Bosley wiem, że dla Ciebie najlepiej byłoby szybko, ale troszeczkę cierpliwości, robimy co możemy...i tak jestem pełna podziwu, że nie zostawiłes jej samej sobie także wielkie dzięki i szacun, na odzew z ogłoszeń trzeba troszke poczekać ja sama wzięłabym ją na tymczas, ale czwartego psa nie dam rady..jutro porobię kolejne tylko troszkę mi snu potrzeba ale przyjezdzasz pomagać w rozpakowaniu pudełek z przeprowadzki..hehe:evil_lol::evil_lol::evil_lol: