-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasienka001']Witam! Na razie nie mogę pomóc, ale będę opowiadać innym (razem z nr konta oczywiście) :-) Może coś spłynie na najpilniejsze potrzeby[/QUOTE] O super :) opowiadaj,opowiadaj Kasieńko :loveu: We wtorek porobie nowe zdjecia... -
[quote name='faith35']Amor to klon mojej babci psa... :) Amorku, ja Ci życzę, byś znalazł taki wspaniały domek, jak Tigerek u mojej babci ;)[/QUOTE] I niech sie tak stanie :)
-
Zrobiłam rozliczenie na pierwszej stronie...Nie podałam kosztów karmy,bo tak jak prędzej pisałam poszło ode mnie,karma od tłamsika sie skończyła jakis czas temu i dokupowałam nową,poza tym dostawały tez ryz z miaskiem... Reszte pieniędzy wzięłam na paliwo,bo troche tych kilometrów nakręciłam z maluchami... Teraz jeszcze została Foxi,musze poczekac chwile ze sterylka ,bo do ostatniego dnia maluchy jeszcze ciagnęły z niej i laktacja jeszcze nie zakończona... I jeszcze raz slicznie wszystkim dziękuje za pomoc:loveu:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mariat']Juz widze ten luzik:evil_lol: Aniu, Ty jeszcze pamietasz co to luz?:eviltong:[/QUOTE] Mam nadzieję ,że sobie przypomnę :) Jeszcze tylko zrobię porządek na wątku,muszę się cofnąć i poszukać recepty na "czytelność i jasność" i już na luziku będe robić wpisy przy porannej kawce:bigcool: -
[quote name='wiolabiszop']Wczoraj zaraz podałam numery telefonów do weta.Ten maluch to poprostu piekność cieszę się ze mam go tak blisko będę smrodka doglądać .Został obwąchany prze nasze psiaki trochę był zestresowany ale to normalne nawet nie narobił co za klasa.Wiadomo czyje wychowanie .:))No dziewczyny Aniu i Moniko czekam na pw inf. dotyczących facebok zeby was mieć w znajomych.Pozdrawiam[/QUOTE] Bardzo się cieszę,że ta rodzinka jest tak otwarta na kontakty zwłaszcza,że jesteś tam "pod reka"...Ja będziesz u maluszka to go koniecznie wycałuj ode mnie :)
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiolabiszop']Witam też tu zawitałam może na coś sie przydam.Bo pracy tutaj troche będzie.Wieczorkiem zapoznam sie z wątkiem.Ale gromadka psiaczków spora.[/QUOTE] Pewnie,że sie przydasz :) -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Jeszcze do wtorku nie będzie nowych wiadomości...Dzisiaj rozmawiaąłm z p.z TOZ,żeby powiadomiły p.Darka ,żeby był w domu,bo my tych suniek nie złapiemy bez niego,a ona mówi,że ludzie we wsi jak widzą ,że onae jada to juz poczta pantoflowa powiadamiaja go a on w te pędy gna wtedy do domu :),ale i tak mają zadzwonic do sasiadki... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Tymczas dla szczylów rzeczywiście potrzebny, tylko skąd go wyczarowac?[/QUOTE] Może ktos zna jakieś magiczne zaklęcie ??? A tak na poważnie ,pare sztuk moge wziąć,dzisiaj wyadoptowałam ostatniego ,piatego "swojego"szczeniora,ale lekko nie było.Dziewiątki nie dam rady opanować,niestety... -
Ostatni maluch w nowym domku:) ufff jeszcze Foxi.Domek bardzo fajny,poza tym Wiolabiszop juz się umawiała na spotkania,ma wciągnąć nowa opiekunkę na dogo,tak,że mozliwe,ze beda wieści z pierwszej ręki:lol: A psiurek prawdopodobnie tez będzie miał na imie Lacky :evil_lol: jak jego brat z Grudziądza:lol: Dwa psiaki znalazły domek dzięki toyocie:loveu:
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']Dasz radę :):)[/QUOTE] Ja może i tak,tylko czy samochód ,hi hi -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Wybieram się tam we wtorek za tydzień,tylko,zeby mi samochód do tej pory wytrzymał,bo oponki podobno mam w strzępach :( -
Asiu,dzisiaj koło 17-tej wyjadę ,rozmawiałam juz z Wiolą,ale jak będe wyjeżdżać to do niej zadzwonię :)
-
No całe szczęście ,że wróciłaś :)
-
[quote name='wiolabiszop']No jasne że możesz kochana liczyć na to że będę zagladać .Ja czekam w domku na was gorąca kawka jakies ciacho śmiało dziewczyny drzwi otwarte:)))))))))))))))))[/QUOTE] Może jutro ???
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Asia ,mam zgodę :) mozesz rezerwować :) -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ale sie cieszę ,ze sunia juz bezpieczna :) -
No,no ,ale sie Amorek lansuje :) tylko czemu ten domek ogłoszeń nie czyta,radia nie słucha...pewnie ze szklanej kuli korzysta...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Wpadłam, żeby napisać, że wysłałam to co miałam wysłać, ale zwrotnie jeszcze nic nie mam:shake:. A Ty:loveu: szczęściaro kiedy łapiesz luzik?;)[/QUOTE] W środe jeszcze muszę popracować:cool3: potem to odespac i odchorowac i luzik :lol: -
moniś ,jadziem tera z rudzieńkim :)
-
Atko,atko masz gościa :) i z tego co wiem szykuje niespodziankę:cool3:
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']A, kaja poproś może moda o zmianę założyciela wątku na ciebie, albo kogoś kto regularnie otrzymuje informacje na temat sytuacji, przydałoby się uaktualnić pierwszy post w informacje dotyczące ilości psów, aktualnych potrzeb i gdzie te psiaki są ogłoszone.[/QUOTE] Pisałam do milagros,żeby sie pokazała,może dziewczyna nie ma czasu,ale się zjawi...łatwiej by mi było z kims poprowadzić,poczekajmy moze sie zjawi... Psiaki nigdzie nie sa ogłaszane... [B]potrzebne sa dt dla szczeniorków,adopcje z tamtego miejsca są prawie niemozliwe...[/B] -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']kaja, porobię te ogłoszenia Reksia i wydarzenie dzisiaj, jak się ogarnę ;P A spójrzcie,m dostałam takie info od dogomaniaczki! I jest to sprawdzone ;)[/QUOTE] Dobrze,dobrze,cierpliwie poczekamy :) A jak z tym bazarkiem cegiełkowym zdziałacie coś ??? Lecę na zakupy ,faktycznie taka promocja,to ja rozumiem :) dzięki za info ogonku :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Ależ tu się dzieje. Dobrze, że trochę piesków ubywa i pojawiają się nowe domki. Moje psowate też niestety lubią upolować biedną zwierzynę. Najczęściej są to żaby, ropuchy albo niestety biedny krecik. Zawsze im zabieram zwierzątka i wypuszczam wolno. Szczególnie jedna mikrosunia wyszukuje specjalnie żaby w zaroślach i je zjada co mnie okropnie drażni bo żaby są bardzo pożyteczne.[/QUOTE] A dzieje sie dzieje :) tyle,że nie mam czasu zajrzeć i poczytać co u Twoich psiaków słychać...:( U nas tez wszystko sie wypuszcza,jedynie muchy i komary nie maja szans na ułaskawienie.Kiedys moja kotka walczyła z krecikiem,zabralismy jej go i zawieźliśmy na pole,a taki ładny ,sympatyczny był... [quote name='Borówka16']Gratulejszyn!!! :loveu: :)[/QUOTE] Jeszcze nie dziękuje ,został jeden szczeniorek jeszcze :) -
[quote name='wiolabiszop']Witam byłam dzisiaj na wizycie i moje spostrzeżenia są następujące.Pani Małgosia to bardzo mila osoba jak też jej córka Kamilka.Patrycja której ma być ten piesek była w szkole więc nie mialam sposobności porozmawiać ale myślę że rownie miła.Piesek byłby tylko w domu ,oczywiscie wychodząc na dwor za potrzeba z osba go pilnującą .Będzie spał w pokoju u Partycji bo to dla niej psiak.Ale osoba odpowiedzialna byłaby mam pani Małgosia ,ponieważ Patrycja ma 15 lat.Jak psiak będzie się nadawał do kastracji to nie ma problemu zostanie wykastrowany.Wrazie potrzeby jeśli psiak zachoruje to udzielą pomocy jadąc do weta.Teraz maja też pieska MIsia ma 10 lat ,małego kotka ktory jest w domu i dwa kocurki dorosłe.I są wszystkie zwierzęta bardzo zadbane i kochana przez rodzinkę .Panuje tam serdeczna i miła atmosfera.A co najważniejsze głowa rodziny czyli mąz pani Małgosi również kocha zwierzeta i zgodzil sie na adopcje pieska.W razie wyjazdu to nigdy nie wyjeżdzaja wszyscy przeważnie zostaje pani Kamilka córka pani Małgosi.Ogrodzenia nie ma ale posesja jest bardzo zadbana trawa przystrzyżona i piesek będzie pilnowany przy wyprowadzaniu .To tyle z mojej strony.:))))[/QUOTE] Dzięki wielkie Wiolu:loveu: A czy kochana moge liczyc ,że luknęłabys od czasu do czasu na małego ???No i oczywiście sprawdzenie potem czy faktycznie jajeczka zostana usunięte ;) Czyli co spotykamy sie ,tak ???
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Kaja a te 1000 zl jest przeznaczone na sterylki tej bandy? Jeżeli tak to chyba nie ma na co czekać i trzeba ciachac po kolei bo zaraz mogą kolejne szczeniory się tam pojawić Bazarek jakiś wirtualny bym zrobiła, ale zupełnie nie mam pomysłu jaki.[/QUOTE] Tak to jest na sterylki...od środy mam juz wolne więc dopiero wtedy mogę się ruszyć tam,prędzej nie dam rady,to jest dość daleko ode mnie,a jak sama wiesz u siebie tez mam urwanie głowy...doba za krótka... Jak któraś jest już tam w ciąży to w pierwszej kolejności poleca aborcyjne...dobrze,że raczej wszystkie sa dość małe,największy jest ten pies z łańcuchem.Jak tam byłam zdjęłam mu ten łańcuch i schowałam całe to ustrojstwo,ale podobno znowu jest uwiązany bo się na ludzi rzuca:roll: