Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. I dzień dobry! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYK%C3%93W-URWANA-%C5%81APA-bezmiar-CIERPIENIA-drastyczne-PROSIMY-O-POMOC-%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img237/1894/zafir020.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192508"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192508 [/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192513"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192513[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192519"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192519[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192522"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192522[/COLOR][/URL]
  2. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Z obrożą nie będzie tak słodko i chyba szybko się nie uda...chyba ,że po jakiś środkach. Misio niestety ucieka w kąt w budy , gdy nadal chcę mieć z nim -już jak dla niego wymuszony -kontakt, to niestety ostrzegawczo warczy-raz chwycił za rękę. Jak do niego wchodzę normalnie, to przy pierwszym głasku jest spięty, nawet lekko odskakuje w pierwszym momencie, ale potem sam łapką zaczepia aby głaskać dalej:) Trochę wyskubuję mu sierść, szczotki się boi-zresztą boi się wszelkich przedmiotów , które mają miec jakis związek z nim. Przyzwyczaił się do szczotki, mopa-leży sobie w budzie i obserwuje gdy myję podłogę, jak szczotką zbieram na kolanach to wychodzi i wkłada mi głowę pod bluzkę :) W niedzielę ma być słonce to może zrobię mu foty, choć on za aparatem nie przepada...[/QUOTE] Bidulek..., ale wie, co dobre.:evil_lol:
  3. Dobry wieczór, Maksiu, piesku bazarkowy! Ale się o ciebie cioteczki starają! Śmichy-chichy w zamian poprosimy i dobranoc!
  4. Na pierwszej stronie jest link do zakończonego już allegro dla Zafirka. Potem było jakieś nowe. Może by przekleić nowy link na pierwszy wątek?
  5. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( Wierzyć się nie che. A może to np. urlop? Nie znam Pati, ktoś zna i może tchnąć nadzieję? Zulu, biedaku. :shake:
  6. Wtrącę się ciutkę. Allegro super, ale, może lepiej by było cegiełkowe zrobić? Chyba ma lepsze wzięcie, bo wiele osób od razu podejmuje decyzję, 5 zł nie majątek, a można pomóc. Taki apel o dowolne wpłaty - czy Allegro tego nie usunie? Oni tylko na forsę patrzą, a tu żadnego zysku nie widać... Sorki, jestem daleko i pewnie się "mądrzę", to tylko pomysł.
  7. Podnoszę psiaka o poranku! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ci%C4%99%C5%BCko-pogryzione-uszy-Zulusa-PILNIE-DS-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/c2c77396ae.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYK%C3%93W-URWANA-%C5%81APA-bezmiar-CIERPIENIA-drastyczne-PROSIMY-O-POMOC-%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img237/1894/zafir020.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://allegro.pl/koszmarnie-pogryziony-zulus-lapy-odgryzione-uszy-i1218087750.html"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/koszmarnie-pogryzi...218087750.html[/COLOR][/URL]
  8. Witaj, psico kochana! Miłego dnia w takiej wielkiej miłości ludzkiej! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ci%C4%99%C5%BCko-pogryzione-uszy-Zulusa-PILNIE-DS-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/c2c77396ae.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYK%C3%93W-URWANA-%C5%81APA-bezmiar-CIERPIENIA-drastyczne-PROSIMY-O-POMOC-%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img237/1894/zafir020.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://allegro.pl/koszmarnie-pogryziony-zulus-lapy-odgryzione-uszy-i1218087750.html"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/koszmarnie-pogryzi...218087750.html[/COLOR][/URL]
  9. I o poranku podnoszę! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ci%C4%99%C5%BCko-pogryzione-uszy-Zulusa-PILNIE-DS-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/c2c77396ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://allegro.pl/koszmarnie-pogryziony-zulus-lapy-odgryzione-uszy-i1218087750.html"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/koszmarnie-pogryzi...218087750.html[/COLOR][/URL]
  10. Dzień dobry, Zafik! U nas padająco, ale życzę ci suchego dnia, żebyś mógł na trawce poleżeć! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ci%C4%99%C5%BCko-pogryzione-uszy-Zulusa-PILNIE-DS-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/c2c77396ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://allegro.pl/koszmarnie-pogryziony-zulus-lapy-odgryzione-uszy-i1218087750.html"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/koszmarnie-pogryzi...218087750.html[/COLOR][/URL]
  11. [INDENT]Podnoszę pieska na dobranoc! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ci%C4%99%C5%BCko-pogryzione-uszy-Zulusa-PILNIE-DS-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/c2c77396ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://allegro.pl/koszmarnie-pogryziony-zulus-lapy-odgryzione-uszy-i1218087750.html"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/koszmarnie-pogryzi...218087750.html[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  12. [INDENT]Witajcie, pieski! Podnoszę na dobranoc! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ci%C4%99%C5%BCko-pogryzione-uszy-Zulusa-PILNIE-DS-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/c2c77396ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://allegro.pl/koszmarnie-pogryziony-zulus-lapy-odgryzione-uszy-i1218087750.html"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/koszmarnie-pogryzi...218087750.html[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  13. Witaj, piesku! Jak tam twój nowy domek, już go sobie urządzasz? http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września
  14. Te zdjęcia z Tesią są super! Nie wiadomo, która dama piękniejsza. Ale i tak kochamy Hesiunię! I jeszcze Sarę, Florcię, Maksia, Zafirka i Zulusa i wszystkie inne pieski! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img19/8576/szkieletban1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-nadaj%C4%85-si%C4%99-do-czegokolwiek-Zag%C5%82odzona-ON-ka"][IMG]http://a.imageshack.us/img841/448/zagodzonaon.gif[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL]
  15. Dobry wieczó, suńka! U nas pada, a jak u ciebie? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL]
  16. I na bazarek, Cioteczki, zapraszamy wszystkich! Zaglądajcie, podnoście, tyle, ile możecie! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL]
  17. [quote name='AGA35']hesia jest jeszcze w domu tymczasowym u cioteczki kago :-) co ds na tą chwilę sa trzy rodziny chętnie do adopcji małej rozrabiaki - ania z poznania która ma małą dowiedzić u kago w przyszłym tygodniu , kal z bielsko- białej która na bieżąco śledzi losy małej i zapytuje na pw jak mała sie czuje i jest jeszcze jedna chętna z poza dogomani. to jet koleżaka naszej katarzyny która takze zakochała się w małej . Wszytkie domki wydaja bardzo odpowiednie dla małej takze będziemy miałay cioteczki niezły orzech do zgryzienia :-)[/QUOTE] To może, w ramach konkurencji, kochane domki zajrzą jeszcze do Zafirka? Ma podobną sytuację, ale domku jeszcze nie ma. Hesia jest taka słodka..., ale Zafirek też. Może domki podzielą się pieskami? To jest Zafir (przeklejam z jego wątku): [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8571/zdjcie0145g.jpg[/IMG] To nie jest off, tylko taka wspólna propaganda, bo ja oba pieski tak samo uwielbiam. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYK%C3%93W-URWANA-%C5%81APA-bezmiar-CIERPIENIA-drastyczne-PROSIMY-O-POMOC-%21"][U][IMG]http://a.imageshack.us/img237/1894/zafir020.jpg[/IMG][/U][/URL]
  18. Jestem, melduję się po krótkiej nieobecności. Ale się superowo porobiło! Tyle kochanych Cioteczek zagląda do Maksia, może ktoś go sobie wypatrzy? I na bazarku - licytacja jak w TV! Trzymaj się, piesku i pocałuj Florcię! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  19. Pozdrawiam Zafirka o słonecznym poranku! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  20. Miałam taką nadzieję, chociaż Asiaf próbowała mnie ostudzić :evil_lol:. Jak już raz się porządnie człowiek na psinkę zapatrzy, to nie ma zmiłuj! :eviltong::eviltong::eviltong: Pięknota taka, musiał w końcu go ktoś wypatrzyć, choćby tylko na tymczas. Super, brawo cioteczka :loveu:! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  21. A kolegi Maksia nikt nie chce od Florci zabrać ani pochwalić, jaki piękny? Taki kochany, tak jak Florcia! Sprawdzie same, a jak Maksia nie chcecie, to może chociaż na jego bazarek wejdziecie? Zapraszam! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  22. Muszę na kilka dni opuścić Zuluska, ale podnoście go, Cioteczki kochane! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
  23. Cioteczki kochane! Dziś idę do szpitala, wrócę za kilka dni. Podrzucajcie bazarek dla Maksia, proszę! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL]
  24. [quote name='Iljova']Dziękuję. Zafirek Wspaniały to naprawdę niesamowity psiak. Wszystkim wokół powtarzam że na poprawienie nastroju najlepiej wejść na wątek Zafircia, od razu robi się weselej, kiedy czyta się ile ten psiak na siły żeby pokonywać wszelkie niedogodności, jak szybko wraca do zdrowia. Super! Ludzie bierzcie z niego przykład. :-)[/QUOTE] Nie tylko Zafirkowi, ale i jego Ludziom należy się wielkie chapeux bas. Tak poturbowanego psiaka większość tzw. ludzi kazałaby po prostu uśpić, jak nie zatłuc przysłowiową łopatą. Argumenty, że tyyyle ludzi nie ma na leki albo na... itp. itd. Ludzie mogą sobie poradzić we własnym stadzie, a piesek jest skazany na to samo stado i na ogół w nim przegrywa. Dlatego - dzięki Wam, że możemy brać przykład z Zafirka. I miłego dnia wszystkim, bo dziś chyba wszędzie słońce. A w słoneczny dzień może humory będą lepsze i ludzkie stadka więcej braci mniejszych przygarną. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ci%C4%99%C5%BCko-pogryzione-uszy-Zulusa-PILNIE-DS-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/c2c77396ae.jpg[/IMG][/URL]
  25. Zajrzałam. Zgroza po prostu. Takie psiny piękne. Podniosę chociaż. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-nadaj%C4%85-si%C4%99-do-czegokolwiek-Zag%C5%82odzona-ON-ka"][IMG]http://a.imageshack.us/img841/448/zagodzonaon.gif[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...