To nie ten bezzębny,sorki.nie mam teraz pomysłu ,gdzie to może być.U nas koło cpn od tyg koczuje suka też wilczkowata,byłam wczoraj z jedzonkiem i wodą,ale jest tak płochliwa,że szok uciekła.Dzisiaj podobno wróciła,ma prawdopodobnie cieczkę.
Fajnie by było gdyby razem poszły do nowego domku.One bardzo sie kochają.Jak Sara sie oszczenila,to Skubek jedzenie jej donosił i cały czas jej pilnował.Sa niesamowite :lol:
Dzieki,to mój debiut i jestem zieloniutka jak szczypiorek.Mam mnóstwo rzeczy np z decoupage świeczniki,obrazki,kubki itp.Moge wszystko przeznaczyć na psiaki,niekoniecznie nawet moje.
A próbowałaś na nk,tam sa znajomi i znajomi znajomych bardzo łatwo można sprawdzić dom,jest potem kontakt.Ja niedawno mialam 7 takich pociech i kilka własnie znalazło domek przez nk.Wszystkie sa dość blisko i mamy kontakt
Chyba znam tego bezzębnego i jeśli masz pomysł gdzie umieścić te szczeniaczki i inne to mozemy spróbować je wyciągnąć.Ja narazie,sama widziałaś,mam już tłok u siebie.Dwa dt może udałoby mi się załatwić,ale w boksach ,z tym,że opiekę miałyby z pewnością b.dobrą.
też widze podobieństwo,ale sa ślicznie prawda? A jakie kumate!!! Zwłaszcza Skubek-kombinator
Na sterylkę u mojej wet potrzeba jakieś 200 zł,mogę sie nawet umówic,że zapłacę później
Witam
jestem Ania ta od Saruni i Skubka,chętnie odpowiem na wszystkie pytania.:lol: Skubek jest już bezjajeczny a dzisiaj zostały zaszczepione p/wsciekliźnie