Jump to content
Dogomania

kaja69

Members
  • Posts

    5770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaja69

  1. Mam już 100 zł na sterylke Sary!!!!
  2. To nie ten bezzębny,sorki.nie mam teraz pomysłu ,gdzie to może być.U nas koło cpn od tyg koczuje suka też wilczkowata,byłam wczoraj z jedzonkiem i wodą,ale jest tak płochliwa,że szok uciekła.Dzisiaj podobno wróciła,ma prawdopodobnie cieczkę.
  3. Fajnie by było gdyby razem poszły do nowego domku.One bardzo sie kochają.Jak Sara sie oszczenila,to Skubek jedzenie jej donosił i cały czas jej pilnował.Sa niesamowite :lol:
  4. Dzieki,to mój debiut i jestem zieloniutka jak szczypiorek.Mam mnóstwo rzeczy np z decoupage świeczniki,obrazki,kubki itp.Moge wszystko przeznaczyć na psiaki,niekoniecznie nawet moje.
  5. dla moich bezdomniaczek Sara,Mamba to magiczne imiona-znajdowały fajny domek
  6. A próbowałaś na nk,tam sa znajomi i znajomi znajomych bardzo łatwo można sprawdzić dom,jest potem kontakt.Ja niedawno mialam 7 takich pociech i kilka własnie znalazło domek przez nk.Wszystkie sa dość blisko i mamy kontakt
  7. Chyba znam tego bezzębnego i jeśli masz pomysł gdzie umieścić te szczeniaczki i inne to mozemy spróbować je wyciągnąć.Ja narazie,sama widziałaś,mam już tłok u siebie.Dwa dt może udałoby mi się załatwić,ale w boksach ,z tym,że opiekę miałyby z pewnością b.dobrą.
  8. też widze podobieństwo,ale sa ślicznie prawda? A jakie kumate!!! Zwłaszcza Skubek-kombinator Na sterylkę u mojej wet potrzeba jakieś 200 zł,mogę sie nawet umówic,że zapłacę później
  9. Witam jestem Ania ta od Saruni i Skubka,chętnie odpowiem na wszystkie pytania.:lol: Skubek jest już bezjajeczny a dzisiaj zostały zaszczepione p/wsciekliźnie
×
×
  • Create New...