Jump to content
Dogomania

kaja69

Members
  • Posts

    5770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaja69

  1. [URL=http://img716.imageshack.us/i/dsc0144f.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6328/dsc0144f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/dsc0148by.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1779/dsc0148by.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img231.imageshack.us/i/dsc0151pa.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9412/dsc0151pa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/dsc0152vp.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/262/dsc0152vp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/dsc0154sdm.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9135/dsc0154sdm.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://img651.imageshack.us/i/dsc0138tk.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4772/dsc0138tk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img838.imageshack.us/i/dsc0139g.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5877/dsc0139g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img84.imageshack.us/i/dsc0141s.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7879/dsc0141s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/dsc0142ay.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4102/dsc0142ay.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/dsc0143kk.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2893/dsc0143kk.jpg[/IMG][/URL]
  3. I reszta obiecanych zdjęć :) [URL=http://img714.imageshack.us/i/dsc0123pq.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1039/dsc0123pq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img803.imageshack.us/i/dsc0124s.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/291/dsc0124s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img802.imageshack.us/i/dsc0130ij.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/4025/dsc0130ij.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/dsc0131rfv.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3659/dsc0131rfv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img534.imageshack.us/i/dsc0134ng.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4346/dsc0134ng.jpg[/IMG][/URL]
  4. Trzy szczeniorki w tydzień:lol:
  5. [URL="http://img833.imageshack.us/i/dsc0119vy.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9826/dsc0119vy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img18.imageshack.us/i/dsc0117hj.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4484/dsc0117hj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img545.imageshack.us/i/dsc0120eq.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8153/dsc0120eq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img860.imageshack.us/i/dsc0125y.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/4921/dsc0125y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/dsc0128cg.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5987/dsc0128cg.jpg[/IMG][/URL] Reszta jutro :) Igiełko bardzo się cieszę ,ze się poznałysmy :) i myśle ,ze będziemy sie odwiedzać nawzajem :)
  6. A ja dzisiaj poznałam Igiełkę ,jej Mamę,Rudzię i Nesię OSOBIŚCIE:bigcool:i mam wrażenie jakbyśmy znały sie od zawsze :) no moze nie z Nesia i Rudzią,którym naraziłam sie na samym wstepie aparatem fotograficznym:shake: A teraz kilka fotek z dzisiaejszej sesji zdjęciowej [URL=http://img864.imageshack.us/i/dsc0111j.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/2488/dsc0111j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/dsc0110sg.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4549/dsc0110sg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img546.imageshack.us/i/dsc0112f.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4872/dsc0112f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/dsc0114al.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5278/dsc0114al.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/dsc0115xe.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6905/dsc0115xe.jpg[/IMG][/URL]
  7. Dzisiaj znowu byłam w trasie :) Przedostatni szczeniorek w nowym domku :)
  8. Hi hi Asia juz wszystko przekazała :) I dobrze,bo ja dopiero niedawno zladowałam do domu... Domek bardzo fajny,bardzo psiolubni ludzie i czekali na nowego członka rodziny :)Oprócz nowego legowiska czekał juz ugotowany ryz z miaskiem ,sucha karma i gryzaczki :)
  9. [quote name='Igiełka']wspaniałe wieści,ogromnie cieszą takie adopcje :lol: jeszcze psi kawalerzy zostali ehh śliczni, zresztą co tu dużo pisać psia mamusia jest boska :lol:[/QUOTE] To się zgada igiełko,boska :)tylko zapomniałas dopisać ,że "jak wszystkie moje psiaki";) [quote name='toyota']Śliczna mamusia, nie powinno być problemu z domkiem dla niej. Koresponduję z panią, której spodobał się ten beżowy chłopczyk. Pani wydaje się być sensowna, ale to na razie nic pewnego, bo mieszka na wsi i muszę zobaczyć czy ma ogrodzenie. Piesek miałby mieszkać w domu. Trzeba będzie ją sprawdzić...[/QUOTE] Trzymaj reke na pulsie Asiu,bo Ty masz dobra reke do adopcji :cool3: [quote name='Mariat']To fajnie, bo już mi szalone pomysły przychodziły do głowy.:cool3: Jak dotąd to łaciate psiaki jako pierwsze znalazły domki. Zaczęłam wiec kombinować na dorobieniem kolorowych latek pozostałym.:evil_lol: Pytanie, czy ludzie uwierzyliby ze wszystko przez te chemie i szampony.....:diabloti:[/QUOTE] Marylko,dostałam niedawno maila "w jakim kolorze sa te pieski?"Chciałam odpisać ,że zostały juz tylko zielone,bo czerwone i niebieskie się skończyły:cool3:
  10. To ja go znowu wywinduje na górę...
  11. Chłopak musi się przekonać,że tamto zycie nie ma nic wspólnego z teraźniejszym,troche czasu i będzie wszystko w porządku :) miałam troche takich psów co to chciały moich chłopaków uszkodzić,pare dni i nawet na męskich gości nie reagowały...będzie dobrze:)
  12. To teraz trzymamy kciuki,żeby domek się superaśny znalazł :)
  13. [quote name='irenaka'] Do filmu to może jeszcze się nie nadaje Haneczko, ale kto wie;), może przy następnej okazji wygryzie;) Pana Grzegorza z krzesła prowadzącego audycję:cool3:.[/QUOTE] To ja juz może poproszę o odcisk łapy ,bo jak zacznie Amorek gwiazdorzyć to juz się nie dopcham:cool3:
  14. Hej,nie przesadzajcie:cool3: a rudzieńki to co??kolorek po mamusi będzie miał a jak uszki staną to juz będzie wykapana Foxi:lol: no reszta to przyznaję,ze nie podobna,ale nie znamy przecież tatusia :)
  15. A ja widziałam króliczki :) jedna ładniejsza od drugiej :)
  16. [quote name='Atomowka']Kaja czasami warto stłuc dupsko :P No to super,że i u Ciebie sie coś ruszyło z adopcjami[/QUOTE] Tak ,tylko,że to boli :cool3: Ja jeszcze się nie cieszę,dwa szczeniorki jeszcze sa u mnie... Obiecane zdjęcia [URL=http://img15.imageshack.us/i/dsc0073wj.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9589/dsc0073wj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img851.imageshack.us/i/dsc0081zh.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6882/dsc0081zh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img811.imageshack.us/i/dsc0095rj.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8059/dsc0095rj.jpg[/IMG][/URL] I mamusia :) [URL=http://img221.imageshack.us/i/dsc0060uvieayrl.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2494/dsc0060uvieayrl.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Mariat']Aniu dbaj o siebie. Zwolnij i odpocznij . Oprocz mamuski ile psiakow jeszcze szuka domkow?[/QUOTE] Marylko,to jest jak zbieganie z góry..wiesz,że musisz sie zatrzymać a zamiast tego nabierasz prędkości...oj potłukę sobie doopsko na samym dole... [quote name='toyota']2 chłopaki jeszcze są do wzięcia : rudy i brązowy kudłatek. No i moje, dla każdego starczy ;).[/QUOTE] Dokładnie,dzisiaj moze uda mi sie wstawić wczorajsze zdjęcia...a razem z Asi psiakami mamy 5 sztuk...
  18. [quote name='Mariat']Jeszcze cztery lata temu Sonka tez polecialaby , ale teraz zaczyna od myslenia. Rzucac sie na cos co ma ponad dwa metry wysokosci? Niezbyt rozsadne. Lepiej poobserwowac. Gratuluje nowych domkow. Aniu, to ile "sztuk" teraz liczy Twoje stado?[/QUOTE] Moje też myślą...czasami...jak coś wielkiego pokaże sie na horyzoncie,czyli jakimś cudem dostanie się na podwórko,wtedy wszystkie atakuja a szef stada przybiega do mnie po "posiłki" :) Liczę i liczę i wychodzi mi ,że 21 sztuk mam na stanie...
  19. [quote name='Mariat']Dobrze ,ze u mojej suni przewaza instynkt samozachowawczy:evil_lol: Daleko za Sydney natknelysmy sie na stado kangurow. Ich "straznik" stal nieruchomo w pozycji bojowej i czekal na nas.:mad: Na szczescie Sonia nie pobiegla do nich, tylko stanela przy mnie i przygladala sie zwierzakom, ktore niespiesznie w podskokach "odeszly". Pozniej dowiedzialam sie od wlascicieli terenu, ze ich dwa duze psy zostaly dotkliwie pobite przez kangury, gdy podbiegly zbyt blisko.:eviltong:[/QUOTE] Moje by sie rzuciły na pewno...ino,że moje w stadzie to bardziej odważne... Dzisiaj wyadoptowałam dwa szczeniaki :) Jednego zawiozłam do Grudziądza a sunię do Włocławka :) Domki bardzo psolubne i mam nadzieję,ze wszystko bedzie w porządku i że to sa te domki na zawsze...
  20. Tak łaciaty chłopczyk zamieszkał w Grudziądzu :) Dzięki Asiu za wszystko:loveu: Ale to nie wszystko....sunia zamieszkała tez od dzisiaj we Włocławku :) Państwu dwa miesiące temu odeszła za TM 15-letnia sunia,a dom bez psa to nie dom. Zamieszkała w bloku i juz miałam telefon,że mała czuje sie juz jak u siebie a rodzinka zachwycona... Na chłopczyka czekało imie Lucky,a na dziewczynke Migotka:lol:Ciocie chrzestne chyba nie mają nic przeciwko,co ;)??? Zrobiła jeszcze zdjęcia tych dwóch chłopców ,ale juz dzis nie dam rady wstawić... znowu padam na nosek....
  21. Sa ludzie i parapety,Figa trafiła na te drugie :) A ten pan to faktycznie dziwny... Wydaje mi się ,że ten domek jeszcze nie jest świadomy,że Amor czeka na niego...wszystko w swoim czasie,odnajdzie sie i zobaczysz sama powiesz ,że warto było poczekać :)
  22. Zaglądam do Nesiuli tak na szybciutko...coraz mniej mam czasu,czy Wam tez się doba skraca ???
  23. Oczywiście ,że wkleje zdjęcia i może jakieś wieści:cool3: Narazie cichutko,żeby nie zapeszyć...Jutro prawdopodobnie nie dam rady urządzić sesji zdjęciowej,ale mam nadzieję,że środowe popołudnie będę już miała wolne...
  24. Zglądam do Majeczki,chociaż na chwilkę :)
  25. No to cudnie:) Suńka miała szczęście,wiedziała psina gdzie się błąkać :)
×
×
  • Create New...