jutro w schronie moge porobić wiekszosci lub wszystkim jesli ktos pomoże zdjecia :) wprawdzie nie jakiejs super jakości bo mi aparat ukradli, ale mam cyfrówke i daje rade jakos :P
[quote name='karusiap']oj jutro do schroniska to sie nie dam rady wybrac niestety......
Bardzo prosze o pomoc w oglaszaniu naszych psow. Adopcje stanely. Prosze o podawanie mojego nr 507 058 628 oraz Jagienki 505 929 773[/QUOTE]
a kiedy dałabyś rade być? ja np w czwartek chyba będe tez :)
[quote name='abero']Ja będę w czwartek ok. 15:30 najprawdopodobniej i przydałaby mi się pomoc przy zdjęciach.[/QUOTE]
ok postaram się być, tylko jak się rozpoznamy :D? powinnam dać rade bo najpierw jade robić zdjecia do hotelu psiego.