Jump to content
Dogomania

kaja69

Members
  • Posts

    5770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaja69

  1. [quote name='Atomowka']Kaja pospamowałam gdzie się da, kilkanaście wątków obskoczyłam więc może ktoś się zjawi p.s Kaja o kto robił allegro dla psiaków p,Doroty? Może teraz też pomoże?[/QUOTE] Dzięki wery wery ślicznie :loveu: Na p.Dorote robiła mi lilk_a,ale nie smiem jej już prosić,to nie humanitarne...ona tyle sie musi z tym napracować,a przecież robi jeszcze dla innych ... [quote name='_ogonek_']Jeny.... :shake: Dramat jakiś :(:( kaja, a mają wydarzenie na FB? Co jest wam teraz potrzebne?[/QUOTE] Nie maja zadnego wydarzenia,dopiero ruszyłam z tematem,a na facebooku nie jestem zbyt lotna :oops: W tej chwili najwazniejsza to karma ,za tydzień tam jade ,więc bym podrzuciła,zorientuje sie jak tam sytuacja teraz wyglada,moze zabiore szczeniorki... [quote name='omi']Aniu nie umiem zrobić allegro ani ogłoszeń, ale będę się tu pelentać....wątek chociaż podniosę.....[/QUOTE] Najważniejsze ,że jesteś :) Ja tez nie potrafie robic ogłoszeń a tymbardziej allegro:evil_lol:
  2. [quote name='toyota']Szczeniaki na pewno wyadoptujemy. Nawet jakby nie miały ogłoszeń można proponować zainteresowanym jak będą dzwonili z tych nieaktualnych ogłoszeń. Tylko potrzebne są ich w miarę ładne fotki. Dasz radę zrobić Aniu ?[/QUOTE] Łoczywiście,ze będe focić :) Kto wie czy nie przywiozę ich do siebie,bedzie łatwiej z adopcjami,bo to jednak daleko ode mnie...
  3. [quote name='toyota']Właśnie rozmawiałam z Wiolą, że jest umówiona na wizytę PA w poniedziałek :).[/QUOTE] O kurczatko jak fajnie :bigcool: [quote name='Atomowka']No i gra gitara:) Laseczki jak już wy adoptujecie te szczyle, czyli Kaja tego chłopaka i Ty Toyotko swoje 3 dostaniecie ode mnie tytuł " Ciotek mających największą skuteczność przy adopcji szczeniaków":eviltong::eviltong:[/QUOTE] Nie spiesz się kochana z tym tytułowaniem,bo kto wie czy nowych nie przywiozę z Zakrzewka :cool3:
  4. [quote name='Atomowka']A no mogę jak tak bardzo prosisz :)[/QUOTE] Pewnie ,ze slicznie prosze a potem slicznie podziekuje :)
  5. [quote name='toyota']O Mamo, jaka masakra :(.[/QUOTE] Asia masakra to tam była zanim panie z TOZ-u nie pojechały,na zdjęciach w domu jest juz posprzatane :)
  6. [quote name='Atomowka']haha Ty się lepiej nie zamykaj Oczywiście jak będą foty szczyli ogłoszenie ode mnie mają zagwarantowane:) A o allegro może poproś nie wiem Isadorę, albo Agnieszkę?[/QUOTE] A możesz porozsyłac troche wątek ???Plizzz bardzo:loveu:
  7. [quote name='Atomowka']Oj Kaja bo przestaniemy sie lubic. Każdy Twój kolejny wątek jest coraz gorszy, a je się tylko złoszczę i smucę że nie mam zupełnie jak pomóc Kasy zero, pracy zero, moich fantów nie chcą kupowac na bazarkach. Ehhh Może niech TOZ zrobi allegro cegiełkowe, zawsze to jakaś szansa na dodatkową kasę[/QUOTE] Kochana,Twoje ogłoszenia sa bezcenne :) A tutaj będa szczeniorki :) Z tym allegro to wiesz ,nie taka prosta sprawa...to jeszcze trzeba umiec zrobic i przede wszystkim miec czas ,bo albo sie robi w terenie albo przed kompem,dlatego każda pomoc jest na wage złota :) I nie strasz mnie,ze mnie przestaniesz lubic ,bo sie zamknę w sobie :-( Będa adopcje,tylko musze sie rozeznać ,które sie nadają .Będą napewno szczeniorki...
  8. Wiedziałam,ze Szarik nie zmarnuje swojej szansy :) madry chłopak :) A przy okazji pospamuję troszeczkę,zobaczcie kilkanaście mikro Szarików w potrzebie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]
  9. Ogrodzenie szczelnościa nie grzeszy,ale ten dom stoi właściwie w szczerym polu... W tym domu nie ma nie prądu i wody :shake:
  10. Zagladam do chłopaka i widze ,że coraz więcej deklaracji,super :) przystojniak dostaje szansę :) Przy okazji pospamuje troszeczkę:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]
  11. Zagladam do małego...i przy okazji pospamuje :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]
  12. [quote name='irenaka']Rewelacyjne wiadomości i to tego SUPER domki!! Niech szkraby będą szczęśliwe!!!:smile: Aneczko, potwierdź mi proszę, jak dostaniesz przelewy na rodzinkę z bazarku. W tytule powinien być nick + "rodzinka" To teraz szukamy domku dla mamusi?[/QUOTE] Jeszcze jeden szczeniorek został :) a mamusia ma jeszcze laktację,pewnie dopóki jakis maluch z nia jest nie skończy sie ,bo jeszcze się podpinaja do cycuchów,pijawki jedne... [quote name='toyota']Jeszcze jeden maluch chyba został. Nie wiem czy zainteresowana osoba skontaktowała się z WioląBiszop i kiedy będzie ewentualna wizyta PA.[/QUOTE] Pewnie nic nie będzie z tego domku:( [quote name='Igiełka']wspaniała ręka do adopcji, życzymy wszystkiego najlepszego maluszkom na nowej drodze życia :)[/QUOTE] To nie ręka do adopcji tylko wspaniała ręka Atomówki do ogłoszeń :) Zapomniałam,ze miałam pospamować u siebie :)prosze bardzo kolejne biedy i szczeniorki tez tam są:([URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]
  13. To u króliczków tez pospamuję :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]
  14. To ja znowu pospamuję ,tylko nie bijcie:) w zamian obiecuje ,ze porobie Atoskowi zdjęcia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]
  15. [quote name='Mariat']Oj nie narzekaj,co otworze dogomanie, to Twoje watki na gorze.:lol: Ale dobrze , ze jestes. Moze Twoja obecnosc tu przyciagnie domek dla Amorka:loveu:[/QUOTE] Ja tu cały czas lukam :) tylko nie zawsze mam chwilke żeby cos napisać,a czasem jak mam nawet chwilke to nie wiem co napisać,bo mój mózg nie pracuje,taka jarzynka ze mnie :) A tym czasem pospamuję znowu:) tylko nie bijcie,plizzz [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]
  16. Nie martw się ,widocznie to nie był ten domek :) A tymczasem znowu pospamuję :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]
  17. To ja znowu pospamuję :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]
  18. [URL=http://img824.imageshack.us/i/dsc1974f.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3323/dsc1974f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/dsc1975n.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3223/dsc1975n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/dsc1977j.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4206/dsc1977j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/dsc1961n.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7992/dsc1961n.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://img40.imageshack.us/i/dsc1960v.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2062/dsc1960v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img812.imageshack.us/i/dsc1964n.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/9339/dsc1964n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/dsc1963s.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4939/dsc1963s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/dsc1970.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6064/dsc1970.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img834.imageshack.us/i/dsc1973s.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/172/dsc1973s.jpg[/IMG][/URL]
  20. No dobra ,wkraczam do akcji :) Sytuacja wyglada własnie tak,jak przedstawiła milagros...To nie jest tak,że p.Darek skupuje sobie te biedaki,one go znajduja a większość to podrzutki,nic nowego na polskich wsiach.Wystarczy ,ze ktos raz przygarnie psiaka i juz wszyscy mu podrzucaja ,bo skoro lubi zwierzaki to napewno sie ucieszy:razz: P.Darek ma faktycznie problemy z sobą,ale psom nie robi zadnej krzywdy,a wręcz przeciwnie,jak ma pieniądze znosi im podobno jedzonko,nie sa to rarytasy,ale zawsze,poza tym wszystkie spia w domu,tzn w tym co pozostało z domu...Panie z TOZ-u były u niego kilkakrotnie z jedzeniem ,kołdrami itp dla psiaków,raz byłam tez ja i dlatego wiem jak to wszystko wygląda. Panie z TOZ-tu "wyciągnęły"z UG 1000 zł na sterylki suczek,jednak to jest kropla w morzu...psy zostały juz odrobaczone...w pierwszym tygodniu wakacji zobowiazałam sie zawieźć cztery sunie na sterylki,prędzej po prostu nie dam rady... I tak jak pisała milagros potrzeby sa ogromne,tam jest ok 30 psów,trudno nawet zliczyc to towarzystwo,większośc to psy na pół dzikie,znaja tylko p.Darka. Zdjęcia ,które wstawię robione były jakis czas temu,nowe porobie jak pojedziemy po sunie.Niestety ta gromadka mieszka jakies 60km ode mnie [URL=http://img41.imageshack.us/i/dsc1946y.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6341/dsc1946y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/dsc1953.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4458/dsc1953.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/dsc1957n.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2677/dsc1957n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/dsc1965g.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6482/dsc1965g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/dsc1968v.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5350/dsc1968v.jpg[/IMG][/URL]
  21. Zagladam do Majeczki :) A to jak już zajrzałam to i pospamuję :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL] Mam wrażenie ,ze ostatnio nic innego nie robię :evil_lol:
  22. Atko co słychać ???Ostatnio strasznie zalatana jestem i strasznie przepraszam,ze tak mało zagladam do łobuza :) Zobacz mam cos nowego :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]
  23. Czyżby szykował się domek:cool3: ja tez zasugerowałam przystojniaka pewnemu państwu i czekam na odzew:lol:
  24. U mnie pusto i zaczęłam węszyć ,gdzie się wszyscy zebrali:cool3: u Amorka przystojniaka oczywiście:lol: Teraz jak Amorek robi za gwiazdę wszyscy chca byc blisko niego:evil_lol:
  25. [URL=http://img842.imageshack.us/i/dsc0157m.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4251/dsc0157m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img863.imageshack.us/i/dsc0158cb.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/2728/dsc0158cb.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...