dzięki jofracy, że z nim wyszłaś:loveu:
Tak to jest taki pieszczoch, a potemu mu się wstawać nie chce, tylko spojrzy tymi oczami mówiąc "to już trzeba wstawać, ale mi się nie chce" :D
[B]jofracy[/B], mogłabyś jeszcze zobaczyć jak tam jego przepuklina pępkowa (nie znam się na tym i nie wiem czy to się powiększa, czy coś), p. Ania mówiła, że będą ją próbowali usunąć przy kastracji, ale nie wiem, kiedy on będzie kastrowany...