Potrzebuję Waszej pomocy
Na razie deklaracje:
1.Mysza1- 140 bądz 150 zł(nie pamiętam:PPP)
2.Ninka1 - opłata za miesiąc za hotelik
3.Ewanka- jednorazowo 30 zł.
I teraz pytanie:
Mam dylemat: mam do wyboru dwa hoteliki
1.Agnieszka -hotelik w Czarkowie, Aza byłaby w zadaszonym kojcu, z ocieploną budą, ma zapewniony wybieg, pies przy domku blisko Gliwic-20 km.
2.hotelik u Uli w Siewierzu -pies jest w pomieszczeniu (nie domu), hotelik zdaniem ninki1 sprawdzony również odpowiednia opieka, odległość niestety sporo większa, ale w razie czego jakoś tam będziemy jeździć
Proszę o radę