Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. Plus premia-niespodzianka. Zależna od głosów. A więc... Kupujemy i głosujemy!
  2. [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Jutro ostatni dzień bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2106...t-DO-20.-LIPCA[/COLOR][/URL]. Można jeszcze kupować i głosować - zapraszam![/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Koosiek, z wątku rozliczeniowego wynika, że otrzymałaś wpłaty od [COLOR=#000000]anetaks4 i karioka 1213 (po 15 zł). Jeśli są to wpłaty za głosy na Smoka z mojego bazarku, potwierdź mi to, proszę, na wątku bazarku jw.[/COLOR][/FONT][/COLOR]
  3. Jutro ostatni dzień bazarku http://www.dogomania.pl/threads/2106...t-DO-20.-LIPCA. Można jeszcze kupować i głosować - zapraszam! Brak mi potwierdzenia wpłaty od piołun na wątku bazarku. Kupiła dla Kubusia 1 głos. Alice midnight chyba zapłaci bezpośrednio do Was, tzn. nie wiem, komu. Jak przyjdą wpłaty, potwierdź togaa, proszę.
  4. [quote name='Ammounie']Otrzymałam wpłatę 15zł od anetaks4 - bardzo dziękujemy za pomoc![/QUOTE] Jutro ostatni dzień bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/URL]. Można jeszcze kupować i głosować - zapraszam! Czy ta wpłata od anetaks4 dotyczy głosów na tym bazarku? Brak mi potwierdzenia wpłaty - na wątku bazarku - wpłaty od niej (15 zł właśnie) i od kasumi. Ale kasumi zgłosiła się jako skarbnik, więc nie wiem, co mam wpisać. Potwierdźcie, proszę na moim wątku bazarkowym, bo się pogubimy.
  5. [quote name='barb']I przypomnę o bazarku dla Wiki. Jeden głos to tylko 3 złote. Zostało już tyko 3 dni !!![/QUOTE] Też przypominam, bo jutro ostatni dzień. Mam prośbę do suni2000 - jak otrzymasz wpłatę od Forestos, daj znać na wąku bazarku (3 głosy = 9 zł). Może nie ma Twojego konta?
  6. [quote name='Lu_Gosiak']numer konta w pierwszym poscie..jak również wawer na swoim watku tez podala - bardzo sredecznie dziekuje za głosy...Bruno nie ma zadnych deklaracji i 400zl długu Ostatnie dni mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA. Zapraszam!
  7. Zapraszam na ostatnie dni bazarkowania u mnie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/URL]. Głosów na Basterka brakuje, nie musi być ostatni. Postarajcie się, Cioteczki!
  8. [quote name='sambo_os1']Koosiek ma świętą rację,Paluch mimo najszczerszych chęci ludzi pracujących tam jest nie do ogarnięcia,nie można tu osadzać kogokolwiek poza nieświadomym społeczeństwem zyjącym w środku europy, do czego prowadzi brak sterylizacji,oraz kupowanie zwierząt na targach,bazarach i aukcjach od pseudohodowców. Przepełnienie na maksa,zdesperowane psy,agresywne lub na odwrót w depresji,zdominowane przez współlokatorów.Albo dla odmiany zamieszkujące odległe zakamarki schroniska (nie wszystkie mogą być blisko biura) takim przykładem jest piękna Klara .....9 lat w schronisku,nie dlatego że nikt jej nie chciał,teraz mimo swego wieku uważam że jest kochana i urocza,jedna z ponad 2500 istnień które zagubiły się w tłumie i masie...tam pies sam się nie wypromuje,ta sunia 9 lat nie wychodziła nawet na spacery,wolontariusze nie ogarniają wszystkich :shake:gdyby ktoś ją wypromował 9 lat temu z pewnością miałaby dom. zapraszam na wątek Klary...nie proszę o pomoc,zapraszam do poczytania i zrozumienia dlaczego Koosiek zabrała Smoka z Palucha. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210639-KLARA-psi-idea%C5%82-od-9-lat-w-schronisku-pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-suni-![/URL][/QUOTE] Poczytałam. Nie jestem bywalczynią schronisk, bo jak się ma rodzinę i tkwi w pracy po naście godzin dziennie, to człowiek nawet nie wie, jak się nazywa. Małe dzieci, dwa psy i dom też trzeba było oporządzić. Na szczęście mąż raczej sobie sam radził ;). Ostatni i jedyny raz byłam na Paluchu dziesięć lat temu, kiedy braliśmy Peta. Większość z obecnych wolontariuszek pewnie jeszcze wtedy nie słyszała o schronisku ;). Wtedy zostało ono przejęte chyba przez Animals po aferze z masowym usypianiem i doświadczeniami na zwierzętach (o ile dobrze pamiętam). Paluch był znany, promował się w gazetach, zachęcał do adopcji i nas też zachęcił. W ten sposób nasze stadko liczyło już dwa pieski i na więcej czasowo nie mogłam sobie pozwolić. Ale serce rwie się do dzisiaj, zwłaszcza do trójłapków. Pieski miały się tam dobrze, była opieka, a w weekendy akcjom adopcji towarzyszyli aktorzy. Masz rację, że społeczeństwo nie jest świadome przepełnienia i pogarszających się z tego powodu warunków, więc musiałam zapytać. Pewnie brak środków na szerzej zakrojoną akcję albo personelu, który by to ogarnął. W końcu, to nie bogata Ameryka, ale tam z kolei zwierzaki w schroniskach usypia się, jeśli w określonym czasie nie znajdą chętnego. Dlatego nie ma przepełnienia. Ja wcale za tym nie optuję, żeby było jasne, ale tak jest. Z drugiej strony patrząc, to, że Klara i inne psiaki żyją w naszych schroniskach tak długo jak np. Klara, całkiem dobrze świadczy o opiekunach. Spróbuj znaleźć choć kawałek dobra w tym morzu czarnej rzeczywistości schroniskowej, z którą na co dzień się stykacie. Trzeba kochać zwierzęta, żeby tam pracować. Tak mi się zdaje przynajmniej. No, to takie jest moje zdanie, osoby z zewnątrz, na pewno starszej i bez takich emocji patrzącej na temat. Gdybym mogła, to bym wszystkie te biedaki wzięła na jakieś szczęśliwe ranczo i niech by sobie hasały... Nie da się pomóc wszystkim :shake:. Dobrze, że chociaż Wy jesteście :lol:. Pytam znajomych o chęć wzięcia pieska, ale większość już się totalnie zapsiła (także na Paluchu). Młodzi nie chcą brać na siebie odpowiedzialności albo nie mają warunków. Pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale jeszcze próbuję.
  9. Teraz znalazłam wątek. Dzielna mama... Niedługo coś jej podrzucę, czekam na środki finansowe.
  10. To jeszcze o samym Smoku: - czy coś wiadomo o jego stosunku do innych psów/zwierząt na "jego" terenie, czyli w domowych warunkach. Był/jest w DT, jakieś spostrzeżenia? - czy umie zachować czystość w domu albo był tego uczony? To pies z działek, siedzibę człowieka poznał od środka niedawno. Pies wymaga długotrwałego leczenia (kręgosłup, kości i...?) i porządnej diagnozy, a więc na początek i potem potrzebny będzie spory fundusz na weta. Ktoś musi do tego weta często jeździć/chodzić. Kasa raczej zerowa, więc na początek trzeba ją wyłożyć z własnej kieszeni, jeśli chce się psem zaopiekować naprawdę, a nie tylko dać mu dach nad głową i miskę. Takie rzeczy potencjalny opiekun - czyli DT albo właściciel - musi wiedzieć z góry i być ich świadom. Samą miłością niewiele tu wskóra. Naga prawda, niestety...
  11. Jeszcze raz poczytałam wątek, bo szukałam jakiejś informacji nt. charakteru Smoka. W pierwszym poście nic nie ma. Mam pytanie, może i głupie, ale nie jestem w temacie schronisk poza tym, że moje psy z nich pochodzą. Mojego małego Peta wzięłam kiedyś z Palucha i wydawało mi się, że zwierzakom było tam raczej dobrze. Czemu właściwie zabrałyście Smoka (i inne psy?) ze schroniska zwłaszcza, że nie było dokąd zabrać? Miał tam dach nad głową, miskę i jako taką pomoc lekarską. W każdym razie, gdzieś mieszkał i chyba był bezpieczny. Teraz zmienia hotele i te koszty... Niektórzy nawet tyle nie mają na miesiąc, a muszą rodzinę utrzymać. Pewnie w cichości ducha niejeden się wkurzy, jak poczyta. Nie krytykuję, absolutnie - żeby było jasne, bo pewnie miałyście swoje powody, które chciałabym poznać. Pytam tylko ze zwykłej ciekawości, co było aż tak nie tak na Paluchu. Acha, napiszcie, proszę coś bliżej o samym Smoku. Może łatwiej będzie go komuś "sprzedać"?
  12. [quote name='Lu_Gosiak']prosze zaglosujcie na Brunka - nr 3 http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-%C5%BBA%C5%81UJ-GROSIAKA-%E2%80%93-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESK%C3%93W-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA Na Bruna zagłosowała dzodzo (9 zł), ale nie wiem, czy już wpłacała. Jak przyjdą pieniążki do Lublińca, potwierdź, to Gosiu, także na wątku bazarku, proszę. To jedyny zarobek psiak, jak dotąd. Kupujcie głosy, Cioteczki Bruna, niech ma jak najwięcej!
  13. No, to klapa. Smocza jama chyba tylko czeka biedaka...
  14. Koosiek, próbowałaś u [B]inga.mm[/B]? Napisała na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210974-Sultan-zabral-mnie-moj-pan-ktoremu-ucieklem-w-pogoni-za-przygoda[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210974-Sultan-zabral-mnie-moj-pan-ktoremu-ucieklem-w-pogoni-za-przygoda/page2"][/URL], że prowadzi hotel i DT (post 18), a jest z Warszawy. Tylko pies musi spełniać pewne warunki. Sprawdź - może?
  15. Nie zawsze napiszę, ale zaglądam. Szkoda, że nie każdemu można konkretnie pomóc.
  16. [quote name='asl']Ingo Togaa już odpowiedziała. Przelew poszedł. Togoo mam nadzieję, że pieniążki jakoś się nazbierają. Z mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA też coś już wpływa. Mam nadzieję, że to nie koniec, bo ruch ustał zupełnie. Wiem, że to nie moment na reklamę, ale tylko pieniędzmi można spłacić dług po malutkim Kubusiu. Dlatego, zajrzyjcie, proszę. Głos kosztuje tylko 3 zł, zakupy wspomogą konto zwycięzców.
  17. Chyba wakacje w pełni albo oferta nieciekawa, bo już prawie nikt na bazarek nie zagląda :-(:shake:. Zapraszamy! Zdjęcia lada chwila powinny się pokazać, bo nakarmiłam Fotosika - zamiast jakiegoś pieska, niestety.
  18. [quote name='kaja69']Zgłosiłam kandydaturę Bastera o tu ...:) trza głosować :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA?p=17206143#post17206143[/URL][/QUOTE] Cioteczki, kto jest skarbnikiem pieska? Już jest chętny do wpłaty, a nie mamy danych. Proszę Was bardzo o wpis na wątku bazarku - tylko samego skarbnika, bo konto - jeśli nie fundacyjne - ujawniamy tylko na PW. W tej chwili powinna je dostać anetaks4, która zaoferowała 15 zł. Dziękuję i polecam bazarek!
  19. Koosiek, zajrzyj, proszę na mój bazarek. Proszą tam o konto skarbnika, żeby przelać Smokowi trochę grosza, a Ty... poleciałaś :multi: na wakacje (?). Jak jest kasa, to trzeba pilnować, bo potem może być gorzej :-(.
  20. Bardzo piękna dama. A ten mały, rudy psiaczek koło niej wygląda jak mój Pet. Tylko uszka ma klapnięte. Do bazarku z rana zapraszam - dla Saszki też!
  21. [quote name='giselle4']oczywiscie bo to nowy watek kolegi Amorka[/QUOTE] Starość nie radość, jak to mówią. Jak kto nie widzi, to zmyśli. Znaku zapytania nie zauważyłam i uznałam, że link to te zdjęcia Amorka. A tu - piękny kolega. I też bida, niestety.
  22. Wcale nie napisałam, że jest mi wszystko jedno, wręcz przeciwnie. Nie rozumiem, czemu mnie tak ostro atakujesz. Na dogo wiele osób zbiera fundusze na swoje konto i we własnym zakresie przekazuje je potem do fundacji. Nic by w tym nie było dziwnego także u Franusia. Ale, od początku. Nie znałam tego wątku. Zaprosiła mnie wadercia na allegro franusiowe, a tam jest podana Viva. Dopiero dzisiaj się dopatrzyłam, że zbierasz fundusze na własne konto. Nawet nie doczytałam się jeszcze, pod czyją opieką jest piesek, ale chciałam zachęcić do większych wpłat na niego. Fakt, że po otrzymaniu linka do wątku od waderci, sama wpisałam Frania na bazarek i zadeklarowałam od siebie 15 zł. Zasady bazarku nie są aż tak skomplikowane, jeśli się je przeczyta od początku do końca. Moje pokolenie uczono pisać i czytać - inaczej nie umiem. Ale, przymusu nie ma. Chciałam wyprostować kwestie finansowe, podając na swoim bazarku jednoznacznego skarbnika. Przepraszam, że wezwałam Cię do tablicy... nieproszona. Nie udało się - cóż... Bywa, kiedy się wchodzi na cudze podwórko. Naprawdę jest mi bardzo przykro, bo dostałam nie wiem za co, ale takie prawo wadery, żeby konkurencję przeganiać ze stada. Nie będę już więcej tu mieszać i przeszkadzać. A jeśli ktoś - po tej dziwnej dyskusji - jeszcze zechce coś zadeklarować na moim bazarku na Franusia, to bardzo proszę. Ja swoją deklarację wpłacę na konto fundacji, ale potwierdzenia zwrotnego na Dogo nie będzie. Inni niech postępują według własnej woli, choć nie jest mi wszystko jedno. Kandydatury nie wycofam, bo pies nie jest winien tego nieporozumienia. Z zasady już więcej nie dam się zaprosić na żadne akcje przysłane na PW, bo za duża i za poważna jestem na takie pyskówki, i za dużo nerwów mnie one kosztują. Pieskowi życzę zdrowia i domku! Jego fanom - wszystkiego dobrego!
  23. W rozterce to my na ogół kieszenie mamy :evil_lol:, a serce - rozciągnie się, ile będzie trzeba. Możesz i to jeszcze jak! Wpisz się tylko na wątku bazarku, a tutejszy skarbnik niech TAM potwierdzi wpłatę, jak ją otrzyma. UWAGA - na wątku bazarku wpisałam jako skarbnika fundację VIVA, bo tylko to mogłam wywnioskować z franusiowego allegro. Natomiast na tym wątku skarbnikiem jest Monika z Katowic i pewnie to Jej wysyłacie wpłaty. Jeśli ta wersja jest bardziej aktualna, to proszę o zgłoszenie się Moniki na wąku bazarku. Może być drugim albo jedynym skarbnikiem, jeśli głosujący nie zaprotestują - według woli. Mnie chodzi tylko o to, żeby ktoś, kto otrzymał pieniążki, potwierdził to na wątku bazarku. Wszyscy, którzy wpłacili albo wpłacają Franusiowi albo innemu pieskowi, który jest zgłoszony na bazarku, też mogą (o ile nie jest to wpłata z innego bazarku ;)). Głos kosztuje 3 zł, a i tak wpłacacie. W zamian Franio może jeszcze partycypować w bazarku fantowym, jeśli znajdzie się w pierwszej trójce z dziesięciu kandydatów. Na wszystkie psiaki można kupować głosy - ile się che. Tylko zapłacić ich skarbnikom trzeba :lol: - ma się rozumieć. Zapraszam!
  24. Wujku! A może chciałbyś zadeklarować tę wpłatę także a conto głosów na Franusia na moim bazarku? Nic nie stoi na przeszkodzie - kasa i tak poszła, a głosy mogą się przydać;). Coś franusiowe cioteczki nie zaglądają na także jego bazarek http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA :shake:. Wujek waldi481 wspiera tam kubusiowy dług (dzięki! ;)) - może zachęci do kupowania głosów na Franusia - tylko 3 zł sztuka, a jest szansa na więcej jak jeszcze fanty się sprzedadzą. Zapraszam!
  25. Dziękuję Cioci piołun za reklamę mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-%C5%BBA%C5%81UJ-GROSIAKA-%E2%80%93-WYBIERZ-PSIAKA%21-10-PIESK%C3%93W-WYGRYWA%21-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA na tamtym wątku bazarku Nikaragui! Dług Kubusia uzbierał już 15 głosów po 3 zł = 45 zł. Jest więc szansa, że znajdzie się w pierwszej trójce beneficjentów z bazarku fantowego. Szkoda, że nie sam Kuba, ale... Dziękuję za dotychczasowe zakupy i zapraszam dalej - kupujcie głosy i fanty! Wszystko za pieniądze!
×
×
  • Create New...