Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. Na moim bazarku uzbiera się trochę grosza, ale czyżby Tymonek?... czekamy :thumbs:.
  2. Dzisiaj ostatni dzień bazarkowania dla tego pięknego... kameleona psiego ;) - zapraszam!
  3. Mój bazarek zbliża się do końca. Troszkę z tego utargujemy - wciąż zapraszamy!
  4. [quote name='sylwija']tylko właśnie jak go obadasz,czy ja, czy wet, to on nie jest wcale gruby, on ma masę sierści, ale nie ma tłuszczu, jest bardzo duży... ale naprawdę nie ma tu otyłości.., normalnie żebra czuć, tylko futro... [B][U]edit:[/U][/B] Tymon jak zabrany z tej oczyszczalni, do weta - to ważył 48 kg i.. został uznany za chudego w lecznicy, bo w sumie był chudy, ale miał ogromny brzuch On nie jest jak ONki, które waża 30-35 kg, jest wielki..jak na ONka.. myśle..[/QUOTE] Sylwija ma rację z tym futrzastym. Mój Arnold przed odejściem też wydawał się taaaki gruby, a jak go wykąpaliśmy, to był chudy jak szczapa, wszystkie żebra na wierzchu :(. Zaczęłam go szybko odkarmiać, bo wet tuż przedtem kazał go jeszcze odchudzać, ale nie pomacał biedaka :(. A on miał tyle pięknego futerka i puchu, luty był przecież... Nie zdążyłam z odkarmianiem, ale nie to mu zaszkodziło...
  5. Tymusiowi już wpłacono pierwsze 10 zł za bazarek :multi: - zapraszam nieustannie! Może trójpak z płytami komuś się podoba - nowiutki, nic, tylko brać i Tymonkowi do skarbonki kaskę - brzdęk!
  6. [quote name='paros']wklejaj, bo teraz okres wakacyjny, to można przegapić informację :lol:Dziekujemy :Rose: Pomimo ogromnych trudności finansowych z jakimi się borykamy w ostatnim czasie pojawiają się kolejne, nieprzewidziane wydatki. Cezar ma tylko 3 łapy (nie ma jednej przedniej łapki), ale nie przeszkadzało mu to w normalnym życiu. Jednak ostatnio pojawiły się problemy z chodzeniem. W poniedziałek Cezarek miał robione badania w lecznicy i okazało się, że ma złamaną przednią łapkę w śródstopiu. Przednia łapka została włożona w gips (w zielonym kolorze na zdjęciu). Po 2 tygodniach Cezarka czeka kolejna wizyta w lecznicy i badania łapki. Koleżanki z przytuliska, Azja i Franka są obok psiaka, bardzo wspierają duchowo chorego Cezarka. [B]Cezarek prosi o pomoc w opłaceniu leczenia.[/B]:modla: [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q73/s720x720/544416_518064711597543_220153555_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Cezarek... zapisuję sobie trójłapka-dwułapka. Też mam takiego skoczka w domu, więc kocham te bidulki.
  7. No, już kolejną paczkę dostał - może ktoś w końcu jego "w paczkę" spakuje i sobie zabierze?
  8. Kocham Tymonka, ale... :(. Póki co, bazarek się ruszył, troszkę grosza mu podrzucę.
  9. I na bazarek tymonkowy nieustannie zapraszam.
  10. :klacz: WIELKIE, PSIE DZIĘKI, kochana Cioteczko! :multi::sweetCyb:. Każda złotóweczka na wagę psiego szczęścia i za podnoszenie też :calus:.
  11. Tymonek ma już bazarek. Adres w sygnaturze :).
  12. Bazarek powoli się szykuje, bo mam sprzątanie poremontowe w domu, ale może w weekend mi się uda fotki skończyć. Chciałabym więcej, żeby trochę grosza wpadło. Tak mi mojego Arnolda pyszczak przypomina... :(
  13. A ja widzę, jak sobie tupta z kolegami, tuptuś taki :)
  14. [quote name='Bonsai']Wpłaciłaś na konto fundacyjne Psiej Wachty, tak? Oczywiście potwierdzę, jak dotrze wpłata. Dziękuję![/QUOTE] Pieniążki chyba już doszly? Bazarek czeka na potwierdzenie :).
  15. Widać, że się świetnie w tym stadku "maluchów" prezentuje. Taki piękny czarnulek... ech... Tymczasem podejdę do bazarku. Dopiero rozliczyłam inny, na Edenka, który w międzyczasie odszedł od nas, ale mam jeszcze fanty. Teraz pora na Tymonka :).
  16. śliczny Koraliczek - oby odnalazł resztę swoich paciorków w ludzkim naszyjniku...
  17. Na pewno wiele psiaków długo siedzących w schronisku traktuje je jak własny dom, bo nie ma wyboru. Ale chyba każdy wołałby mieć własnego ludzia i mniej konkurentów do opieki. Poza tym, na jego miejsce można przyjąć następną sierotę. Tak sobie myślę, chociaż popieram częściowo terrę. Częściowo, bo nie znamy Koralika ani jego obecnego "domu". Wydaje się OK, ale to tylko schronisko. Osobiście nie przepadam za wyciąganiem psiaków do płatnych hotelików zwłaszcza, kiedy ogólnie mają się całkiem dobrze i nie wymagają jakiegoś szczególnego traktowania, np. leczenia. Co innego BDT, ale z tym krucho - wiadomo. W każdym razie, tarmoszę Koralika za uszy i łapy i życzę mu własnego, kameralnego stada.
  18. Ja właśnie przelałam 80 zł z mojego bazarku plus dopłata ode mnie z przeznaczeniem ogólnym na leczenie zwierząt. Jak wpłynie, proszę tylko o potwierdzenie na wątku bazarku, żebym mogła go zamknąć.
  19. Cioteczko, możesz wrzucić imię Koralika w tytuł wątku? Będzie łatwiej znaleźć i przyciągnie więcej osób :).
  20. Odpisałam na wątku Seiko. Tak mi jakoś niezręcznie tutaj rozprawiać o jego potrzebach na wątku o Edenie - to jednak jego wątek... :(
  21. Piszę na wątku Seiko, bo to jego dotyczy, ale dyskusja o nim zaczęła się toczyć na wątku Edena, po jego smutnym odejściu na drugą stronę tęczy. Chodzi o posłanko dla Seiko. Znalazłam na strychu materac, ale z wyglądu typu siennik. Nie wiem, co jest w środku, raczej coś podobnego do gąbki, bo jest dość miękki i jednak się ugina. Nie wiem, czy byłoby to dobre rozwiązanie, bo, jak zrozumiałam, chodzi o coś bardziej sztywnego, sprężystego, typu ortopedia. Nic innego nie znalazłam, ale dobra tam wszelakiego mnóstwo i nie jestem w stanie tego poprzerzucać. Mogę więc tylko ten "siennik", na którym kiedyś spała moja córka. Jest przyzwoity, zawinięty w folię, więc raczej czysty.
  22. Witaj Koraliku! U nas dzisiaj gorąco. Starsze pieski nie lubią raczej takich temperatur - jak się czujesz?
  23. Będę podglądać. Filmik cudny i psiak słodki. Moje dwa staruszki pożegnałam w odstępie trzech lat. Jeden "zastąpił" drugiego i odszedł w walentynki :(. Wiem, ile cierpliwości i spokoju wymaga opieka nad takim nie do końca sprawnym dziadeczkiem, który na dodatek fizjologicznie nie trzyma :(. Trzeci mój psiak ma już jakieś 14 lat, jest jeszcze fizycznie sprawny, choć po operacjach łapki, ale niedługo i on będzie takim dziadeczkiem...
  24. Sprawdzę moje zasoby strychowe, ale powinnam mieć taki materac dziecięcy. Jeśli mam i Seiko jest w Warszawie lub blisko, to dostanie go ode mnie z dowozem - w prezencie na Dzień Psa, który już minął i Dzień Kundelka, który będzie w październiku chyba. Ale najpierw sprawdzę.
×
×
  • Create New...