-
Posts
4329 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paoiii
-
Malina - pies w typie amstaffa z zalewanego schronu w Krakowie...
paoiii replied to Finnigan's topic in Już w nowym domu
OOOO widze ze ktos mi juz robote zabiera :( !!! no cóż,,, jak coś to ja moge jechać do schroniska w piątek miedzy 13/14 a 16 :) -
Malina - pies w typie amstaffa z zalewanego schronu w Krakowie...
paoiii replied to Finnigan's topic in Już w nowym domu
a mogłbybyć np w piątek około godziny 14/15??? :) -
Malina - pies w typie amstaffa z zalewanego schronu w Krakowie...
paoiii replied to Finnigan's topic in Już w nowym domu
własnie w sobote lub w niedziele wyjeżdzam, ale moze uda mi się rano w sobote np??? :D -
Jest już na: [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,17027,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [U][COLOR=#0066cc][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-PANDORA-piekny-shar-pei-ze-schroniska-szuka-domu-W0QQAdIdZ212970351[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.krakow.gumtree.pl"][/URL] [U][COLOR=#800080][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/shar-pei-pandora-pilnie-szuka-domu/17315[/URL][/COLOR][/U] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/1/1/27/7657.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-176107.html[/URL] [URL]http://www.twoje-ogloszenia.pl/index.php?category=zwierzeta[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/13211/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/23966/podglad/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.tresura.pl/?j=j&action=find&id=201410[/URL] [URL="http://www.info-krakow.pl"]www.info-krakow.pl[/URL] Narazie tyle póżniej jeszcze dodam :)
-
Wielka, łagodna Sara - Kraków. Nie będzie niczyja - ma DOM :)
paoiii replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Ale dobrze że jest zainteresowanie, przynajmniej będziemy mieć pewność ze będzie najlepszy! A i inne psiaki na tym skorzystają :) -
Malina - pies w typie amstaffa z zalewanego schronu w Krakowie...
paoiii replied to Finnigan's topic in Już w nowym domu
[quote name='agamika'] postaram sie w najbliższym czasie o zdjęcia Malinka porządniejsze[/QUOTE] Jak coś to mogze mogłabym pomoc z tymi zdjeciami??? :) -
Wielka, łagodna Sara - Kraków. Nie będzie niczyja - ma DOM :)
paoiii replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Bardzoi się ciesze że mogłam pomóc, i polecam się na przyszłość :) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
paoiii replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lolka']dziękuję Paoiii za odpowiedz, wydaje mi się jednak, że na takie spotkanie powinna pójść osoba pełnoletnia :) .....jeszcze zdążysz odbyć wiele takich spotkań, aż będziesz miała dość ;)...mimo wszystko wielkie dzięki za chęci :)[/QUOTE] Rozumiem poprostu chciałam się przydać :) -
[quote name='karusiap']Jest wielka prosba o wizyte przedad. na ul Piasta Kołodzieja, to chyba gdzies Mistrzejowice. Czy ktos dalby rade pomoc???[/QUOTE] Jak juz pisałam gdzies wczesniej, ja mieszkam niedaleko tylko nie wiem czy moge bo po 1 nie wiem kompletnie jak to wygląda bo nigdy w czyms takim nie uczestniczyłam po 2 nie mam 18 lat ;/
-
Wielka, łagodna Sara - Kraków. Nie będzie niczyja - ma DOM :)
paoiii replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
kolejne dwie chętne :) juz zostały pokierowane do salibinki(jeśli to twój numer 509166430?) :) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
paoiii replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lolka']witam :) zwracamy się z ogromną prośbą o spotkanie przedadopcyjne dla suni z naszego schroniska....7-letniej owczareczki......chętna osoba mieszka przy ulicy Piasta Kołodzieja bardzo ale to bardzo prosimy o pomoc......być może bedziemy miały darmowy transport pod koniec tygodnia i żal byłoby nie skorzystać...oczywiście jeśli domek okaże się odpowiedni :)[/QUOTE] Powiem tak, ja mieszkam niedaleko, ale nigdy nie byłam na takiej wizycie jesli wogóle moge taką odbyc odrazu mówie ze nie jestem równiez pełnoletnia. Chce pomóc ale prosze o jakies wskazówki itd bo jak mówiłam nigdy nie byłam na takiej wizycie i nawet nie wiem czy moge :) -
Wielka, łagodna Sara - Kraków. Nie będzie niczyja - ma DOM :)
paoiii replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']No to jest kilka chetnych domkow na sunie tylko teraz trzeba bedzie sprawdzic i wybrac najlepszy[/QUOTE] Chwała że są chętni! miejmy nadzieje ze wybierzemy najlepszy :D a ja bardzo sie ciesze ze mogłam jej pomóc :) -
Wielka, łagodna Sara - Kraków. Nie będzie niczyja - ma DOM :)
paoiii replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
HALO HALO, pewna pani z mojego ogłoszenia jest zainteresowawna Sarą!!!!!!!!!!!!!!!!! :D nie wiem do kogo kontakt jej podac i jakies info??? napisała ze swojego 12letniego pieska musiała uspic w zeszłym roku (trzebaby sie dowiedziec dlaczego!!) i on był ze schroniska i teraz takze chce jakiemus pomóc, pytała dziś o nią i chce odpowiedz bo nie wie czy ma szukac dalej :) -
Wielka, łagodna Sara - Kraków. Nie będzie niczyja - ma DOM :)
paoiii replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Dzisiaj Sara (jako Sonia) jest na stronie Kundla w GK. Oby jej się udało.[/QUOTE] trzymam kciuki rękami i nogami :P!!! -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
paoiii replied to abero's topic in Już w nowym domu
cuda, do góry! -
Wielka, łagodna Sara - Kraków. Nie będzie niczyja - ma DOM :)
paoiii replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
matko mam nadzieje że ta pięknosc szybko znajdzie nowych włascicieli! do góry hop! Jak tylko ktoś będzie miał jakies info o niej to porsze bo jestem zauroczona nią!:loveu: Jeśli jakas pomoc potrzebna obfotografowanie jej czy innego psiaka to sie polecam :D! -
Psy ze schroniska w Krakowie kto i gdzie
paoiii replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ploter']Sue poszła dziś do nowego domku! będzie mieszkać w Węgrzcach z nową panią i 9 letnim synkiem. Rana jeszcze nie zagojona, ale Pani to nie straszne:)) mam nadzieję, wszystko będzie dobrze![/QUOTE] świetnie !!! -
Niewidomy Ciapek kerry blue-już po operacji - widzi I MA NOWY DOM !!!
paoiii replied to elaja's topic in Już w nowym domu
no zagląda zagląda! :D -
Wielka, łagodna Sara - Kraków. Nie będzie niczyja - ma DOM :)
paoiii replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Może ktoś z tych ogłoszeń się zgłosi lub ta rodzinka którą mam na oku, musze im przedstawić Sarę na zdjęciach i troche o niej opowiedziec narazie i zobaczymy :) -
Wielka, łagodna Sara - Kraków. Nie będzie niczyja - ma DOM :)
paoiii replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
dodane jeszcze na [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sara-pilnie-szuka-domu/17159[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/1/1/2/7605.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-175165.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/13113/[/URL] [URL]http://www.twoje-ogloszenia.pl/index.php?category=zwierzeta[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/23659/podglad/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.tresura.pl/?j=j&action=find&id=200976[/URL] [URL="http://www.info-krakow.pl/"]http://www.info-krakow.pl[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/45626_sara_pilnie_szuka_domu_.html[/URL] Na dziś tyle bo jutro jeszcze szkoła :) Chciałam zapytać gdzie Sara teraz przebywa? -
[B]Policja szuka sprawców podpalenia bezdomnego psa[/B] [B]W miejscowości Policja szuka sprawców podpalenia bezdomnego psaFrydman pod Nowym Targiem ktoś poparzył bezpańską sukę, która oszczeniła się na terenie miejscowej szkoły. Nie jest to jedyny przypadek znęcania się nad bezpańskimi psami w tej okolicy. [/B] Suka przybłąkała się na teren szkoły we Frydmanie, gdzie się oszczeniła. Jakiś czas temu ktoś zrobił jej w boku ranę wielkości dłoni, prawdopodobnie podpalił psa lub oblał żrącą substancją. - W zeszłym tygodniu zadzwoniła do nas kobieta, która powiedziała, że po terenie szkoły w miejscowości Frydman chodzi suka, którą ktoś wcześniej podpalił i że dotarły do niej plotki, że podpalacz ma teraz zamiar zrobić to samo z jej szczeniakami - mówi Dorota Dąbrowska z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Inspektorzy KTOZ pojechali na miejsce i zabrali psy w bezpieczne miejsce, a sprawę przekazali policji. O znęcanie się nad suką podejrzanych jest dwóch gimnazjalistów. Jeden z nich pochodzi z patologicznej rodziny i miał już wcześniej kłopoty z prawem. Przyznał się do podpalenia psa i opowiedział inspektorom o całym zajściu, ale później odwołał zeznania. - Sprawą krzywdy psa zajmuje się teraz policja, nie mogę udzielać żadnych informacji na temat podejrzanych uczniów - mówi Piotr Wojtaszek, dyrektor szkoły we Frydmanie. - Suka od jakiegoś czasu znajdowała się na terenie szkoły, o tym, że się oszczeniła nie wiedziałem, ponieważ nie było mnie w zeszłym tygodniu w pracy. W naszej okolicy przyjezdni bardzo często pozbywają się psów wyrzucając je z samochodu, a zwierzęta przychodzą pod szkołę, bo często dzieci je dokarmiają. Szkoła stara się im znaleźć nowy dom, ostatnio nowych właścicieli na terenie Frydmana znalazły trzy porzucone psy - dodaje dyrektor. Inspektorzy KTOZ ustalili też, że poparzona suka ze szkoły to nie jedyny pies w okolicy Frydmana skrzywdzony w podobny sposób. - Mieszkańcy miejscowości mówili nam, że jakiś czas temu ktoś przywiązał jednemu psu do brzucha petardę, a szczeniaka, który uciekł z domu znaleziono po 2 dniach z dużym ubytkiem sierści - mówi Dąbrowska. Jak przyznają inspektorzy, wykrycie sprawcy znęcania się nad psami we Frydmanie będzie trudne ze względu na brak świadków. Suka zabrana z Frydmana i jej 7 szczeniąt szukają domu tymczasowego, w którym czułyby się bezpiecznie i mogłyby się przyzwyczajać do ludzi. Jeśli ktoś może dać tym psom choćby tymczasowy dom proszony jest o kontakt z Krakowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami: 12 421 26 85 lub 604 933 031. KTOZ zapewnia dostawy karmy i pokrycie kosztów zabiegów weterynaryjnych. No poprostu okrucieństwo i idiotyzm ludzi nie zna granic :(((!!!