[quote name='Gabi79']Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Stefuni:loveu:
Giselle, tak sobie pomyślałam, że może trzeba poprosić Panią Beatkę, żeby pamiętali o Stefci, jak już będą gotowi na przyjęcie nowego pieska.
Oczywiście jeśli Stefcia przez ten miesiąc nie znajdzie domu.[/QUOTE]
Też tak myślę,miesiąc zleci a Stefcia miałaby fajny domek...