Nie rozumiem Was, nie widzicie co pisze?Że Pani tak powiedziała a nie ja, więc nie rozumiem przepraszam Waszych ograniczonych odpowiedzi...ja szukam domku dla Jumki, ale to Pani napisała, że jej żal, i że nie będzie umiała żyć z myślą , że rozdzieliła mnie od Jumki, dwa razy pisałam do niej , ale nie ma nic na siłe, wybaczcie jak kogoś obraziłam, ale sama zła jest, poniewaz chciałam, żeby Jumka poszła do dobrego domu, jakim ten mi się wydawał...w odpowiedzi tak..szukam DS, ale sama go sobie nie znajdę natychmiast, bo tak chcę, chyba, ze ma wydac Jumę w nieodpowiednie ręcę, to baaa pewnie na dzisiaj by taki domek był...na siłe