-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
Witam czarnuszka! Jutro przelewam mu 50 zł z bazarku - będzie na brzoskwinie albo na nowe porsche :) Kaja, przyślij mi numer konta dla Krecika, bo nie mam.
-
Do pysków na pewno nie. A co tam u Basterskiego słychać?
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
wawer replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Mój bazarek na Duszka, Juranda i Majka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214364-**-KIEŁBASA-Z-KOŚCIĄ–cegiełki-na-leczenie-Duszka-Michaela-i-Juranda-do-północy-20.09[/URL] wczoraj się skończył i [SIZE=3][COLOR=blue]razem utargowaliśmy 120 zł, czyli po 40 zł na psa[/COLOR][/SIZE]. Oto darczyńcy: [FONT=Tahoma][SIZE=2][SIZE=3][/SIZE][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=blue][SIZE=3]Julia84[/SIZE]: [SIZE=3]15 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=blue][SIZE=3]Karina R[/SIZE]: [SIZE=3]55 zł[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][FONT=Tahoma][COLOR=blue][SIZE=3]wujek & ciocia[/SIZE]: [SIZE=3]25 zł[/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][SIZE=3]aniolek2000[/SIZE]: [FONT=Tahoma][SIZE=3]25 zł[/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=black]Na bazarku podane było do wpłat konto OTOZ. Bardzo Was proszę o sprawdzenie tych wpłat po 10. września i potwierdzenie na wątku bazarku, żeby można go było formalnie zamknąć :lol:. [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
wawer replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Mój bazarek na Duszka, Juranda i Majka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214364-**-KIEŁBASA-Z-KOŚCIĄ–cegiełki-na-leczenie-Duszka-Michaela-i-Juranda-do-północy-20.09[/URL] wczoraj się skończył i [SIZE=3][COLOR=blue]razem utargowaliśmy 120 zł, czyli po 40 zł na psa[/COLOR][/SIZE]. Oto darczyńcy: [FONT=Tahoma][SIZE=2][SIZE=3][/SIZE][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=blue][SIZE=3]Julia84[/SIZE]: [SIZE=3]15 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=blue][SIZE=3]Karina R[/SIZE]: [SIZE=3]55 zł[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][FONT=Tahoma][COLOR=blue][SIZE=3]wujek & ciocia[/SIZE]: [SIZE=3]25 zł[/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][SIZE=3]aniolek2000[/SIZE]: [FONT=Tahoma][SIZE=3]25 zł[/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=black]Na bazarku podane było do wpłat konto OTOZ. Bardzo Was proszę o sprawdzenie tych wpłat po 10. września i potwierdzenie na wątku bazarku, żeby można go było formalnie zamknąć :lol:. [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
No co Ty, Ciocia! Nawet nie żartuj w ten sposób :shake::mad:. Tam i bez Duszka głód...:-( Mój bazarek na Duszka, Juranda i Majka http://www.dogomania.pl/threads/214364-**-KIEŁBASA-Z-KOŚCIĄ–cegiełki-na-leczenie-Duszka-Michaela-i-Juranda-do-północy-20.09 wczoraj się skończył i razem utargowaliśmy 120 zł, czyli po 40 zł na psa. Oto darczyńcy: [FONT=Tahoma][SIZE=3][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3]Julia84: 15 zł[/FONT] Karina R: 55 zł [FONT=Tahoma][SIZE=3]wujek & ciocia: 25 zł[/FONT] [SIZE=3]aniolek2000: [FONT=Tahoma]25 zł[/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma]Na bazarku podane było do wpłat konto OTOZ. Bardzo Was proszę o sprawdzenie tych wpłat po 10. września i potwierdzenie na wątku bazarku, żeby można go było formalnie zamknąć :lol:. [/FONT]
-
[quote name='nescca']Wyniki biochemii są dobre. Duszek zbuntował się p.ko diecie. Nie zdjadl śniadanka.... nie zjadł obiadku..... na kolacje ugotowałam Mu ryż z marchewką ,groszkiem zielonym i wątróbką z indyka. JADŁ AŻ MU SIĘ USZY TRZĘSŁY. Na jutro przewidziane udko z kurczaka z warzywami i ziemniaczkiem pure.Matko..... nie dość ,że wymyślać manu rodzinie...to jeszcze temu Miśkowi :) I praca od rana do nocy..... dobrze ,że mogę chociaż zaglądać do Niego. Ale ten Duszek ma dobrze! Same łakocie i jeszcze do łóżka ludzkiego pod nos mu podsuwają :)! Nesca, czy tylko Duszkowi takie pychotki kucharzysz, czy innym psiakom też?
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wawer replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj wysyłam 120 zł z bazarku http://www.dogomania.pl/threads/213151-ROZLICZAM-Coś-dla-domu-i-dla-kochanego-ciałka-na-Bastera-Bruna-i-Amora-do-31-VIII na konto OTOZ. Po otrzymaniu proszę jak zwykle o potwierdzenie na wątku bazarku. Powodzenia, Buno! Będę do Ciebie zaglądać, oby jak najdłużej i nie gryzol już więcej nikogo! -
[quote name='wawer']Do wiosny to już aby w nowym domku! A tymczasem cichutko donoszę, że z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213151-ROZLICZAM-Coś-dla-domu-i-dla-kochanego-ciałka-na-Bastera-Bruna-i-Amora-do-31-VIII[/URL] będzie dla Amorka jakieś 120 zł :)[/QUOTE] Chciałabym wpłacić pieniążki. Czy konto podane przez giselle4 do bazarku "Nieżałuj grosiaka" jest nadal aktualne? To konto K.G. z Dzerżoniowa nr ...0063.
-
[quote name='kaja69']A cóż to ???Nikt juz Kreciorka nie odwiedza ??:-([/QUOTE] Odwiedza, odwiedza, ale nie zawsze się odzywa :). Z rana masujemy nóżki, żeby szybciej zaczął o własnych świat zdobywać od nowa.
-
Zadziorny ten niby-Pirat, nie daje się. Nie boicie się przypadkowego uszkodzenia tego oczka w trakcie zabawy? Zahaczenie zębem się zdarza. Pasuje do niego ten Karypel. To z włoskiego cariplo, ale tam ma to inne znaczenie. Karypel rozpowszechnił się w Polsce w latach chyba 70-tych, może nawet wcześniej, jako synonim najpierw Włocha (byli to wtedy niscy ludzie), a potem w ogóle kogoś niskiego. Miał pieszczotliwe znaczenie z nutą pejoratywu jednak, czasem obraźliwe. To tak, k'woli wyjaśnienia dla młodego pokolenia.
-
Pamiętamy, ale jemu domek potrzebny bardziej :(
-
[SIZE=3]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue]Zapraszam do zakupu cegiełek bazarki na głodne i chore psiaki:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff]- dla Duszka, Juranda i Majka - koniec już jutro![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff]Wątki PSIAKÓW są tu:[/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214167-Duszek....bo-jedną-nogą-z-żywymi-jedną-z-....duszkami"][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/214167-Duszek....bo-jedną-nogą-z-żywymi-jedną-z-....duszkami[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=3][COLOR=blue]... [/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214171-Oskalpowane-ciałko-Michaela...wpadł-pod-kombajn"][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/214171-Oskalpowane-ciałko-Michaela...wpadł-pod-kombajn[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie"][FONT=Tahoma][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie[/COLOR][/FONT][/URL][/SIZE][COLOR=#0000ff] [SIZE=3][COLOR=#000000]a na bazarku możesz kupić apetyczną cegiełkę już od złotówki! [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg9/scaled.php?server=9&filename=ko3mini.jpg&res=medium[/IMG][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff]- dla różnych psiaków - czarodziejski bazarek "na piękne oczy"[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg593/scaled.php?server=593&filename=1kopia1mini.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg155/scaled.php?server=155&filename=2kopia2mini.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4880/3kopia3mini1.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=blue]Linki do bazarków w podpisie. Psiki grzecznie proszą o fundusze ;)[/COLOR][/SIZE]