Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. Oj, Lampuszonku, bądź kochany jutro! Może już niedługo... Spraw się, cudo ty, biedne takie!:razz: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL]
  2. [QUOTE]Robiłam przedwczoraj zdjęcia ubraniom na bazarek, ale w sztucznym świetle wyszły strasznie niewyraźne, muszę zrobić za dnia, a póki co ciuszki są w praniu. Także mój bazarek będzie w przyszłym tygodniu.[/QUOTE] [quote name='Dogo07']To dobrze Koosiek, bo może moja paczuszka na bazarek akurat dojdzie do Ciebie.[/QUOTE] To się dobrze składa, że będzie później, bo może wydłuży bazarkową reklamę Maksia. Najlepiej by było, gdyby nie musiała się wydłużać, żeby piesek znalazł fajny domek, ale... bądźmy dobrej myśli, kiedy pogoda troszkę się poprawiła. :lol::lol::lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL]
  3. Pozdrowienia od moich ogonków! Może w weekend coś fajnego się wydarzy? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom#post13550845"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-nadaj%C4%85-si%C4%99-do-czegokolwiek-Zag%C5%82odzona-ON-ka"][IMG]http://a.imageshack.us/img841/448/zagodzonaon.gif[/IMG][/URL]
  4. Witam Florcię! A Maksio też miał toaletę robioną? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom#post13550845"][IMG]http://images43.fotosik.pl/229/58702cf71f6e83b9.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-nadaj%C4%85-si%C4%99-do-czegokolwiek-Zag%C5%82odzona-ON-ka"][IMG]http://a.imageshack.us/img841/448/zagodzonaon.gif[/IMG][/URL]
  5. Witaj, Zulusku! Szepnę ci na uszko, że u nas zimno, ale na ogół słonecznie, chociaż rano pokropiło. [B]Czy można prosić o banerek Zulusa na pierwszą stronę, żeby było łatwo kopiować?[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-nadaj%C4%85-si%C4%99-do-czegokolwiek-Zag%C5%82odzona-ON-ka"][IMG]http://a.imageshack.us/img841/448/zagodzonaon.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom#post13550845"][/URL]
  6. Hopaj, siup! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom#post13550845"][IMG]http://images43.fotosik.pl/229/58702cf71f6e83b9.jpg[/IMG][/URL]
  7. Sama znalazłam wątek. Śliczna psina. Szkoda, że jedna z wielu... Ale hopam!
  8. [quote name='Olena84']Podrzucam psiaka, na razie tylko tyle moge![/QUOTE] Dziękujemy! A może wejdziesz na maksiowy bazarek? Tanio, ciekawe, "babskie" pozycje na każdy wiek i kieszeń. Zapłata też dopiero po 20-tym, kiedy w kieszeni wszystko już wiadomo. Zajrzeć - bezpłatnie, podarować kawalątko raju Maksiowi - bezcenne! Zapraszamy, grzecznie prosimy o rozsyłanie i podnoszenie :lol::lol::lol:! [FONT=Calibri][URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/URL] [/FONT]
  9. Oby się psince udało, bo coraz mniej cioteczek go hopa :-(! Zaglądam do Ciebie, Zafirku i życzę ci szybko własnego domku przytulaśnego :lol:! Zapraszam na bazarek dla Maksia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  10. Pozdrowienia dla przystojniaków dwóch! Poprawiła się pogoda? Bo u nas tak październikiem zawiewa, słońce i zimno. Zapraszam na bazarek dla Maksia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  11. No, co tam u ciebie słychać, brunecie wieczorową porą? Zapraszam na bazarek dla Maksia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  12. Witam Hesię popołudniowo i podnoszę! Zapraszam na bazarek dla Maksia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  13. We Florcię "zainwestowałam" troszeczkę na bazarku, a teraz tylko hopniemy suńkę po południu i zapraszam na bazarek dla jej hotelikowego psiapsiela, Maksia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  14. Hopniemy pieska po południu! Zapraszam na Allegro Zuluska, bo tam powoli coś się rusza i na bazarek dla Maksia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL]
  15. Hopniemy pieska po południu! Zapraszam na bazarek dla Maksia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL]
  16. Hopniemy suńkę po południu! Zapraszam na bazarek dla Maksia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL]
  17. Wystawiłam bazarek dla Maksia, ale nie wiem, jak działa, bo Dogo mi szaleje i co chwila wyrzuca. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL]
  18. ... i klapnięte uszka mam... Zapraszam na bazarek dla Maksia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  19. Pozdrawiam wszystkie siedem życzeń!
  20. No, to super wieści! :loveu::multi::loveu: Lepiej nie mógł psiaczek trafić :megagrin: - ma własny (bo pewnie już własny) domek z ogródkiem :sweetCyb:, superfajowych opiekunów :iloveyou::klacz: i nawet dwa własne koty :kociak::kociak::lol:. Oby jeszcze tylko zdrowie się wyjaśniło i... żyć, nie umierać :grin::-D! Powodzenia, piesku i sprawuj się dobrze!:bye::bye: Będę do ciebie zaglądać.
  21. Już południe, a u Zulusa tak cichutko? Oj, cioteczki, wyżej pieska, wyżej!:laugh2_2::iloveyou::angel:
  22. No, i tak wszędzie, tyle tu biedy :-(. Mało kto jest w stanie wesprzeć naszego pupilka i to jest problem :shake:. Ale na razie, niech sobie pobiega i pocieszy się :multi:. Sylwiaso, a do Twojego hoteliku też ktoś zagląda, żeby popatrzeć na pieski do adopcji, czy to klasyczny hotelik? Pytam, bo Maksiunio jak najszybciej powinien domek znaleźć, a ma ogromną konkurencję.
  23. [quote name='kasia_jot']Mail do p. M.Olszańskiego jest tutaj: [url]http://www.polskieradio.pl/trojka/ludzie/[/url][/QUOTE] Super, to już dwa kontakty mailowe + ten, co wysłałyście + telefon j. w.
  24. Tak sobie przejrzałam cały wątek Maksia, jeszcze raz od początku i wiecie,co, cioteczki? Widzi mi się bardzo czarno:stormy-sad:, że to już ostatni miesiąc Maksia w zielonym raju :-(:placz::flop:. Jak go domek nie znajdzie, to od października pewnie z powrotem trafi do schroniska. :angryy: Nic tu nie pomoże nasze wspólne zaangażowanie, bo... wiadomo, o co chodzi. Ile bazarków trzeba by robić i nie uzbiera się tyle, ile trzeba. A teraz zima idzie, wydatków wszędzie dużo itp. itd. Smutno mi, smutno :bigcry::bigcry::bigcry:, ale trzeba się będzie zacząć szykować organizacyjnie. :diabloti:
  25. Łoj, chyba nam się cioteczka w Zulu trochę zabujała :iloveyou:...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie dziw, nie dziw! :loveu: Chopak przystojny jest, budowy słusznej, śmiechu-chichu i cmoknąć potrafi :buzi:. No, no, kto by pomyślał... :lol:
×
×
  • Create New...