Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. pięknie :loveu: teraz już na pewno będzie tylko lepiej :):)
  2. melduję się u psiaka .. :(
  3. Niedobrze:shake: i co tu robić co robić...
  4. Też jestem ciekawa co tam u naszej Zosieńki :)
  5. [quote name='tiggi']poczciwy pyszczek, a w oczkach słodkie diabliki:evil_lol: Dziewczynka się rozkręca - i dobrze! może zapomni szybko co złe i będzie normalnym, wesołym pieskiem.[/QUOTE] Niech zapomina o tym co złe szybciuteńko ;)
  6. Kochana sunieczka :) Ma taki poczciwy pyszczek ;)
  7. Jest już banerek od niezawodnej cioci fochu :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239869-Lea-pogryzione-psie-dziecko%21%21%21-POMOCY%21-Pilnie-szukamy-DT%21%21%21"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7316/leau.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Martika@Aischa']Beatko napisze na pewno ...martwi mnie ta narośl ale mam nadzieję że to nic poważnego :([/QUOTE] Oby kochana oby.. :(
  9. [quote name='Gabi79']Jestem na prośbę Beatki, biedna sunia. Do mnie ostatnio dzwoniła Pani z Gliwic w sprawie Stefy, szukała dużej młodej, najlepiej długowłosej suni. Zadzwonię, zapytam[/QUOTE] Dzięki kochana :Rose::Rose:
  10. [quote name='Gabi79']Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Stefuni:loveu: Giselle, tak sobie pomyślałam, że może trzeba poprosić Panią Beatkę, żeby pamiętali o Stefci, jak już będą gotowi na przyjęcie nowego pieska. Oczywiście jeśli Stefcia przez ten miesiąc nie znajdzie domu.[/QUOTE] Też tak myślę,miesiąc zleci a Stefcia miałaby fajny domek...
  11. ciocie przepraszam,że na wątku Czakusia.Zajrzyjcie proszę do Lei,sunia pogryziona w schronisku :( ,jest w awaryjnym DT,ale nie może tam zostać..szukamy jakiegoś DT na Śląsku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239869-Lea-pogryzione-psie-dziecko!!!-POMOCY![/URL]
  12. [quote name='Martika@Aischa']U Bostonka powolutku wszystko się toczy :) chłopak cały i zdrowy :) pod koniec miesiąca wybierzemy się na szczepienie naszego królewicza ;) Pani Anetka zmartwiona bo Dolarek ma narośl na nosku która rośnie w szybkim tempie :( ech ...zabiorę i Dolusia do weta :([/QUOTE] Bostonek nam zdrowo rośnie :):) hihi:p Za to Dolusia coś dopadło...ojj :( Koniecznie napisz jak będziecie już po wizycie.
  13. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']b-b, dziękuję za informację! Już wysyłam PW! Natomiast póki co Lea reaguje agresją na inne psy, a z tego co wiem to tam inny psiak i kot... Także może być różnie... Ale nie szkodzi spróbować.[/QUOTE] Już Ci odpisałam.Dziękuję,że o mnie pomyślałyście. Bardzo chętnie bym pomogła,ale niestety nie mam możliwości izolowania zwierząt gdyby była taka potrzeba :( Mam psiaka i 4 koty. Jedyne co mogę zrobić to pozapraszać znajome ciocie na wątek i może wspólnymi siłami uda nam się znaleźć kącik dla suni.
  14. Oj uśmiechnęłoby się to szczęście w końcu do Ciebie Bostonku:shake:
  15. ja też się dołączam do trzymania kciuków!! :thumbs:
  16. No to niech Maciusiowi cały czas tak zdrówko dopisuje :)
  17. [quote name='piescofajnyjest']to ja sie biegne zameldowac na bazarku:)[/QUOTE] ja też już właśnie to zrobiłam :):)
  18. O matko !!!!:-o:-o:loveu::loveu: Atosku ale Ci się domek trafił!!!Buzia mi się cieszy jak patrzę na te zdjęcia !! :cool1::loveu:
  19. Wspaniałe wieści:):) Kciuków nie puszczam,oby tylko tak dalej ;)
  20. Zaglądam do Zosi i bardzo się cieszę,że sunia znalazła nowy DT.Trzymam cały czas kciuki żeby wszystko było dobrze :thumbs:
×
×
  • Create New...