Jump to content
Dogomania

kimiji

Members
  • Posts

    2546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kimiji

  1. [quote name='Isadora7']To sie biore za allegro dla Talesa [/quote] ja mu zrobię jeszcze fundacyjne :)
  2. zaraz będę robić allegro :)
  3. Super:multi::multi::multi: Powodzenia szorściaku :lol:
  4. [quote name='leonarda']Oczywiście zaczęłam już robić Laurze ogłoszenia, jeśli można - poprosiłabym o allegro. [B]Kimiji[/B] - nadal Ty robisz fundacyjne? Jeśli tak, to :help1:[/QUOTE] Jasne, że robię ;) Mogłabyś jeszcze dzisiaj przesłać opis? Bo w przyszłym tyg nie będzie mnie w ogóle na necie, wróce dopiero w przyszłą niedzielę...
  5. Ooo, nie wiedziałam, że Zuzka w nowym domku...:D Powodzenia malutka ;) i kotwtrampkach ;);)
  6. zapisuję :) Piękna jest :loveu:
  7. Teraz mi się przypomniało...Widziałam jak ją przywozili, przyszła z jakimś kudłatym psem podobnym do Puszka, była cała mokra:shake:
  8. to może sprawdź go od razu jak z nim wyjdziesz :)
  9. [B]Czy ktoś mieszkający w pobliżu załęża ma czas w sobotę po 14-15[/B]? Będziemy znowu łapać sunię, ale we dwie nie damy rady, to wydaje się naprawdę łatwe, ale psy, które ją gonią chcą gryźć również nas... [B] Barghest[/B] będziesz miała czas?
  10. Saphira, Ojcik allegro zrobię jutro, bo znowu nie jestem u siebie na kompie...
  11. Paweł przypomnij mi jutro o tych uszach!! ;)
  12. również trzymam kciuki :kciuki: :kciuki: a Hugo lubi koty?
  13. jestem :) Bidna sunia, sama wraca do boksu...pewnie myśli, że to jej dom :( Biedna sunia
  14. zapisuję biedaka...
  15. jestem:) i przy okazji trzymam kciuki :kciuki: ;)
  16. jestem:) [quote name='saphira18']Paulina to ma szczęście;) zapisuję[/QUOTE] Potwierdzam, ona ma zawsze takie cudowne psy:loveu:
  17. Skakać lubi, ale pierwsze trzy razy nie przeskakiwał, tylko zahaczał ciągle o rurkę, bo nie załapał o co chodzi:evil_lol:
  18. Super!!! Mówiłam wam, że sama chętnie wprowadziłabym się tam :lol: Wiem. że Uranek zostanie rozpieszczony do granic moźliwości:D Powodzenia kochany Uranku!!! :):)
  19. Czy ktoś byłby w stanie przygotować Kubusia do występu agility na zwierzomanii? Ja nie dam rady go przygotować. bo nie będzie mnie w przyszłym tygodniu :(
  20. W piątek znowu ja nie mogę... To dzisiaj nie będę jej łapać, bo sama nie dam rady, a fernari dzisiaj teź nie może:-(
  21. ja niestety nie mam żadnej smyczy...nie mam psa to i smyczy też...
  22. najlepiej byłoby się umówić w kilka osób i ją złapać, bo ja z fernari byłyśmy we dwie i nie dałyśmy rady... [B]Barghest[/B], kiedy będziesz ją łapać? Popołudniu? Jak tak to mogę Ci pomóc, będzie lepiej we dwie, poza tym, wiem gdzie sunia lubi najczęściej przebywać, zazwyczaj koczuje przy śmietnikach...
×
×
  • Create New...