Eluniu te 20 zł na Twoje konto przelać tak?? :):)
Dobrze,że są pieniążki więc jeśli nic innego nie wypali z tym transportem to "stać" Bystrą aby jechała do nowego DT.
Naprawdę w tej kwestii odetchnęłam z ulgą,bo zawsze są problemy finansowe i chociaż raz możemy mieć spokojną głowę. ;)
Wiadomo,że lepiej żeby jak najwięcej pieniążków zaoszczędzić,ale najważniejsze,że jest z czego. ;) [B]DZIĘKUJEMY wszystkim darczyńcom [/B]:loveu: :loveu: :Rose::Rose: