Własnie tego sie boję, że nie przeżyją miały domek tyle lat:-(serce mi pęka, trzeba szybko zdjęcia zrobić i ogłoszenia...ja niestety nie umiem jeszcze, z powodu braku czasu,,,musze sie naumieć szybko, będe bardziej pomocna, jesooo co one biedne muszą czuć:placz::placz::placz: