Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Poleciało dziś dla Lolusia 350 zł z tego bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/143244-rozliczam-lawendowy-dla-lolcia-edycja-ii/page-10
  2. Feliks wygrał los na loterii :) Państwo cierpliwi i wyrozumiali. A tak się martwiłam, jak ułożą się relacje.
  3. Zapraszam na bazarek dla maluchów: http://www.dogomania.com/forum/topic/143949-lawendowy-na-bezdomne-koci%C4%99ta-do-1911-godz-22/
  4. Witaj Handziu :) Felix od dziś, dzięki pomocy SOZ, ma dom tymczasowy. Przyjechali po niego bardzo fajni młodzi ludzie. Mam nadzieję, że u nich będzie spokojniejszy niż u mnie. Mała to słodka przylepka. Dziś spała wtulona we mnie, a z jej brzuszka wydobywało się błogie burczenie. Feliks niestety ma traumatyczne ze mną przeżycia - próbowałam go złapać przy próbie ucieczki. Bałam się, że wpadnie w szpony Neli i Alfika. Ale małą z pewnością uda mi się oswoić i może u mnie zostać, dopóki nie znajdzie domku. A taki słodziak chyba nie będzie musiał długo czekać.
  5. Kocie wydatki 14-10-2014 weterynarz 13,00 zł 16-10-2014 mleko dla kociąt, karma 16,97 zł 17-10-2014 weterynarz 47,00 zł 24-10-2014 weterynarz 55,00 zł 29-10-2014 mleko, karma, żwirek 38,65 zł 04-11-2014 mleko, karma 19,66 zł 09-11-2014 karma, żwirek 32,66 zł 10-11-2014 karma, żwirek 47,87 zł 14-11-2014 karma, żwirek 12,97 zł 26-11-2014 weterynarz (Feliks) 75,00 zł Razem -365,91 zł z bazarku lawendowego 346,19 zł dług -19,72 zł z bazarku świątecznego 19,72 zł (pozostała kwota z bazarku światecznego została przekazana na konto SOZ z Jędrzejowa) saldo 0,00 zł
  6. Wspólnie z sąsiadką Ewą opiekujemy się bezdomnymi maluszkami z naszego osiedla. Chcemy je przygotować do adopcji. Maluszki były trzy. Jedna z nich znalazła już domek, pozostałe dwa czekają: 1. Cindy. Swoje imię zawdzięcza charakterystycznej kropeczce na pysiu. Ewa uznała, że imię znanej modelki będzie dla niej w sam raz :) Jako pierwsza znalazła domek. Na zdjęciu w objęciach nowej opiekunki: I dwie "krówki" 2. Kociak większy - nie wiemy, czy chłopak czy dziewczyna. Przeżył dwie łapanki i jest mocno wystraszony. Justyną (panią fotograf ) był wyraźnie zaciekawiony, mnie się być może boi po tym, jak próbowałam go złapać. Potrzebuje opiekuna, który lubi wyzwania. Okaże mu cierpliwość i poświęci czas. Małej, która bezczelnie okrada go z jedzenia, wyraźnie ustępuje. Taka trochę pierdoła. Z uwagi na podobieństwo do kociaka z opakowania karmy, dostał imię Feliks. Odpchlony, odrobaczony. 3. Mała jest dziewczynką. Ma na imię Milusia. Wystraszona, ale pozwala się wziąć na ręce. Nie wyrywa się, ale jak poluzuję "chwyt" to próbuje uciekać. Dlatego zdjęcia w klatce. I żarłokiem jest strasznym. Współlokatorowi wymiata żarcie łapką sprzed nosa. Ale lubi się do niego tulić. Odpchlona i odrobaczona. Milusia znalazła domek. Tutaj więcej zdjęć: https://plus.google.com/photos/112695929291504557171/albums/6079095757343477761 Przepiękną sesję zdjęciową zrobiła dla nas Pani Justyna. Za co bardzo, bardzo dziękuję. Dziękuję również elizie_sk, za kontakt z Panią Justyną i za pomoc. Tutaj więcej prac Pani Justyny: http://www.justynaszramowska.com/ https://www.facebook.com/JustynaSzramowskaPhotography A tutaj maluszki na fb, na profilu SOZ: https://pl-pl.facebook.com/Stowarzyszenie.Obrona.Zwierzat
  7. Gratuluję :) i .... troszeczkę zazdroszczę ...
  8. Z bazarku http://www.dogomania...owy-dla-lolcia/ poleciało na konto SBM 400 zł dla Lolusia
  9. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/143027-rozliczam-lawendowy-dla-lolcia/ poleciało na konto SBM 400 zł dla Lolusia
  10. Ogromna kwota Togusiu kochana :( Szykuję bazar jesienny z torbami, może uda się coś zebrać ... Ogarnę mieszkanie, jak to zwykle w sobotni gospodarczy dzień i biorę się do szycia ... Byle by tylko sprzęt nie zawiódł ...
  11. Togusiu, a może narzuta albo pokrowiec z soildnej tapicerskiej tkaniny ?
  12. Na pewno zadowolony. Z zabłoconego kojca na kanapy .... :)
  13. II edycja lawendowego dla Lolcia http://www.dogomania.com/forum/topic/143244-lawendowy-dla-lolcia-edycja-ii-do-1110-godzina-22/
  14. A ja zapraszam na drugą edycję lawendowego dla Lolcia http://www.dogomania.com/forum/topic/143244-lawendowy-dla-lolcia-edycja-ii-do-1110-godzina-22/
  15. I ja bacznie obserwuję wątek i czekam na wieści ... Tymczasem zapraszam na lawendowy bazarek dla podopiecznego SBM - Lolusia http://www.dogomania.com/forum/topic/143244-lawendowy-dla-lolcia-edycja-ii-do-1110-godzina-22/
  16. Lolcio zaprasza po lawendę z oneczkowego ogródka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143027-lawendowy-dla-lolcia-do-2909-godz-22/#entry15805122
  17. Lolcio zaprasza po oneczkową lawendę :) http://www.dogomania...o-2909-godz-22/
  18. [quote name='togaa']Jest tylko odpchlony i odrobaczony. Spory kamień na zębach . Nie wiem czy był ogłaszany? Raczej nie. Koniecznie trzeba Go ciachnąć. Emabluje wszystkie, sterylizowane nawet sunie.[/QUOTE] Znaczy się kobieciarz :loveu: Zupełnie jak mój Alfik :p
  19. Jestem na zaproszenie. Jaki jest aktualnie stan finansów suni ? Ile na minusie ?
  20. Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253879-Rozliczam-Praktycznie-i-dekoracyjnie-na-dwa-cele-SOZ-i-SBM?p=22314412#post22314412[/URL] przelałam na SBM 150 zł. Prośba o potwierdzenie jak kasa dojdzie.
  21. [quote name='andzia69']ale to teraz na dniach? czy wcześniej i nie ma Cię w wykazie?[/QUOTE] Teraz, 09 lipca
  22. Przelałam dla Rino 60 zł (maj, czerwiec, lipiec)
×
×
  • Create New...