-
Posts
1644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agasz
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
bardzo proszę o pomoc. wczoraj zaginęła schroniskowa Hera - ON-ka. adoptowana ok. roku temu. jej właściciele przeprowadzili się z Bilczy w okolicę Folwarku i tam zginęła. ma kilka lat, jest zaczipowana i wysterylizowana. poszukiwania na razie bez rezultatu. niestety zdjęć nie mam. :-( -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images64.fotosik.pl/304/970e0b67acc26233.jpg[/IMG]czy jeszcze ktoś zagląda do zuzi? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a pers to chłopak? oswojony - da się złapać? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
bardzo mi przykro, ale po rozmowie z Erką doszłyśmy do wniosku,że maluch na razie nie może trafić do mnie.mam zbyt chorą sunię w domu i to zagraża jej zdrowiu. naprawdę bardzo, bardzo mi przykro, bo chciałam mu pomóc:-( -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Agasz, Poker, dzięki wielkie:):). Szczeniaczek być może bedzie miał dom u znajomej p.Renaty, która jest sąsiadką tej kobiety. Zostały by dorosłe psiaki. Chętnie wysłałybyśmy jedną sunię do Poker, tylko kwestia transportu do Wrocławia. Oczywiście to bedzie możliwe, jak kobieta się zrzeknie psiaków, jutro zobaczymy. Mam tez nadzieję,że nie bedzie problemu z zabraniem ich ze schroniska, dzisiaj juz rozmawiałam z kierownikiem.[/QUOTE] myślałam,że szczeniaczek już bezpieczny. mogę wziąc go na dt, ale jak już pisałam potrzebowałabym wsparcia finansowego na weta. erka zna mój nr tel. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erka, jak nie będzie innego to ostatecznie DT może być u mnie. tylko potrzebowałabym wsparcia na weta bo przez moją sunię jestem bardzo pod kreską. w razie czego nr znasz. -
DRAMAT IZKA!!!MA DOM DZIĘKI WAM! Potrzebna pomoc w spłaceniu długu :(
agasz replied to PaSja Hera's topic in Już w nowym domu
iza, ringo czeka...:lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
o rany,to sprawa jest beznadziejna? byłaby chętna na tego szczeniaczka... dzwoniła do ciebie. miała dostać zdjęcia ma maila. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a wiecie co powiedział wet? są zdrowe? zaszczepił je? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a mogę nr tel? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
mam dom dla tego malutkiego pieska. na kogo kontakt? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
przepraszam,że nie w temacie,ale mam wielką prośbę o pomoc! moja sunia ma nawrót sepsy. zawsze leczona była u dr Steinhoffa, ale tym razem dr brak pomysłu,jak dalej leczyć zuzę. przerabiamy już czwarty antybiotyk,ale skutki są mizerne. ja nie chcę się poddawać i szukam dobrego lekarza, który mógłby ją skonsultować. do kogo waszym zdaniem najlepiej się udać? nalepiej oczywiście w kielcach. proszę poradźcie mi! nie chcę i nie mogę się poddać! -
CZY JEST GDZIEŚ WĄTEK AKTUALNYCH PSIAKÓW ZE SCHRONISKA? NIESTETY NIE MOGĘ OSTATNIO TAM JECHAĆ, BO MOJA SUNIA CHORUJE,ALE MAJĄC ZDJĘCIA CZASEM MOŻNA COŚ WYMYŚLIĆ. LILI CZUJE SIĘ ŚWIETNIE I BARDZO KOCHA SWOJĄ PANIĄ(MIESZKA 2 PIĘTRA PODE MNĄ), WIDUJĘ TEŻ NEWI (FIGA). BYWA U MOICH SĄSIADÓW W WEEKENDY A W POZOSTAŁE DNI U ICH SYNA. WYGLĄDA NA SZCZĘŚLIWĄ I TROSZKĘ PRZYTYŁA. MAM NADZIEJĘ ŻE TAK JUŻ ZOSTANIE.TO TYLE WIADOMOŚCI. POZDRAWIAM:hand:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
cudna ta sunia! taka krótkowłosa wersja mojej Zuzi. Zuza też była dzika, a teraz nie ma większej przytulanki! trzymam kciuki, ale już teraz coś mi mówi,że będzie z niej wspaniała psina.:kciuki: -
[quote name='andzia69']Agasz - to wszystko twoje psy???? Lili też? A Iskra jeszcze jest? bo na zdjęciach jej nie widzę...[/QUOTE] można powiedzieć,że to"kuzynostwo Lili":loveu:. moich niestety na zdjęciach nie ma. zdjęcia są z wyjazdu w plener w ramach oswajania malutkiej z innymi psami,ludźmi i otoczeniem. a o jaką Iskrę pytasz, bo nie znam takiej psiny?
-
[quote name='słodkokwaśna']Dziewczyny zgłoście jeszcze do gmin .....może ktoś im zgłosi.... Agasz ,prześlij mi te zdjęcia to wkleję [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] dzięki.zaraz wysyłam
-
obkleiłam ogłoszeniami o Izku Gagarina, alejki na Kaczmarka,weta na Kaczmarka, chęcińska obok pawilonów, zoolog na Karczówkowskiej... obdzwoniłam wszystkich znajomych psiarzy i poprosiłam moją cioteczkę. która pracuje na monitoringu na policji (ma tam podgląd prawie na całe miasto),żeby wypatrywała Izka. nie wiem co jeszcze można zrobić...