Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. magdola,to może napisz na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap"]wątku sterylkowym [/URL]z prośbą o dofinansowanie sterylizacji.Próbować warto. Zawsze to jakaś opcja.
  2. Migiem na górę kochany.... :mad: :loveu:
  3. [quote name='Gabi79']Oj tak, wygłaszcz przystojniaka:lol:[/QUOTE] Podpisuję się pod tym !! :):):) :loveu:
  4. [quote name='Martika@Aischa']Błyskawica :loveu::loveu::loveu: zaciskam z całych sił !!!!!!!!!!!:thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] Ja też !!! zaciskam bardzo bardzo mocno !!!!:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  5. Pogoda jak zwykle sprzyja... :( wrrr.... Dobrze,że Uszatek już bezpieczny :) Oby jak najszybciej trafił do domowego DT.
  6. [quote name='Gabi79']Ja kocham psie staruszki, mają w sobie magię. Też chętnie przynajmniej kilka chciałabym wziąć do siebie, ale nie mogę:placz:[/QUOTE] Udostępniłam chociaż na FB. To takie smutne,że nie wszystkim zwierzakom można pomóc :(
  7. Jak będzie FB to na pewno udostępnię... bidulek :(
  8. I ja też jestem na zaproszenie Agusi. Niestety finansowo nie jestem w stanie pomóc.:( Będę kibicować Zosieńce,bo takich psiaków mi najbardziej żal i najchętniej wszystkim dałabym dom....
  9. [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/487211_591528054207479_599002685_n.jpg[/url] piękne :loveu::loveu: dziękujemy za zdjęcia!!!! :):)
  10. [quote name='AgusiaP']Czekamy na relację;) ale to już na wątku Fruzi:lol:[/QUOTE] To już tam pobiegłam :)
  11. Cieszę się,że wszystko odbyło się bezproblemowo :):) Kochana,nasza dzielna Bystra:loveu: :multi: [quote name='Guciek']:multi::multi::multi: POWODZENIA DZIEWCZYNY! PS nie wiem czy to tu, ale mialam na watku zameldowac jak dojdzie kasa za transport - dotarla po polnocy jakims cudem ;)[/QUOTE] Dzięki za potwierdzenie ;) mamy konto w tym samym banku i to pewnie dlatego :)
  12. Podrzucam Stefcię :):) Już bardzo mało brakuje do całej kwoty:multi:
  13. jjestem na zaproszenie Martuni...serce się kraje na widok tego biedaka :( ale bardzo się cieszę,że guz to nic złośliwego...kamień z serca!!!!
  14. ewu,podaj link do wątku,bo nic się nie wyświetla.
  15. bardzo dobre wieści,co wchodzę na wątek to naprawdę buzia mi się uśmiecha.... ;)
  16. [quote name='Gabi79']Beatko, Stefcia wyrusza w najbliższą:lol: niedzielę po południu[/QUOTE] oki, dziękuję za informację :):)
  17. Gabrysiu a w jaki dzień Stefcia jedzie?? Żebym wiedziała kiedy najmocniej zacisnąć kciuki :):) :thumbs:
  18. Eluniu te 20 zł na Twoje konto przelać tak?? :):) Dobrze,że są pieniążki więc jeśli nic innego nie wypali z tym transportem to "stać" Bystrą aby jechała do nowego DT. Naprawdę w tej kwestii odetchnęłam z ulgą,bo zawsze są problemy finansowe i chociaż raz możemy mieć spokojną głowę. ;) Wiadomo,że lepiej żeby jak najwięcej pieniążków zaoszczędzić,ale najważniejsze,że jest z czego. ;) [B]DZIĘKUJEMY wszystkim darczyńcom [/B]:loveu: :loveu: :Rose::Rose:
  19. zapisuję na zaproszenie Iwonki... zdjęcia też nie widzę. a psiak ile może mieć lat tak na oko?? zabiłabym tego człowieka co mu to zrobił :angryy::angryy:
  20. I zaglądam na dobranoc do Bostonka :sleep2::sleep2:
  21. [quote name='Gabi79'] Beatko, za Twoje egzaminy będziemy trzymać kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Przydadzą się Gabrysiu :buzi: dziękuję :):) :loveu: [quote name='Gabi79'] Cioteczki, co ja znowu poknociłam, że banerek widać nie we wszystkich moich postach???[/QUOTE] Widać kochana normalnie,mi się wyświetla przy każdym poście ;)
×
×
  • Create New...