZE=2]Teraz jest szczęśliwym psem i na dodatek zakochanym w moim pudelku. Więc nie wszystkie dt i hotele są mordowniami. W moim hotelu są dwa miejsca dla malizn. Jedna była 3 miesiące - staruszka z Palucha, umierająca mini ratlerka, ale ostatnie 3 miesiące była kochana, noszona na rękach, tulona. Nawet nosiłam ją do pracy w torbie sportowej i wszyscy przymykali na to oczy. Nawet na to, że zdarzyło się jej nie jeden raz zsiusiać na wykładzinę. Nie dość tego. Dofinansowali leczenie. Więc nie można generalizować. [/SIZE][/SIZE]
  12. [quote name='ani@']Sorry ale jak słyszę o hotelikach to mi się bebechy przewracają na lewą stronę[/QUOTE] dlaczego? co jest złego w hotelikach, poza horendalnymi kwotami?
  13. cieszę się bardzościowo. Czy Jola nie mogłaby skołować jeszcze jakiegoś domku dla najpiękniejszych i najmądrzejszych? Może wzięlaby jeszcze jedno przyjazne stworzonko, żeby Lolusiowi nie było samotnie?
  14. jedziemy dziś o 19-tej
  15. Koosiek ma transport, wiec aktualizuję. Sambo, 30 zetów przerzuciłam w jednorazowe na Rudego czekam na potwierdzenie ludwy co do wpłaty Twojej kuzynki. Rozumiem, że kuzynka wpłaca jednorazowo na Rudego?
  16. jestem w tym temacie, ale nie piszę, żeby nie robić bałaganu niepotrzebnymi wpisami. Jednak dziś muszę to zrobić. SYLA, JESTEŚ WIELKA. NOLA STARUSZKO, BĄDŹ DZIELNA. KOCHAMY CIĘ ZA TO ŻE JESTEŚ. Mam nadzieję, ze malutka pobędzie jeszcze z nami, wbrew konowałom. Jakby coś - dzwoń.
  17. [quote name='Syla']Nie miałam głowy do zrobienia poczty.W nocy prawie nie spałam.Jak ktoś umie zdjęcia dawać, to niech da mi maila.Podeślę te co już mam. wysyłaj [email protected], wrzucę je wieczorem
  18. transport już z głowy. Jadę z brytanem ok. 19-tej
  19. poproszę konto na pw
  20. mam za sobą spore doswiadczenie we wmawianiu ogoniastym, że hepatic jest pycha. Poza Vitem z avataru, który najpierw wciąga w kichy, a dopiero potem wącha michę, pozostałe za nic nie chciały jeść tego specjału. zamieniłam to na l/d i sensitivity.
  21. [quote name='sambo_os1']to nie jest wpłata stała,dodatkowa z powodu choroby Rudego, stała to 2 dyszki ale po pierwszym :-) będzie będzie ;-)[/QUOTE] Czy mam zapisac te 30 zetów pod Rudym? Na razie wrzuciłam do ogólnych wpłat
  22. Dopiero dotarłam. Nie wiem czy jutro będe mogła jechac z Cosmitą, bo pracować będę dość długo. Kombinujcie, ciotki. W sobotę też jestem calkowicie wyłączona.
  23. ja też nie jestem banerkowa. O kenelu piszemy u Smokusia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204432-Kud%C5%82aty-Smok-z-Palucha-zagro%C5%BCony-babeszj%C4%85-nie-ma-miejsca-w-hotelu%21"]Kudłaty Smok z Palucha, zagrożony babeszją - nie ma miejsca w hotelu![/URL] zajrzyj tam i zaproś dziewczyny
  24. Lu deklarowała jednorazówkę, jesli dobrze pamietam. Lu odezwij się, jesli gdzies tam jesteś.
×
×
  • Create New...