-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
[quote name='toyota']A moje leją i kupają bez pardonu. Prześlę Ci je zatem na naukę kindersztuby. Migotka śliczna dziewczynka i najważniejsze, że w kochającym domku :).[/QUOTE] Asia wiesz,że u mnie ze względu na swobodny wybieg prosto z domu,mam ułatwione zadanie i psiak kumaty to w momencie załapie gdzie jest toaleta :)
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
kaja69 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Tylko proszę o przypominanie o wpłacie,bo strasznie zalatana ostatnio jestem i zapomniec mogę... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Zaglądam do piesków i ja. Zdołowana ździebko, bo na kielecczyźnie taki wysyp psów,że.....:roll:[/QUOTE] Marna to pociecha,ale na kujawach też :( -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
kaja69 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Przelew poszedł,zmieniam na 5 zł,więcej nie mogę :( -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Wiesz ,co miało byc dla p.Doroty to niech będzie,bo na Zakrzewek troche kasy dała gmina na sterylki i sa zaszczepione i odrobaczone ,więc narazie najważniejsza to adopcja szczeniorków-o szczeniorki nie sa zaszczepione-i karma ... Wiesz ,to studnia bez dna mam wrażenie...ale i tak ogromnie sie ciesze ,że jest tyle osób chetnych do pomocy,bez Was to ja bym sobie mogła tylko palcem w bucie pomachać... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Kochana kolejny bazarek ruszy po niedzieli jak tylko znajdę chwilkę .......zdjęcia fantów już zrobiłam całe szczęście ;) Kochana a te psiaki też są pod opieką Pani Dorotki ?[/QUOTE] Nie ,nie te to zupełnie inna bajka...chociaz te poznałam dużo prędzej niz psiaki p.Doroty,ale że to dośc daleko ode mnie i jakos tak jakos nie wiedziałam jak się za to zabrać,myslałam,że uda mi sie tam jeszcze raz prędzej pojechac i więcej fotek strzelic ,ale nie wyszło... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Nooo,moze ktos jakies bazarki na karme,czy cóś...tylko Ty Martusiu juz robisz bazarki na psy p.Doroty,więc nie będe Cie już o to prosić,bos i tak zapracowana ... -
[quote name='Martika@Aischa']O tak tak bardzo prosimy o zdjęcia naszego Atoska :) Stęskniłam się za chłopakiem;)[/QUOTE] Juz niedługo wakacje więc napewno podskoczę na sesje zdjęciową...
-
Dzisiaj bez spamu wpadam...przy niedzieli nie wypada...
-
Masz noska Irenko do nowych wiadomości ,hi hi ... Ale ja jaka jestem dumna,ze wychowałam dzieciaków na takie porządne psy:p a co troche sie pochwalę:eviltong:
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Tam jest kilka fajnych psiaczków,tylko,że pouciekały i pochowały się jak byłam...ten jest akurat dzikusek jak większość zresztą ... Szczylki przydałoby się zabrać na dt,ja nie dam rady tylu zabrać do siebie,na ta odległość ciężko będzie wyadoptowywać,poza tym to tez moga byc juz dzikusy.Jak tam byłam był chyba jeden albo dwa szczeniory,takie starsze juz ,ale zaraz myknęły i się nie pokazały,obawiam się żeby z tymi nie było podobnie... -
A teraz pozdrowienia od Migotki :) [URL=http://img864.imageshack.us/i/dsc01085sg.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/1435/dsc01085sg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/dsc01087za.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/485/dsc01087za.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/p1406111758.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5744/p1406111758.jpg[/IMG][/URL] I wiadomość o malutkiej:lol: Witam serdecznie!! Migotka sprawuje się bardzo dobrze, powoli zaczyna reagować na swoje imię. już zaaklimatyzowała się w domku, zna już każdy zakątek mieszkania,rozpoznaje mnie i moja rodzinę. dziś była na działce,a w piątek byłam z nią u weterynarza i nawet nie zapiszczała jak pani robiła jej zastrzyk. jest niesamowicie energiczna, radosna, załatwia się wyłącznie na dworze i co jest niesamowite sama się tego nauczyła jakiś instynkt chyba bo tylko raz załatwiła się w domku pierwszego wieczoru, a do tej pory nic:)ma swoje ulubione zabawki, swoje miejsce do spania z poduszką. Niestety jeszcze nie przesypia nocy wymęczona o 23 zasypia i już o 3 jest wyspana ale dzielnie pracujemy nad tym i już dziś spała do 4 :) Od wczoraj zaczęła szczekać :)
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Pewnie,że przynajmniej dla kilkoro psiaków przydałby sie odpowiedzialny domek,tylko,że najpierw raczej dt,te psy sa prawie dzikie i odrazu do ds to raczej nie bardzo. Na teraz szukam dt dla szczeniorków,jest ich 9 sztuk ,im trzeba dać szansę w pierwszej kolejności... Jedyne zdjęcia jakie sa to te na pierwszej stronie,z tego co wiem nikt oprócz mnie nie obfocił towarzystwa... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Aaaa wszystko w porządku...Ropuchojad broi,wszędzie jej pełno,ropuchy chyba sie skończyły,bo nie widzę,żeby ich szukała :) To jest takie ADHD,że szczeniaki przy niej to anioły,jak np karze jej zrobić siad to zrobi,ale doopsko chodzi jakby ja coś parzyło...a Wilczuś po tym linieniu zrobił sie jakis malutki,chyba za bardzo go wyskubałam ... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
I się nie dowiemy :( smutna ta nasza psia rzeczywistość... -
Mały rudzielec ,prawie nie siusia w domku:) taki porządnicki :) ale za to jego mamusia zagryzła mi juz trzy kury :(juz nie duzo mi ich zostało,wszystkie wymordowane przez tymczasy :( I zapomniałam u siebie pospamować z tego wszystkiego... Prosze podpisujcie petycję [URL]http://www.8hours.eu/[/URL]
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Podczytuję ale czekam na rozwój wydarzeń, niewiele mogę pomóc.[/QUOTE] Gdyby to było blizej,częściej podawałabym nowe wieście,ale niestety mam ograniczenia i czasowe i finansowe...a sama juz się nie moge doczekać kiedy tam pojadę ,ale aż się boje ... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Czy nikt juz do moich psiaków nie zagląda ???:( To ja se chociaz pospamuje u siebie...o podpisywanie petycji proszę:modla: [URL]http://www.8hours.eu/[/URL] -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
kaja69 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
To ja w ramach podnoszenia watku ,pospamuje znowu Tym razem o podpisywanie petycji prosze:modla: [URL]http://www.8hours.eu/[/URL] -
atko ,ja znowu ze spamem:cool3: tym razem o podpisywanie petycji prosze :modla: [URL]http://www.8hours.eu/[/URL]
-
Kasumi,przepraszam,że znowu spamuje ,ale o podpisy prosze :modla: http://www.8hours.eu/
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Znowu ze spamem wpadam :) o podpisywanie petycji tym razem prosze:modla: [URL]http://www.8hours.eu/[/URL]