Jump to content
Dogomania

elaja

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by elaja

  1. [quote name='DZIR']No i dlatego Diego trzeba strzyc w miarę odrastania na teriera rosyjskiego CTR lub sznaucera olbrzyma. /niewielka różnica/. Taki wygłąd nie wynika tylko z mojej miłości do dużych terrierów ale wzlędy praktyczne : łatwa pielęgnacja i w przypadku ataku pies ma większe szanse bo napastnik / czytaj złodziej/ nie ma za co złapać. Bardzo mi się podoba zestaw CTR lub sznaucer olbrzym plus jużak - ostrzyżone jednakowo. Dobrze byłoby zrobić takie zdjęcie do ogłoszeń- w ten sposób zainspirować posiadaczy dużych terierów do adopcji jużaka. Sama kiedyś widziałam takie zdjęcie i marzę o takim duecie. Niestety choroba na razie nie pozwala na to.[/QUOTE] Oczywiście , że każdego psa można strzyc , to często wygoda i dla właściciela i dla psa . Dla mnie jednak najpiękniejszy na świecie jest rozczesany juzio :loveu: Długi włos w pracy psu na pewno nie przeszkadza - chciałabym widzieć tego potencjalnego złodzieja łapiącego za sierść mojego Aresika :diabloti: -widok bezzcenny :evil_lol: [quote name='Leila52']Diego moze tak dlugo siedziec u Pani Kamili jak dlugo bedzie potrzeba.Ja bede pokrywac jego koszty utrzymania i jestem za tym zeby ten pies jezeli juz to trafil do odpowiedniego domu,a nie szybko do byle jakiego.Dobrych domow trzeba czasami dlluzej szukac.[/QUOTE] NIe ma co ukrywać - Diego ma wyjątkowe szczęście :loveu:
  2. Tak czułam , że to Tamb zaoferowała dt dla Kubusia:lol:
  3. To Ariś myśli podobnie jak mój Timek :evil_lol: z tym , że Timek z ręki nie wyrywa , raczej próbował pilnować ale już wie , że jak chce pobiegać za piłką to wcześniej musi przynieść i oddać . Biorąc pod uwagę jego gabaryty to trudno byłoby odebrać mu zdobycz na siłę ;)
  4. [quote name='Lu_Gosiak']co tam u Diego??jak sie sprawuje? póki co z ogłoszeń cisza..[/QUOTE] No niestety , adopcje jużaków i jużakopodobnych to dość trudna sprawa . Często trzeba dość długo ogłaszać . To nie tylko problem charakteru ( bo często ludzie potrzebują i przyjaciela i obrońcy jednocześnie ) ale również czasochłonnej pielęgnacji - nie każdy ma ochotę bez przerwy czesać lub strzyc psa. Mimo to wierzę , że na Diego gdzieś ktoś czeka tylko jeszcze o nim nie usłyszał .
  5. Natalek , a mogłabyś napisać na czym ta nieuwaga polega ? Jeśli Ariś bardzo nakręca się na piłkę to powinnaś mieć przy sobie drugą , aby odwrócić jego uwagę od tej , którą aktualnie pilnuje. Lub mieć przy sobie jakiś smakołyk i podawać go za każdym razem jak odda zabawkę .
  6. Cały czas mam nadzieję , że Dolores będzie walczyć i wyzdrowieje . Co się mogło stać , że jej stan tak nagle się pogorszył , problemy z nerkami towarzyszą często ropomaciczu i chorobom serca . Dolores miała robione usg ?
  7. Nie do wiary ! Przecież Misiek to szczęśliwy pies , nic a nic nie wygląda na niedawnego smutasa . Zdjęcia super ! Tylko jeszcze brakuje zaktualizowanego tekstu do ogłoszeń .
  8. To może być jakiś mix pona . pudla z nie wiadomo czym ....Kilka lat temu przyszła moda zza oceanu na tworzenie przeróżnych miksów z pudlem w roli głównej - bo niby miały być niealergiczne ( "słynna" kampinoska pseudo ) i teraz sporo kosmatych i skołtunionych się poniewiera niestety.....
  9. a co w ogóle z Pikusiem ? Czy on jeszcze tam jest pod tym sklepem ? Co z nim będzie jak przyjdą mrozy i zacznie się prawdziwa zima ?
  10. Biedna sunia :-( a już się cieszyłam ,że bezpieczna i wszystko co złe to przeszłość . Jeśli udało się namierzyć " właściciela" to powinien zostać obciążony kosztami leczenia .
  11. Dzięki takim osobom ja Ty , ati76 schroniska pękają w szwach . Kupujesz sobie żywą maskotkę nie myśląc nawet czy będziesz miała czas się nią zająć , a osobę , która zaopiekowała się Twoim psem traktujesz jak darmowy hotel . Sama mogłaś wcześniej pomyśleć i szukać psu domu jeśli brakowało Ci czasu aby się nim zająć . Oczywiście , tu na dogo nikt nie ma dzieci ,a czasu i kasy ma pod dostatkiem.....
  12. Rozmawiałam dzisiaj z opiekunką Lorda ( bo tak ma na imię juzio ) i w zasadzie nie odniosłam wrażenia aby pies sprawiał jakieś poważne problemy wychowawcze. Owszem , jak typowy jużak jest nieufny w stosunku do obcych i bardzo zdecydowanie broni swojego terenu , jednak swojemu opiekunowi ufa bezgranicznie i na wszystko pozwala . Biorąc pod uwagę jego wcześniejsze przeżycia ( został znaleziony z okręconym wokół siebie drutem czy linką , która w dodatku go dotkliwie poraniła ) i młody wiek ( ma 1,5 roku ) zaryzykuje twierdzenie ,że jednak ma bardzo zrównoważony charakter , a braki w wychowaniu i socjalizacji mogą być z powodzeniem nadrobione. Jużaki to mądre psy i bardzo pojętne , w nowym domu , mając odpowiedzialnego człowieka Lord może okazać się wspaniałym towarzyszem. Wiem ,że adopcje jużaków to trudna sprawa , ale w tym przypadku trzeba go na szybko ogłaszać i szukać domu. Jak tylko wymyślę odpowiedni tekst , opiekunka obiecała również aktualne zdjęcia - zaczynam go ogłaszać wszędzie gdzie to możliwe , również tutaj . Druga opcja , na którą również godzi się opiekunka Lorda to hotel ze szkoleniem ( a raczej socjalizacją i nauką posłuszeństwa ) ,jednak w tym wypadku sama nie udźwignę już kosztów .....przydałoby się parę osób do współpracy . edit. na razie na fb , proszę o udostępnianie jeśli ktoś zagląda [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=210681679009279&set=a.101789229898525.2437.100002023443913&type=1&theater[/url] Tekst do ogłoszeń na portalach będzie inny , bardziej skoncentrowany na opisie charakteru i aktualnej sytuacji Lorda .
  13. [quote name='kkanarekk'] Tedi już w drodze ze swoją nową Pańcią:smile: Przyjechała sama po niego z Bielska z szeleczkami, smyczą. Domek marzenie, będą stałe relacje. Oby Misio miał tyle szczęścia co Tedi.[/QUOTE] :multi::multi::multi: Ogromnie się cieszę , że Tedi odnalazł swojego człowieka i będzie miał nowy , prawdziwy dom ! Przeczucie mnie nie myliło , mówiłam że tym razem to będzie właśnie to :loveu: [quote name='kkanarekk'] Rozmawiałam dziś z hotelem Misia i raczej te informacje o biciu kijem są nieprawdziwe, misio nie boi się kija, biega za nim, nie boi się podniesionej ręki za to jest bezgranicznie zakochany w człowieku, niedługo będą zdjęcia. Misio jak człowiek jest obok nie chce jeść bo woli być głaskanym. Jak mówi Iwona z hotelu to pies ideał.:smile:[/QUOTE] Czyli potwierdzasz moją opinię , złe traktowanie zawsze zostawia ślad nie tylko w psiej psychice - a Misio jak widać nie zachowuje się jak pies , który ma złe doświadczenia w relacjach z człowiekiem :lol: Teraz , jak trochę ochłoniesz to proszę o nowy tekst do ogłoszeń ( bo chwilowo wstrzymane ze względu na adopcję Tediego ) już taki tylko dla Misia . Dodam ,że również przydały by się fajne fotki z hotelu .
  14. Szczeniaki najczęściej są zarobaczone nicieniami więc pyrantellum w tym przypadku na pewno pomogło . Odrobaczanie i tak trzeba powtórzyć po około dwóch tygodniach ( giną tylko dorosłe , środek nie niszczy jaj pasożytów ) i wtedy można podać środek mający szerszy zakres działania ( taki , który niszczy też tasiemca bo większość psów ma również z nim do czynienia ). Jeśli chodzi o karmienie , to w przypadku podawania w pełni zbilansowanej i wysokobiałkowej karmy nie powinno się dokarmiać niczym innym . W przypadku karm tańszych i uboższych w białko , spokojnie można dawać biały ser , surowe i gotowane mięso , jakieś chrząstki do ogryzania. Szczeniaki jeszcze tolerują mleko ( ale pełnotłuste ) , później im pies starszy tym mniej pożytku z mleka - po prostu go nie trawi i może powodować biegunki. Szczeniakom ,które jako dorosłe psy będą duże , często zalecane są galaretowate wywary z kości , ścięgien i chrząstek cielęcych oraz rozgotowane i pozbawione kości kurze łapy.
  15. Psy , które kiedyś były bite , znęcano się nad nimi, nie muszą reagować strachem czy agresją tylko na widok kija - wystarczy uniesiona ręka , smycz w ręce , sięgnięcie po coś co leży na ziemi. Jeśli Misiek ma zaufanie do ludzi , lgnie do nich ( a tak wynika z relacji z hotelu) to raczej nie ma aż takich traumatycznych wspomnień . Jeśli chodzi o kontakty na linii dziecko-pies , to zawsze należy je kontrolować , szczególnie jeśli nie znamy przeszłości psa. Oczywiście psa należy obserwować , sprawdzić jego reakcję w różnych sytuacjach aby w przypadku adopcji było jak najmniej niespodzianek. Trzymam kciuki za udane spotkanie Tediego z nowymi właścicielami i za dobry domek dla Misia , który czeka gdzieś i być może o Misiu jeszcze nie usłyszał .
  16. [quote name='Klaudia M.']Zero odzewu:([/QUOTE] Bądźmy dobrej myśli , w końcu ktoś zadzwoni :loveu: i oby to był ten domek , jeden jedyny , idealny dla Wikuni. Ogłoszenia dopiero co wyszły . Jak znajdę trochę czasu to może pomyślę nad nowym tekstem , prześlę Ci do oceny i spróbujemy jeszcze raz ;)
  17. [quote name='togaa'] I po wizycie; Domek bardzo dobrze rokujący i odpowiedzialny , przygotowany mentalnie i materialnie na ew. 'szkodnika'.;) Podejrzewam ze teraz cały Swiat domku bedzie sie kręcił wokół Tediego i człowieka '"na własnośc" mu nie zabraknie. [B]tamb[/B] miała te same odczucia. Jestesmy umówieni na spacerową sesję zdjeciowa za jakiś czas . Prognozuję że będzie dobrze ![/QUOTE] [quote name='tamb']Bardzo dobry domek, dałabym bez lęku własnego tymczasowicza.[/QUOTE] [B]Nie pozostaje nic innego - tylko[/B]:thumbs::thumbs: [B]mocno !!![/B]
  18. O.k. w najbliższych dniach postaram się dowiedzieć jak najwięcej o psie i poogłaszać gdzie tylko możliwe . Jednak i tak uważam , że sensownym wyjściem byłoby zabranie go do hotelu , jakiegoś schroniska fundacyjnego chociaż , a więc w miejsce gdzie pies może być socjalizowany i obserwowany , mieć kontakt z różnymi ludźmi. Być może problemy mają związek z izolacją i brakiem kontaktu z człowiekiem , pies po prostu dziczeje . Wszystko można pewnie nadrobić właściwą opieką i socjalizacją .
  19. Fajnie ,że założyłaś małej wątek:lol: i przede wszystkim dziękuję za błyskawiczną akcję :loveu: bo jeszcze dzień lub dwa i nie byłoby kogo ratować :shake: Mam nadzieję ,że te problemy zdrowotne to tylko skutek stresu związanego ze zmianą miejsca , ogólnym niedożywieniem - a w konsekwencji spadkiem odporności . Super ,że została zabezpieczona surowicą , przez najbliższe dwa - trzy tygodnie będzie bezpieczna , później jak przeciwciała przestaną działać można ją spokojnie zaszczepić. Foty cudne :loveu: szczególnie te , na których jest z sunią -rezydentką , wygląda na nich jak wykapana córeczka mamusi :lol: Pomoc finansowa baaardzo potrzebna , bo to kolejny pies na utrzymaniu , same nie damy rady :-(
  20. [quote name='Fundacja Medor']jednak potrzebna jest pomoc dla jużaka który jest u p eli ścipeń w łodzi arturówek [url]http://www.dogomania.pl/threads/213256-Znaleziony-Ju%C5%BCak-szuka-nowego-domu-[/url]!!![/QUOTE] Mogę pomóc tylko ogłoszeniami , jeśli to coś da skoro z psem są problemy .
  21. Foty są cudne , Miki wcale nie ma tu pospolitego wyglądu - domowe ciepełko i niezły fotograf potrafią jednak zdziałać cuda .
  22. Piękne kudłaczki , te psiaki po prostu trzeba ogłaszać , z ładnymi fotami mogą mieć dużo większe szanse na dom.
  23. [INDENT][COLOR=green][B]SARA i PUSZKA. [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/217676-Bazarek-ogłoszenia-na-kudłaczki-w-potrzebie-do-30.11.2011./images/smilies/icon_smile.gif[/IMG].[/B][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlode-piekne-SARA-i-PUSZKA-dwie-sunie-szukaja-dwoch-domow-W0QQAdIdZ334330598"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ334330598[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/34_Wielorasowe/20729_Sara_i_Puszka_m_ode_pi_kne_niedu_e_prosz_o_domy_i_opiek_.html"]http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/3..._i_opiek_.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#000000][SIZE=2]krakusik.pl czeka[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/344841[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://tablica.pl/zwierzeta/psy/pozostale/oferta/sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze-prosza-o-domy-i-opieke-IDvudd.html/"]http://tablica.pl/zwierzeta/psy/pozo...e-IDvudd.html/[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=100756&title=sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze-prosza-o-domy-i-opieke"]http://www.pineska.pl/?do=view&id=10...-domy-i-opieke[/URL][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#000000][SIZE=2]eszukam czeka[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Sara-i-Puszka---mlode-piekne-nieduze---prosza-o-domy-i-opieke-.html,190406"]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/S...e-.html,190406[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://krakow.freecf.pl/sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze-prosza-o-domy-i-opieke_a53422"]http://krakow.freecf.pl/sara-i-puszk...-opieke_a53422[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.gablota.com/czytaj.php/?kategoria=zwierzeta&id_dzialu=1&miasto=&ido=4015"]http://www.gablota.com/czytaj.php/?k...asto=&ido=4015[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/30934/sara-i-puszka---mlode_-piekne_-nieduze---prosza-o-domy-i-opieke_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...omy-i-opieke_/[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/41583.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze-prosza-o-domy-i-opieke/40556"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...i-opieke/40556[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://tygodniowe.pl/27960-sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze-prosz/szczegoly.html"]http://tygodniowe.pl/27960-sara-i-pu...szczegoly.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/4516/Sara_i_Puszkamlodepieknenieduze_prosza_o_domy.html"]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwi...za_o_domy.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://4krakow.pl/florafauna/zwierzeta/sara-szuka-domu-_999-999-999/6947"]http://4krakow.pl/florafauna/zwierze...9-999-999/6947[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.ogloszeniakrakow.com/sara_i_puszka_szukaja_domow,20111129130633,ogloszenia,krakow.html"]http://www.ogloszeniakrakow.com/sara...ia,krakow.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.b24.pl/sara-i-puszka-3-letnie-urocze-nieduze-zapatrzone-w-czlowieka-sunie-czekaja-na-dwa-domy-o399275.htm"]http://www.b24.pl/sara-i-puszka-3-le...my-o399275.htm[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.krakowmiasto.pl/flora-i-fauna/psy/oferuje/krakow-sara-i-puszka-dwie-urocze-sunie-prosza-o-dwa-domy-rasa-pozostale-za-darmo-oferuje.htm"]http://www.krakowmiasto.pl/flora-i-f...mo-oferuje.htm[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.ogloszeniakrakow.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,3958/catid,56/Itemid,0/"]http://www.ogloszeniakrakow.pl/compo...d,56/Itemid,0/[/URL][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#000000][SIZE=2]info kraków pl czeka[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.ogloszeniamalopolska.pl/_ogloszenia_12592_sara_i_puszka_szukaja_domow_.html"]http://www.ogloszeniamalopolska.pl/_...ja_domow_.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.polgratka.pl/ogloszenie,20111129121235,sara_i_puszka_szukaja_domow.html"]http://www.polgratka.pl/ogloszenie,2...aja_domow.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/636662-sara_i_puszka_mlode_piekne_nieduze_prosza_o_domy_i_opieke.html"]http://krakow.pajeczyna.pl/Spoleczno..._i_opieke.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19147117_sara_i_puszka_mlode_piekne_nieduze.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1914...e_nieduze.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sara-i-Puszka,53086"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...i-Puszka,53086[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=3807[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/83261/Sara-i-Puszka---mlode-piekne-nieduze---prosza-o-domy-i-opieke/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/832...domy-i-opieke/[/URL][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#000000][SIZE=2]przygarnij zwierzaka czeka[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://www.offer.pl/show.php?id=12546[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=561[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/sara-i-puszka-dwie-urocze-mlode-nieduze-sunie-czekaja-na-dwa-domy.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/sara-i-p...-dwa-domy.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,sara_i_puszka_mlode_piekne_niedu,40358.html"]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,p...edu,40358.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://perfekcyjnezoo.pl/advert/show/53/SARA-i-PUSZKA-urocze-sunie-czekaja-na-dobre-domy"]http://perfekcyjnezoo.pl/advert/show...-na-dobre-domy[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.mojeryby.com.pl/ogloszenia/psy/pies/oddam/,1249.html"]http://www.mojeryby.com.pl/ogloszeni...dam/,1249.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,44175,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...4175,Lw==.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/83261/Sara-i-Puszka---mlode-piekne-nieduze---prosza-o-domy-i-opieke/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...domy-i-opieke/[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze,id2580b4kt22eb1.html"]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjm...b4kt22eb1.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=42585[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/201668-sara-i-puszka-dwie-3-letnie-nieduze-urocze-sunie-do-adopcj-oferta-malopolskie/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...a-malopolskie/[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/100219[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=285048597&ts=1322572445"]http://krakow.olx.pl/item_page.php?I...&ts=1322572445[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.neeon.pl/193452-sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze-prosza-o-domy-i-opieke.html"]http://www.neeon.pl/193452-sara-i-pu...-i-opieke.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2110942-sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze-prosza-o-domy-i-opi/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2110...-o-domy-i-opi/[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://przekazik.pl/ogloszenia-krakow/item/87_psy/2942_sara-i-puszka-mode-pikne-niedue-prosz-o-domy-i-opiek.html"]http://przekazik.pl/ogloszenia-krako...y-i-opiek.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#000000][SIZE=2][URL="http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/1690/_Sara_i_Puszka_m%C5%82ode_pi%C4%99kne_niedu%C5%BCe_prosz%C4%85_o_domy_i_opiek%C4%99"][COLOR=#4444ff]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/..._i_opiek%C4%99[/COLOR][/URL]_[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/14656,Sara-i-Puszka---mlode,-piekne,-nieduze---prosza-o-domy-i-opi.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/146...domy-i-opi.htm[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://zwierzeta.anonse.pl/malopolskie/krakow/psy,594/krakow-sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze-prosza,3209427.html?type=free"]http://zwierzeta.anonse.pl/malopolsk...html?type=free[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=197703&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1951346357/krakow-Sara-i-Puszka-mlode-piekne-nieduze-prosza-o-domy-i-opieke.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...-i-opieke.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=123096[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-310161.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://adpedia.pl/malopolskie/krakow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/sara_i_puszka_mlode_piekne_nieduze_prosza_o_domy_i,191640/"]http://adpedia.pl/malopolskie/krakow...domy_i,191640/[/URL][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#000000][SIZE=2]tu sprzedaj czeka[/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2]centrum ofert czeka[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=85417[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.iogloszenia.net/9345,urodzily-sie-bezdomne-w-przyulicznych-zaroslach-przygarnieto-je-do-wi.html"]http://www.iogloszenia.net/9345,urod...-je-do-wi.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL]http://www.cret.pl/node/171131[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze-prosza-o-domy-i-opieke.html,,2:advknt:1138252,c0:vwadv:1138252"]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia...:vwadv:1138252[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4444ff][URL="http://krakow.swistek.pl/sara-i-puszka-mlode-piekne-nieduze-prosza-o-domy-i-opieke-_130581.html"]http://krakow.swistek.pl/sara-i-pusz...e-_130581.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [/INDENT]
  24. Jeśli jest zgłoszony do jużaków ( banerek w moim podpisie ) to go znajdę , jak nie to podeślij mi proszę link . Adopcja juźków to trudna sprawa , ale jednak niektórym się udaje. Tym najbardziej w typie rasy , o których mam konkretne informacje , zakładam też wątki na forum jużaczym . Jednak to dosyć małe forum ale zawsze liczę ,że sporo ludzi zagląda tam z ciekawości i któregoś juźka wypatrzy. Ogłaszam też juzie na fb , ogłoszenia najczęściej zamawiam bo sama mam czas aby zrobić tylko kilka a nie kilkadziesiąt ogłoszeń. O widzę ,że już wkleiłaś , pisałyśmy równocześnie ;)
  25. [quote name='keria']Z tego co wiem to z rejonów Krzeszowic psy też są zawożone do Olkusza.[/QUOTE] Olkusz je tylko wyłapuje , później chyba jadą do Jastrzębia . O życie niejednego trzeba później walczyć - to taka pamiątka po olkuskim SPA :shake:
×
×
  • Create New...