-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
kaja69 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
To ja moge zadeklarowac te 3,60,wiecej nie dam rady,niestety,ale mam na swoich utrzymaniu masę zwierzaków... Poproszę o konto do wpłat... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Biedna kura... :( Ja wiem, że to instynkt i natura, ale bardzo mnie boli za każdym razem, gdy moim kotom albo psom uda się upolować jakieś mniejsze stworzonko...[/QUOTE] Nooo,niestety instynkt to instynkt,zwlaszcza i mamusiek... Kiedys kotka przyniosła nam malego zajączka,niestety nie przezył... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
W weekend była u mnie moja mama i o mało co nie wyjechałaby boso...Ares wrąbał jej sandałki,dobrze,ze miała jeszcze laczki :( Foxi z kolei upolowała kurę i zaniosła szczeniakom,z kury zostały tylko piórka ,łepek i pazurki :( -
Wiecie co??szczeniorki robia sie wielgachne,zwłaszcza chłopcy...tatus chyba był sporych gabarytów:)
-
Dzięki bardzo Asiu:loveu: Jutro będę ze szczeniorkiem :lol:
-
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
kaja69 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Podniosę chłopaka moze jeszcze ktoś go wypatrzy i cos doradzi ... -
Irenko,znowu ten domek Amorka radia nie włączył o odpowiedniej porze:shake:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igiełka']Przybiegłam z bazarku z koralikami, przepiękne tam dzieła naszej Cioteczki Kaji. :lol:[/QUOTE] A dziękuje ,dziękuję :) [quote name='tłamsik']a ja zamówiłam koraliki.. nanananana :D[/QUOTE] Masz taki sam gust jak moja córka,tez te chciała dla siebie :) może dlatego,ze to jej ulubione kolory :) -
Już tam byłam :) A u szczeniorków cisza... Asia byłaś na tej wizycie ???
-
Trzymam kciuki za dzisiejszy wypad do radia :) Amorek to juz gwiazda radiowa dla niego to pikus pewnie taki występ,he he
-
Czy ja dobrze widzę ,ze Amorek reklamuje Krople Beskidu ???No no ,wystep w radio,teraz reklama,chłopak medialny :)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='omi']Aniu bardzo dziękuję![/QUOTE] Nie ma za co :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Już tam byłam :) -
Zapraszam na bazarki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209152-Bajki-dla-najmłodszych-ale-mamusie-też-je-lubią-bazarek-do-dnia-15.06.2011[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209200-Biżuteria-na-moje-tymczasy-do-19.06-11-do-godz.22.00[/URL]
-
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
kaja69 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Dokładnie,więcej tragedii w tytule i większe zainteresowanie.. Gosiu a czy jest mozliwość ,zeby ogłoszenia porozwieszać w lecznicach weterynaryjnych ? Wiesz tam przychodza ludzie,którzy np stracili swojego pupila i niektórzy bardzo szybko chca następnego.Zawsze to jakas szansa... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='omi']Dziewczyny zaglądnijcie na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/208004-SZCZENIAK-SZUKA-DT-LUB-DS-i-znale%C5%BA%C4%87-nie-mo%C5%BCe-kto-mu-pomo%C5%BCe?p=17040743&posted=1#post17040743[/url] Powiedzcie co dalej robić... Dziewczyna nie poradzi sobie sama[/QUOTE] Zaraz tam wpadnę ... a tymczasem zapraszam na bazarki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209200-Biżuteria-na-moje-tymczasy-do-19.06-11-do-godz.22.00[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209152-Bajki-dla-najmłodszych-ale-mamusie-też-je-lubią-bazarek-do-dnia-15.06.2011[/URL] -
Borówko,wpadam znowu ze spamem :) juz i tak mam obiecane urwanie głowy,więc nic do stracenia nie zostało mi:cool3: zapraszam na bazarki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209152-Bajki-dla-najmłodszych-ale-mamusie-też-je-lubią-bazarek-do-dnia-15.06.2011[/URL] i drugi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209200-Biżuteria-na-moje-tymczasy-do-19.06-11-do-godz.22.00[/URL]
-
Nesiulka rozpieszczana do granic mozliwości,he he A jak to się stało,ze u Was burzy nie było?? W Wasza strone poszła od nas,dziwne... przy okazji pospamuje ,dobrzę ?? Zapraszam na bazarki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209200-Biżuteria-na-moje-tymczasy-do-19.06-11-do-godz.22.00[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209152-Bajki-dla-najmłodszych-ale-mamusie-też-je-lubią-bazarek-do-dnia-15.06.2011[/URL]
-
znowu Ci pospamuje ,dobra?? Nie urwiesz mi głowy co?? zapraszam na bazarki http://www.dogomania.pl/threads/209152-Bajki-dla-najmłodszych-ale-mamusie-też-je-lubią-bazarek-do-dnia-15.06.2011 i drugi http://www.dogomania.pl/threads/209200-Biżuteria-na-moje-tymczasy-do-19.06-11-do-godz.22.00