-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Elooniu, jesteśmy tu, tylko, ja mam zakręt z bazarkiem, moimi chorymi kotami i przyjaciółką z białaczką. Piszesz do nas i my czytamy. -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kama202']Akson był po prostu komunistą. Kazio dzisiaj dorżnął mojego lewego (prawy "zrobiony" kilka dni temu). Nie mam zwyczaju chować butów ale prędko się nauczę jak nie będę miała w czym chodzić.[/QUOTE] Wiesz, mój TZ zawsze mógł być na jedna nóżkę bardziej ... Ale nie chciał! -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
podoba mi się Kama202. Poczucie humoru i odpowiedzialność. Super połączenie rokujące na radosny żywot Kaziulka. Życzę Kaziulkowi smacznych butów. Mój nieżyjący Akson przeżuwał ze smakiem piankowe klapki mojego TZ-ta, wyłącznie lewe! Nie sposób było przekonać go do prawych. Wzgardzał nimi -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
Pięknie napisane, zaprawione goryczą, bo, jak wielu z działających na dogo aktywnie, zostałaś oblana pomyjami. Przykre, ale bardzo częste tutaj. Dziękuję Ci we własnym imieniu za pomoc okazaną Kaziowi. Kaziowi - niezwykłemu pieskowi życzę najdłuższego, najwspanialszego życia i miłości, miłości, miłości.... Całusy w kaziowego buzialca -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Mój bazarek zakończył się .Niestety jest tylko 15 zł ....ale dodam nowe rzeczy i wystawiam znowu bo musze obiecane 100 zł przekazac dla Perełki . Poprzedni bazarek wyszedł mi lepiej....[/QUOTE] Funiu, ale te 15 zł JEST! Dlaczego nie wrzuciłaś zaproszenia u Aksonka? Taki był ruch, że na pewno ktoś by zajrzał do Ciebie i zostawił może kilka zetów. Następnym razem krzycz o pomoc. -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']w temacie jest dom, co niejednokrotnie oznacza dt. Annika, czy zostały jakieś długi kaziowe? Tulejkowy Sklepik nie jest rozliczony, bo wczoraj dostałam przedostatnią wpłatę, a za tydzień jeszcze jedna zostanie dosłana. Kazio był jednym z beneficjentów. Jeśli nie ma potrzeb finansowych to są inne psy w tragicznej sytuacji zdrowotnej, chętnie przekażę te pieniądze na takiego w pilnej potrzebie, a nie mającego żadnych zasobów finansowych[/QUOTE] czy mogłabym dostać odpowiedź? -
[quote name='Akrum']jasne, częstuj się :)[/QUOTE] dziękuję, nie omieszkam skosztować
-
[IMG]http://www.sadmuffin.net/cherrybam/graphics/comments-have-a-nice-day/have-a-nice-day005.gif[/IMG] pyszności animek! Czy mogę go skopiować?
-
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
inga.mm replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
[quote name='masuimi33']już zostawiłam Pani moją umowę, ale również poproszę na maila taki wzór [email][email protected][/email] Piesek był grzeczny w podróży, na początku bardzo się niepokoił, później dostał podusię i spał resztę drogi, często rozdawał nam całuski;) wróciłam o 3 w nocy, piesek wszystko oznaczył już w domku, z sunią się dogadał i oblał wszystkie krzaki na ogródku cioteczkom które pomagają jeszcze raz serdecznie dziękuję zaraz napiszę do Angel czy może nam zorganizować bazarek wtedy dziewczynki prześlecie do niej fotki fantów, jeszcze raz bardzo dziękuję;)[/QUOTE] bardzo się cieszę i jestem optymistycznie nastawiona. Nie może być źle, należy się maluszkowi coś dobrego od życia -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
inga.mm replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
[quote name='izatemka'][B]masuimi33[/B] jeżeli Ty,jako osoba fizyczna ;) zaopiekowałaś się porzuconym psiakiem (lub ewentualnie ktoś,kto go znalazł i przygarnał ,czyli [B]bushido[/B] to jesteś/jest jego opiekunem prawnym. I najbezpieczniej w kwestii ewentualnego rozmnażania :angryy: zrobić umowe DT na czas określony z adoptującymi bez zrzeczenia prawa własności do momentu potwierdzenia kastracji. Jak wykastrują - piszesz zrzeczenie praw, albo normalną adopcyjną. Zaleta jest taka, że jakby cos nie tak się stało, możesz w każdej chwili zabrać psa - bo jest zwyczajnie Twój i czasowo przebywa tam, gdzie przebywa. Wada - że jesteś właścicielem i jakby co, musisz zapewnić zwierzakowi dalsza opiekę... Mogę taka umowę podesłac gotową, jezeli uznasz to za dobry pomysł;)[/QUOTE] super! ja też poproszę [email][email protected][/email] -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
w temacie jest dom, co niejednokrotnie oznacza dt. Annika, czy zostały jakieś długi kaziowe? Tulejkowy Sklepik nie jest rozliczony, bo wczoraj dostałam przedostatnią wpłatę, a za tydzień jeszcze jedna zostanie dosłana. Kazio był jednym z beneficjentów. Jeśli nie ma potrzeb finansowych to są inne psy w tragicznej sytuacji zdrowotnej, chętnie przekażę te pieniądze na takiego w pilnej potrzebie, a nie mającego żadnych zasobów finansowych -
u mnie nie było niczego takiego. Powiedziałabym, że wręcz odwrotnie, ku mojej nieustannej frustracji. Wizytowanie łazienki było częste i niekoniecznie przejmowała się tym, że przydybałam ja na grzechu.
-
bo Smoli to prawie taki aniołek jak Awa, tylko młodszy.
-
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
teraz, po wykasowaniu wpisów zupełnie jest niezrozumiałe: czy Kazio ma dom stały czy go nie ma? -
!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Nie, tamta sunia nie żyje, odeszła przez kleszcze. Ta jest od zawsze bezdomna.[/QUOTE] o rany! bieduleńka. Przez głupotę babiszona dziecina straciła życie. A tę widziałam na własne oczy, ale nie dala się złapać. Nawet podejść na bliżej niż ok. 2 m. Jest piękna i ma bardzo smutne oczy. -
!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
to jest ta sunia, o której pisałam u Rudego, ze weszła w krzaki na przeciw schroniska. Jest piękna i bardzo płochliwa. Czyżby to była sunia tej kobiety mieszkającej na działkach? -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
inga.mm replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
Acha, przelałam sie w obiecanych 10 zł. -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
inga.mm replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
[quote name='avii']To u góry to bransoletka a ja posiadam nowiutki wisior z tych kryształow z lańcuszkiem ( wszystko rodowane srebro ) dostaniesz to tylko w 2 miejscach na swiecie -- w Australii i Emiratach Arab. no i ...u mnie :)[/QUOTE] to poproszę informację, gdy podwoje się otworzą i może wrzuć ładną reklamę do Aksonkowego Sklepiku, bo tam życie towarzyskie nadal kwitnie -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
Na pewno, ale tyle nieszczęść go już spotkało i jeszcze to. Koszmar. -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
inga.mm replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
[quote name='avii']jestem masuimi swiat się kończy jak westy lataja juz po ulicach myśle że bez problemu nazbieramy na transport kto bedzie robił bazarek ?? ja siedze teraz nad fantami dla Tomaszowa musze skonczyc a aparat mi sie przegrzał mialabym ze 2 , 3 fajne fanty tylko opisac musze i obfocic jak aparat nie odmówi .. o proszę namiastkę [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/2238/306bz.jpg[/IMG] :)[/QUOTE] namiastka całkiem zachęcająca. Co to będzie gdy już będzie całość????